En Yakın Finansçınız

Binance yeni listelenecek coinler neler ?

2 221

Binance yeni listelenecek coinler : Bir çok yatırımcının takip ettiği güncel haberlerden Binance ye girecek olan coinleri sizler için bir araya getirdik. Uzatmadan binance inovasyon kategorisi’nde yer alacak yeni coinler.

PALG coin nedir?

PALG coin projesi aslında bir sosyal video paylaşım uygulaması. Videoların paylaşılarak ödül kazanmak mümkün. Ne kadar çok kişiye ulaşırsa elde edilecek para miktarı da artıyor. Evet kazanılan Palg coin ler 250 olduğunda çekebilme özgürlüğü bulunuyor.

1 milyon adet PALG satışta ve ICO fiyatı $1’dir.

Yatırım için hangi altcoin alınmalı? En sağlam altcoinler

BLOCK coin nedir? (Bloktopia)

Sanal gerçeklik temel alınarak oluşturulan Blok coin VR gözlükler ile bu yeni kripto paraya sahip olabiliyorlar. Bu sanal platformda reklam geliri elde edilebilmektedir. Bunu yaparken de video oyunları oynamak gibi  aktiviteler yapılabilmektedir

Bloktopia 3D grafik motoru kullanmaktadır. Platformun bir diğer ilgi çeken yanı ise diğer insanlarla iletişim kurup  NFT token ile oluşturulan dijital sanat eserleri ve eşyaların alım satım şansına izin vermesidir.

 • Bitiş Tarihi: 29 Eylül 2021
 • Satıştaki adet 2 milyar Blok
 • ICO fiyatı $0.00025’dir.
Yatırım için hangi altcoin alınmalı
Yatırım için hangi altcoin alınmalı

Base Reward Token nedir? (BRT)

Ödül sistemi ile çalışan bir diğer platform olan Base Reward Token da amaç bir katman içerisinde farklı işletme ve blok zincirini buluşturmak. BRT coin biriktirme ile ödüller alınabilmektedir. Ayrıca elde edilen karın %60ı kullanıcılara dağıtılacağın duyuruldu. Toplam BRT coin miktarı 12 milyon

 • ICO fiyatı: 0.15$
 • Satıştaki miktar 2.500.000 BRT

Dogecoin ilerde ne olur? Dogecoin yorum analiz

Base reward token nasıl alınır?

Base Reward Token (brt) almak için yapılacak olan tl olarak alınan  Bitcoin (BTC), Ethers (ETH) veya Tether (USDT) güvenilen bir  kripto para platformunda değiştirmek.

Binance Flux’ı (FLUX) Listeledi 2021-12-10 10:59 Değerli Binance Kullanıcıları, Binance, 10/12/2021 günü saat 09.00’da Flux’ı (FLUX) listelemiş ve FLUX/BTC, FLUX/BUSD ve FLUX/USDT alım-satım çiftlerini işleme açmıştır.
Kullanıcılar, artık FLUX yatırarak alım satım hazırlığı yapabilir FLUX çekim işlemleri 11/12/2021 günü saat 09.00’da (TSİ) açılacaktır Lütfen dikkate alınız: Binance, sadece FLUX BEP-20 ve ERC-20 token yatırma ve çekme işlemlerini destekleyecektir Çekim işlemlerinin yaklaşık açılma zamanı, kullanıcılara referans olması için verilmiştir.
Kullanıcılar, işlemlerin asıl durumunu çekim sayfasında görüntüleyebilir Flux (FLUX) Nedir? Flux, Proof of Work (PoW) mutabakat mekanizmasını kullanan Flux blockchainindeki merkeziyetsiz bir bulut bilgi işlem ağıdır. FLUX, Flux’ın yerel hizmet ve yönetişim tokenidir.
Token; ağ yönetişimi, ağ ücretlerini ve madencilik ödüllerini ödemek için kullanılabilir. FLUX Listeleme Ücreti: 0 BNB.
İlginizi çekebilir  Uma coin geleceği, fiyat tahmini ve yorumları 2021-2026
2 Yorumlar
 1. Serkan diyor

  bloktopia listelenecek yazmışsınız kaynak nedir ?

  1. Cenk diyor

   Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Bazı makalelerimiz hazır olarak alınıp otomatik girilmektedir. İçeriğimiz için detaylı araştırma yapılıp gerekirse düzeltme yapılacaktır. İyi günler dileriz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.