En Yakın Finansçınız

AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AOF 2021 sınav sonuç ekranı

0 0

Açıköğretim sınav sonuçları ne zaman açıklanacağı araştırılmaya başlandı. Milyonlarca öğrencinin gözü ÖSYM’nin açıklayacağı sınav sonuçlarına çevrildi. Peki AÖF 2021 sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Her yıl Haziran ayında açıklanan AÖF sonuçları bu yıl merak edilmeye başlandı. Hem çalışma gelde eğitim imkanı veren açık öğretim fakültelerine son dönemde ilgi oldukça yüksek. Dışardan üniversite bitirmek yada ikinci diplomayı almak için eğitimlerini Açık Öğretim Fakültelerinde tamamlayan öğrenciler final sınavlarının sonuçlarını merak etmeye başladı. Haziran ayında aof.gov.tr adresinden yada ÖSYM internet sitesinden yapılan duyuru işen sınav sonuçları açıklanıyor.

AÖF sınav sonuç ekranına erişmek için TC no ve oluşturulan şifreyle sisteme giriş sağlanarak final sınav sonuçları görülebiliyor. esinav.anadolu.edu.tr adresi Açık Öğretim Sınav sonuçlarını yayımlamaya başladı.

Öğrenciler TC kimlik numarası ve şifreleriyle girdikleri sınavlara ait başarı notlarını görmeye başladı. Sistem üzerinden geçmiş döneme ait sınav sonuçları ve not ortalamalarını gösteren “transklip” almak mümkün.

İlginizi çekebilir  Findeks Risk Raporu Nasıl Alınır?
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.