En Yakın Finansçınız

1 pi coin kaç tl ? Pi coin ne zaman borsaya girecek ?

0 24

Pi coin ne zaman borsaya girecek ? sorusu yatırımcılar ve madenciler tarafından sıkça soruluyor. Pi coin hesaplama ve 1 pi coin kaç tl  eder gibi bir çok alt başlığın olduğu yazımızı sizler için hazırladık.

Pi coin nedir ? 

Pi Coin, tamamen ücretsiz olan ve cep telefonu ile madencilik yapılabilen yeni bir kripto paradır. Biliyorsunuz ki artık madencilik yapmak oldukça zor hale geldi. Bu yüzden Pi Network daha çok merak ediliyor.

Stanford PhDs tarafından geliştirilmiş olan Pi Coin Pi Network içinde çalışan bir kripto paradır. Diğer kripto paraların madenciliğindeki kıtlığın önüne geçebilmek için Pi Coin düzenli olarak yarılanmaya (halving) uğrayacak şekilde tasarlanmıştır. Yani madencilik yaparken blok başına düşen ödüller düzenli olarak yarıya düşürülmektedir.

Pi Coin ne zaman borsaya girecek ?

Pi Coin ile yatırım yapmak istiyorsanız maalesef henüz erken. Pi Coin, merkezi olmayan bir blok zincirine geçtiğinde projenin üçüncü aşaması geçerli olacak. Böylece  kullanıcılar para  çekme ve takas işlemlerini yapabilecekler.

En çok sorulardan biri de, pi coin ne zaman borsaya girecek, şuan için pi network ne zaman borsaya girecek sorusunun net bir cevabı yok. Pi Coin henüz herhangi bir borsada yer almıyor.

Pi Coin Hesaplama Nasıl Yapılır?

Pi Coin borsaya çıkış yaptığı andan itibaren sayfamızda güncelleme yaparak takip edebilirsiniz.

Pi coin hesaplama için birçok kişi madenden kazanılan Pi coin ile  kazançların  ne kadar olacağını tahmin etmekten ileri gidemiyorlar. Bu aşamada cüzdanlarda biriken hesaplama için tek şart Pi coinin değerinin belirlenmesidir.

İlginizi çekebilir  Platypus Coin Geleceği ve PTP Coin Yorum Grafikler Piyasa Değeri 2022 2023
 Pi coin ne zaman borsaya girecek
Pi coin ne zaman borsaya girecek

1 Pi Coin Kaç TL Ediyor?

Pi coin sahibi insanlar Pi coin hesaplama işlemini yaparken Pi coinin değer olarak ne alacağını oldukça merak ediyorlar. Bu değer Pi coin borsaya girdikten sonra belli olacak. Şuanda 1 Pi coinin kaç TL ettiği ile alakalı kimse bir şey diyemiyor.

Pi Coin İyi Bir Yatırım Mı?

Bu sorunun cevabı henüz net değil. Madencilikten Pi Coin sahibi olanlar coinlerini satıp takas etme gibi bir şansları bulunmuyor. Önceden bir yatırım için şu an cep telefonlarından ile madencilik yapılabilir. Onun dışında işe herhangi bir borsada yayınlanmasını beklemekten başka bir yol gözükmüyor.

Pi Coin borsaya girer mi?

Pi coinin kripto para borsalarında listelenebilmesi ilk şartı kendi ana blok zincirine (Mainnet) geçmesidir. Daha sonra kripto para borsalarında  listelenebilir.

Pi Coin Ne Kadar Yükselecek?

Pi coinin borsaya girdiğinde değerinin çok düşük olması normal bir durumdur.  Daha sonraki alım satım işlemleri ile değerinin artması olağan bir durumdur.

Bugüne kadar değerini 100e katlayan coinler oldu. Ancak bunu tetikleyen öncelikle kritik olayların yaşanması. Biriktirilen Pi coin ile ciddi bir gelir elde etmek için borsaya açılmasının ardından da uzun vadeli bir kazanç olarak bakmaktır.

Hemen Pi coin hesaplama yapıp satış gerçekleştirmek belki de emeğinizin karşılığını almanıza engel olacaktır.

Sonuç Ve Tavsiye 

Borsaya açılan kripto paralar ilk etapta çok düşük değerlerden işlem görmeye başlaması olağan bir durumdur.  Pi coin sahipleri için de farkı bir senaryo düşünülemez. Borsaya açılımın gerçekleştiği ilk günlerde biriktirilen bütün Pi coinlerin hiç bir anlamı olmadığı düşünülebilir.

Belki de çok düşük bir değerde kalması büyük yatırımcıların küçük miktarlardaki Pi coinleri toplamasına sebep olabilir. En iyisi kenarda durup belki de uzunca bir süre sadece beklemek. Çünkü bu durum uzun vadeli düşünenler için bir kazanç kapısıdır. Kripto paralar kategorisi i.in tıklayınız. 

İlginizi çekebilir  FET Coin Geleceği 2022-2030 (FET coin uzman yorumlar)

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.