En Yakın Finansçınız

Acun Aleyna’yı mahvetti, kovmaktan beter oldu, “Kural felan tanımam” çıkışı sonrası adaya veda eden isim beli oldu

0 4

Türkiye’nin en çok izlenen yarışma programı Survivor 2021 bu yıl entrikalarla gündemde kalıyor. Bu yıl yarışmacıların aileleriyle olan ilişki ve diyalogları üzerinden reytingleri zorlayan Survivor son hadise “bu kadar da olmaz” dedirdi. Acun Ilıcalı yarışmacı Aleyna Çalışkan’a yüklendi, sosyal medya mesajlarını okudu.

Sosyal medya ve televizyon algısını güçlendiren Acun Medya, bu yıl Survivor için yarışmacıların ailelerini devreye soktu. Daha önce yarışmacıların kendi arasında yaşadıklarını malzeme yapan medya bu kez yarışma dışı gelişmeleri prodiksiyona aldı. Ünlü sunucu Acun Ilıcalı son yaşanan gerilimin tam ortasında yer aldı. Ilıcalı Alyna’nın annesinin attığı mesajları yayında okudu ve ortalık karıştı.

Olay Nasıl Gelişti,

Aleyna’nın annesi ve kardeşi Cansu iletişim oyununda birbirini görmesi kıvılcımı ateşledi. İletişim oyununu mavi takım kazanmasına rağmen Acun Ilıcalı’nın insiyatifi ile Cansu ve Aleyna görüştü. Ayşe’nin ailesi ve kendisi Survivor ekranlarında bu buluşmanın haksızlık olduğunu açıkça dile getirmişti. Sosyal medyada Aleyna’nın annesine ve kardeşini küfür eden hesapların Ayşe’nin ailesine yakınlığı olduğu iddia edilince ortalık karıştı. Acun bugün açıklama yapmak zorunda kaldı.

TV8 ekranlarında en çok takip edilen gerçeklik yarışması Survivor gündeme kavgalarla düşmeye başladı. Aleyna ve Ayşe arasındaki gerileme Acun ve iki tarafın ailesi de karıştı. Acun Ilıcalı’ya “kızımı zor durumda bırakıyorsunuz” diyen Aleyna’nın annesi ile Ayşe’nin ailesi arasında kalmak düştü. Ünlü spiker Aleyna’nın annesini kendisine 20 mesaj, 15 sesli mesaj attığını ve yedi kez aradığını söyleyerek kendisini rahat bırakmasını istedi.

“Sen misin yarışmacı annen mi?”

TV8 patronu Acun Ilıcalı, Aleyna Çakır’ın annesinin bu paylaşım ve mesajlarının ardından açtı ağzını yumdu gözünü. DAha önce kurallarda olmamasına rağmen Aleyna’nın kardeşi Cansu için uçak tuttuğunu ve sadece Aleyna ile görüşmesini istediğini belirten Ilıcalı, ” Ben anlamıyorum Aleyna, annene göre ben seni korumuyorum, annen şöyle diyor bu iş bitti, bırakıyoruz, bu akşam konuşun kızım bırakıyor bitti diyor, Şimdi sen mi yarışmacısın anne mi” sözleriyle durumu anlatmaya çalıştı. Fakat Aleyna ve Ayşe arasındaki gerilim halen bitmedi.

İlginizi çekebilir  Türk Lirası Hangi ülkelerde değerli 2021?
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.