En Yakın Finansçınız

Ape coin geleceği 2022, 2023,2025,2030 (Güncel yorumlar)

0 8

Ape coin geleceği 2022, 2023,2025,2030 yılları için uzman görüşleri yazımızda. Ape coin geleceği ile ilgili aramalar son zamanlarda yatırımcılar tarafından yapılmaktadır. Farklı yabancı kaynaklardan Ape coin yorum ve fiyat analizlerini bir araya getirdik. Yazımızı sonuna Ape coin geleceği hakkında yatırım için yeterli fikir sahibi olacaksınız. Kısaca Ape coin nedir, projesi ile alakalı kısa bir bilgi sunalım.

Ape coin projesi nedir?

ApeCoin, Bored Ape Yat Kulübü veya BAYC‘nin bir ERC-20 yardımcı programı ve yönetim belirtecidir. BAYC, 10.000 benzersiz sıkılmış sanat eseri etrafında inşa edilmiş bir topluluktur. ApeCoin, DAO tarafından denetlenen ve yönetilen Ape Vakfı tarafından desteklenmektedir.

Topluluk geliştikçe Ape ekosisteminde yönetimi sağlamayı hedefliyorlar. Bu nedenle, ApeCoin sahipleri, Vakfın kolaylaştırıcı olarak hareket ettiği DAO’daki seçmenlerdir. Basitçe söylemek gerekirse, ApeCoin, APE Ekosisteminde kullanılan bir ERC-20 yardımcı programı ve yönetişim belirtecidir. Ayrıca, Web3’ün ön saflarında.

Ape coin hangi borsalarda?

Ethereum’un ERC-20 token standardı üzerine inşa edilmiş olan Ape coin; Binance, FTX, Huobi, KuCoin, Bybit, Kraken ve benzeri gibi en büyük borsalardan bazılarında işlem görmektedir.

Ape coin geleceği 2022, 2023,2025,2030 (Güncel yorumlar)
Ape coin geleceği 2022, 2023,2025,2030

Kısa vadeli performansından bağımsız olarak, ApeCoin’in geleceği, kripto pazarındaki benzersiz konumu ve üst düzey NFT koleksiyonu göz önüne alındığında parlaktır. Potansiyel kullanımlarına ek olarak, bir kripto para birimi haber sitesi olan UpToBrain, ApeCoin’in önümüzdeki birkaç yıl içinde çarpıcı bir şekilde değer kazandığını görüyor. Genel kripto piyasası hala düşüşte olsa da, UpToBrain şimdi bu kripto para birimine yatırım yapmak için iyi bir zaman olduğuna ve yükselmeye devam edeceğine inanıyor.

Hareketli ortalamalar bir başka popüler ApeCoin Fiyat Tahmin aracıdır. Bu araç, seçilen bir zaman dilimindeki ortalama APE kapanış fiyatını hesaplar. Tipik olarak, APE’nin kapanış fiyatı alınarak ve 12’ye bölünerek hesaplanır. Örneğin, APE 12 günlük hareketli ortalamanın altına düşerse, bu gösterge düşüş eğilimi gösterecektir. Üstel hareketli ortalama, son fiyat hareketine daha hızlı tepki verecektir.

Apecoin Yorum

Apecoin fiyatı şu anda piyasaya sürülmesinden bu yana% 193 arttı. Bir kripto para biriminin değerini tahmin etmeye giden birçok faktör vardır ve bu faktörler ApeCoin fiyat tahmini yapabilir. Bununla birlikte, geleceğin ne getireceğini bilmenin imkansız olduğunu unutmayın. Kısa vadede, yükselmeye devam etmesi muhtemeldir.

APE’nin yüksek fiyatı, sınırlı arzından kaynaklanmaktadır: şimdiye kadar yalnızca 10 milyon jeton oluşturulacak ve şu anda yalnızca 1 milyon satın alınabilir. Apecoin yaratıcıları ayrıca 10 milyonun tamamı oluşturulana kadar her yıl 500 jeton eklemeyi taahhüt etti.  Bu nedenle daha fazla insan ne yaptığının ve dijital mal ticareti için ne kadar yararlı olabileceğinin farkına vardıkça para birimine olan talebin artmaya devam etmesi muhtemel.

Ape coin geleceği 2022-2025

2022, ApeCoin’in fiyatı muhtemelen ortalama 6,51 dolar civarında olacak. Ardından, yıl sonuna kadar, 6,92 dolara kadar yükselebilir. Son zamanlardaki oynaklığına rağmen, ApeCoin’in fiyatı önümüzdeki üç yıl boyunca istikrarlı bir şekilde artacak ve 2025’te maksimum 430 dolara ulaşacak.

Ancak kripto para piyasası son derece değişkendir ve ne bekleyeceğinize dair net bir anlayış olmadan paranızı yatırmamalısınız.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.