En Yakın Finansçınız

Arpa Coin Geleceği Yorum Grafikler Piyasa Değeri 2022 2023

0 12

Arpa Coin Geleceği Yorum Grafikler Piyasa Değeri 2022 2023

Arpa Coin zinciri 2018 yılının Nisan ayında kurulan bir veri koruma yapısıdır. MPC protokolü ve diğer önemli detayları sayesinde kısa sürede ciddi bir yükseliş yakalamayı başarmıştır. Temelinde Ethereum altyapısı bulunan bu zincir içerisinde yer almak sizlerin ciddi miktar da güvenilir bir transfer, alışveriş yapmanıza imkan sağlamaktadır.

Bu sisteme özel olarak kullanılan çoklu hesaplama teknolojisi yapıyı güvenli kılan ve insanların daha çok tercih etmesine yardımcı olan önemli bir noktadır. 1 yıllık bir süre içerisinde çok sayıda yakalamış olduğu önemli mumlar sayesinde birçok yatırımcının dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Arpa Coin Nedir?

Arpa Coin işlem yapılırken işlem yapan kişilerin güvenliği koruyan özel bir hesaplama ağı içerisinde yer alıyor. Kriptografik bu hesaplama sistemi sayesinde veriler güvenli olarak saklanıyor, özel akıllı sözleşmeler devreye girerek kullanıcılarına benzersiz bir yapı sunuyor. Özellikle de DApp sistem geliştiricileri için özel bir yapı sunuyor.

MPC yani güvenlik çok taraflı hesaplama sayesinde ortak hesap imkanı sunuyor. Gizlilik paylaşımı ve MAC isimli mesaj doğrulama kodu sayesinde kötü niyete sahip olan kişilerden uzak tutmayı da başarmış oluyor. Günümüz teknoloji dünyasında insanların en çok ihtiyaç duymuş oldukları gizlilik ve güvenlik konusunda onlara istedikleri datayı koruma ve aktarma imkanı sunuyor.

Arpa Coin Geleceği 2022 2023

Arpa Coin işlem görmeye başladığı ilk 1 yıl içerisinde çok fazla yükseliş göstermese de 2021 Aralık ayıyla 2019 yılları arasında toplamda %634 oranında bir yükseliş miktarı yakalamayı başarmıştır. 2018 Eylül ayında 1 Arpa Coin TL karşılığı 0.17 TL olarak işlem görürken, 2021 Aralık ayında 1 Arpa Coin TL karşılığı 1,27 TL seviyesine çıkmayı başarmıştır.

Arpa Coin geleceği 2022 yılında 0.1803 Dolar olarak tahmin edilirken, 2023,2025 ve 2026 yıllarında artışı sürdürerek 0.554 Dolar seviyesine çıkması bekleniyor. Bu da günümüz kur itibariyle 6 TL’ye ulaşması anlamını taşıyor. Tabi kripto paranın işlem görmüş olduğu piyasalara göre farklı seviyelerde gelecek tahminleri bulunuyor. Gelecek tahmini yapmadan önce sistemi araştırmalı, grafikleri incelemeli ve teknik analizlere odaklanmanız gerekiyor.

İlginizi çekebilir  Algorand ALGO coin Yükselişe Devam Edecek mi?

Arpa Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

Arpa Coin alım satım işlemini birçok farklı kripto para borsasında anlık olarak yapmanız mümkün oluyor. Binance, HitBTC, Huobi Global ve Kucoin gibi borsalar en çok işlem yapılan noktalar olarak görülebiliyor. Bu kripto parayı almak veya satmak için bu borsalardan herhangi birine yatırım yaparak amacınıza ulaşabilirsiniz.

Günlük işlem hacmi 459 milyon TL seviyesinde olan ve giderek yükseldiği görülen bir blockhain zinciri olarak hizmet veriyor. Gelmiş olduğu seviyeyle ilk 100 kripto para arasında yer almaya yaklaşması ile de dikkat çekmeyi başarıyor. Güçlü yapısı ile en uzun 9 gün olarak cepte tutulmaya devam ediliyor.

Arpa Coin Yorum

Arpa Coin hakkında dünyanın önce gelen ekonomi dergileri, yapıları tarafından yapılan önemli yorumlar, haberler bulunuyor. Yatırım yapmaya karar vermeden önce bunlara bakmanız önemlidir. Bu yorumlar arasında Arpa Coin’in gelecek 5 yıllık süreçte çok ciddi bir yatırım noktası olacağı ve ciddi bir yükseliş trendine sahip olacağı tahmin ediliyor.

Ortalama olarak %300-500 arası bir yükseliş uzun vadede görülen bir değer olarak karşımıza çıkıyor. Yükseliş trendini korumasında yapılan yatırım rallilerinin ve borsa seçeneklerinin önemli etkisi olduğu da görülüyor. Dönemsel olarak düşüşler yaşasa da uzun süredir piyasada olan bu para birimini tercih etmek ihtimal dahilinde bulunuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.