Bezoge Coin Geleceği ve Bezoge Earth Coin Yorum Grafikler Piyasa Değeri 2022 2023

Bezoge Coin Geleceği ve Bezoge Earth Coin Yorum Grafikler Piyasa Değeri 2022 2023

0 39

Bezoge Coin Geleceği ve Bezoge Earth Coin Yorum Grafikler Piyasa Değeri 2022 2023

Bezoge Coin 2021 Mayıs ayında piyasaya giriş yapmış ve girdikten sonra çok hızlı bir şekilde yükseliş yakalamış bir kripto paradır. Bu ani yükseliş ile bir anda The Legeng of Bezogia isimli oyuna olan ilgi otomatik bir şekilde artış göstermiştir.

Oyun içerisinde satılan ekipmanlar, karakterlerin yanında ayrıca hazırlanan NFT’ler ile birçok satış yapılmasına da imkan verilmiş oldu. Özellikle Kasım ayında yaşanan ani yükseliş trendi ile Metaverse evreninde yer alan bu kripto paraya olan ilgi de otomatik bir şekilde artmış oldu.

Bezoge Coin Nedir?

Bezogia Earth yani Bezoge Coin geçmişi çok yeni olmasına rağmen yakalamış olduğu yükseliş trendi ile dikkat çekmeyi başarmıştır. Bu dünya içerisinde hiçbir şeye bağlı kalmadan oyun oynanabilmektedir. Oyuncular kendi karakterlerini burada yönlendiriyor ve rahatça hareket edebiliyor.

Bezoge Coin bir mim olarak ortaya çıktıktan sonra oyunun güzelliği sayesinde hızlı bir ilgi toplamayı başardı. Bezoge.com adresinden sisteme erişim sağlamak ve buradan ciddi bir bilgi almak mümkün oluyor. İsterseniz kripto para almanız sağlanırken isterseniz oyun içerisinde ki hareketleri takip etmekte mümkün oluyor. Birçok sosyal medya noktasında kripto parayı ve bilgilerini takip etmek mümkün kılınıyor.

Bezoge Coin Geleceği 2022

Bezoge Coin ilk olarak Elon Musk ve Jeff Bozes arasında ki bir yarışma ile ortaya çıkmıştır. Burada yer alan köpekler ile hızlı bir şekilde başlayan oyun birçok insanın ilgisini çekerek bu seviyeye kadar gelmeyi başardı.

Oyunun gelecekte alacağı geliştirmeler ile ilgiyi daha fazla toplayacağı tahmin ediliyor. Whalon Musk, Vitalik Heykeli ve Pizza Günü gibi detayların uzmanların oyuna olan ilginin artacağını düşündürüyor. Sizlerde bu sayede oyunun para biriminin artacağını düşünebilirsiniz.

1 Bezoge Coin 0.00000005201 TL seviyesinden 2021 Aralık ayı itibariyle işlem görüyor. Piyasada hala yeni olmasına rağmen yapılan altyapı çalışmaları, güncellemeler, NFT çalışmaları gibi detaylar ile 2022 ve gelecek yıllarda çok ciddi artışlar yaşayabileceği tahmin ediliyor.

Bezoge Coin işlemi yapılabilecek çok sayıda borsa bulunmuyor. İşlem yapılmasına izin verilen borsalar arasında LBank, Uniswap, Ox Protokol, Hotbit ve ZT seçenekleri bulunuyor. Bu borsalar içerisinde işlem yapabilmek için öncelikle üye olmalı, hesabınızı doğrulamalı ve ardından hesabınıza para atarak yatırım yapmalısınız.

Bezogia Earth Coin Yorum

Bezogia Earth Coin ile ilgili en dikkat çeken yorum piyasaya girmek isteyen yatırımcıların çok yüksek bedeller ödemeden burada yer alma şansına sahip olmaları oluyor. Oyun içerisinde oyuncular arasında etkileşim kurulması, öğrenme ve kazanmanın daha basit bir hale gelmesine imkan sağlamış oluyor.

Teknik açıdan bu kripto para birimi incelendiğinde gelecekte Bezoge Coin’in önemli bir kripto para birimi olacağı da tahmin ediliyor. Şu an için fiyat-performans karşılaştırılmasının yapılması mümkün değildir. Çünkü hala tam olarak piyasada ki hacmi gerekli seviyeye ulaşmış olarak görülmüyor.

Bezogia Earth Coin Grafik

Bezogia Earth Coin seçeneğinin 6 aylık grafiği incelendiğinde ciddi yükselişler ve düşüşler yaşadığı görülüyor. Kasım ayının son 15 gününde yaşanan ciddi yükseliş ve düşüşler ile bir anda piyasa içerisinde dikkat çekmeyi başarması ona olan ilgiyi de arttırmış oldu.

Son 24 saatlik işlem hacminin 5.4 milyon TL olduğu para birimine olan ilginin gelecekte giderek artacağı ve insanların bu sayede metaverse evreninde ciddi bir yatırım materyaline sahip olacağı da görülen önemli detaylar arasında yer alıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.