Bitexen Kimin? Bitexen güvenilir mi?

Bitexen Kimin? Bitexen güvenilir mi?

0 39

Kripto para platformlarının en büyüklerinden olan ve her gün yeni kullanıcı ekleyen Bitexen vatandaşların ilgi odağı oldu. Kripto para işlemi yapmak isteyen vatandaşlar Bitexen gibi platformlarda işlem yapmaya başladı. Diğer taraftan Güvenilir coin alım satımı yapılacak yerleri araştıran vatandaş arama motorlarına “bitexen kimin”  bitexen nedir güvenilir mi? güvenilir kripto para borsaları hangileri aramaları yapmaya başladı. Tüm bu soruları birlikte cevap vermeye çalışalım. 

Bitexen kimin?

Öncelikle Bitexen’İn sahibi Mehmet Fatih Bilgin, Murat Çelik, Ahmet Kürşat Duygulu, Mutlu Dağdelen isimli 4 ortaktır. Yani devlet tarafıyla ilgileri yoktur. İstanbul Sarıyer ilçesi İTÜ teknopark’ında merkezleri bulunmakta ve aldıkları destek teşviklerle Bitexen’i kurmuşlardır. Bitexen İTÜ ARI Teknokent teknoloji geliştirme bölgesindeki  Bitexen Teknoloji A.Ş. tarafından geliştirilmiştir. 

Peki Bitexen güvenilir mi?

Tüm kripto para borsaları gibi Bitexen’de devlet garantisinde değildir. Kripto paralar devlet garantisinde olmadığı için bu platformlarda yaşanacak sıkıntılarda devlet mağdurların parasını ödemez. Ancak platformun işleyişi ve para transferleri konusunda denetleme yapar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.