En Yakın Finansçınız
BTC
$56,869.32
-0.47
ETH
$4,585.02
-0.96
LTC
$207.57
-0.77
DASH
$178.59
-0.75
XMR
$229.33
-4.04
NXT
$0.02
+3.22
ETC
$47.38
-2.63
DOGE
$0.21
-3.89
ZEC
$226.89
+2.2
BTS
$0.05
-0.31

Bittorrent coin kaç tl? Geleceği ve uzman yorumlar (2022-2025)

0 129

BitTorrent coin geleceği ile alakalı 2022,2023 ve 2024 yılları için uzman görüşlerini bir araya getirdik. BitTorrent coin yorumlarından önce yeni tanışan yatırımcılar için kısaca bilgi verelim.

BitTorrent (BTT) nedir? 

BitTorrent ya da kısaca BTT merkeziyetsiz protokollerin ve uygulamalara güç sağlayan blok zincire dayalı bir TRC-10 yardımcı programdır. BTT tarafından desteklenen DApp’ler arasında BitTorrent Speed, BitTorrent Dosya Sistemi, DLive bulunur.

BitTorrent esas itibariyle dosya paylaşımlarının hesaplanmasını isteyenler için bir yazılımdır. Bir kullanıcı, dosyaları bilgisayarında barındıran sağlayıcılardan dosya istediğinde işlemleri de başlatmış olur.

Bu protokolün öne çıkan özelliği likidite sağlaması ve ağdaki işlemleri hızlı bir şekilde sağlamasıdır. Bu durum da  diğer Ethereum tabanlı protokollere kıyasla benzersiz hale getirmekte. Bu nedenle, akıllı sözleşmelerin uygulanmasında ve fon transferinde BTT tokenleri katalizör işlevini üstlenmektedir diyebiliriz.

OMG Coin geleceği ve çok önemli yorumlar

Bittorrent coin kaç tl?

Bittorrent ne kadar diye baktığımızda, fiyatı şu anda piyasada 659.952.625.000 BTT dolaşım arzı ile 0.0037$ civarında. BitTorrent in piyasa değeri 2.473.861.260 USD ve 24 saatlik işlem hacmi 449.586.560 USD’dir. Uzmanlar teknik analizlere göre merkezi olmayan blok zinciri inovasyon ürünü olarak,  BTT nin geleceğine umutla bakıyorlar.  

BitTorrent coin geleceği
BitTorrent coin geleceği

BitTorrent BTT Fiyat Tahmini: 2021-2025

Bittorrent kaç tl merak eden bir çok yatırımcı için yabancı kaynaklardan derlediğimiz yorumlara baktığımızda öncelikle belirtmek gerekir ki kripto para piyasasının değişkenliği, rekabet ve yeni teknolojiler dakikalar içinde bile fiyat değişikliklerine sebebiyet vermektedir. 

Uzmanların  verdiği bazı kripto para tahminlerine baktığımızda BitTorrent’in gelecekte fiyatlarının daha iyi performans göstermesi yönünde. BitTorrent Web, BitTorrent Classic, Bittorrent Android gibi çeşitli maceralı projelerin varlığı, endüstri uzmanlarının temel ve teknik analizlerine göre fiyatının ivme kazanmasını sağlayabilir.

Kripto para en güvenli nasıl saklanır?

BitTorrent Fiyat Tahmini 2022

BTT’nin zirveden düşer mi bilinmez ama umut vaadettiği kesin. BitTorrent fiyat tahmini, 0,0085-0,0098 $ işaretine olumlu bir eğilim göstermeye devam edecek gibi gözüküyor.

BitTorrent Fiyat Tahmini 2023

Bittorrentin trendlerine bakıldığında ileriye dönük olarak, 2022’nin sonu veya 2023 yılının başlarında  tırmanış için BitTorrent fiyat tahmini için o kadar iyi olmayabilir. BitTorrent’in gelecekteki fiyatının tekrar 0,0090 $’a hafif bir fiyat düşüşüne maruz kalması tahmin ediliyor.

BitTorrent Fiyat Tahmini 2024

Çok büyük bir uçuş ihtimalinin olmadığını ve kripto piyasasını boğaların süreceğini belirten uzmanlar BitTorrent’in 0,0105 $’a sabitlenmiş bir fiyat performansıyla kripto krallığına bir kez daha hakim olması söz konusu olabilir.  Bu, 2021 yılı sonundaki BitTorrent fiyat tahminleri ile eşdeğerdir. 

BTT’nin olumsuz koşullarda bile istikrarlı bir şekilde büyüme potansiyeline sahip olduğu görüşleri hakimdir. 

(XTZ) Tezos coin yorumu ve geleceği için önemli ipuçları

BitTorrent Fiyat Tahmini 2025

BitTorrent projesi zaman testinden geçmeyi başarır ve  kitlesel olarak benimsemesi artarsa  öngörülen senaryolar şu şekile

1) BTT beklentileri aşmaya devam eder

2) Piyasalar fiyatı 0,0125 $’a kadar yukarı doğru iter ve onu bir ticaret için karlı yatırım varlığı haline getirir. 

Sıkça Sorulan Sorular

BitTorrent cüzdanını nasıl kurarım?

BTT’yi depolamak ve göndermek için çeşitli üçüncü taraf cüzdanları vardır. En iyi cüzdanı aradığınızda, gözaltı (vesayetli ve gözetimsiz), işletim sistemi (masaüstü, iOS, Android) ve korumalı destek açısından birçok seçenek mevcut.

BTT’yi nereden satın alabilirim?

Popüler bir kripto para birimi olan BTT, tüm büyük borsalarda listeleniyor. Binance, KuCoin, Bitmax, Bithumb, Huobi, Poloniex gibi uyumlu borsalardan BTT satın alabilirsiniz.

BTT ile para kazanabilir miyim?

Para birimi sadece birkaç yaşında olduğu için performansı oldukça yükselecek, diyelim ki en az 3 yıl fiyat artışı garantili. BitTorrent’in hareketi, teknik analize dayalı olarak özenle izlenebilir. Yatırımcılara, BTT’de alım satım yapmak için piyasa tahminlerini takip ederek kendi hesaplamalarını yapmaları ve ayrıca yatırım tavsiyesi almaları tavsiye edilir.

Nasıl çalışır

BTT’yi etkinleştirin ve daha yüksek indirme hızlarının keyfini çıkarın.

Adım 1 – Cüzdanınızı etkinleştirin

BitTorrent veya µTorrent Web veya µTorrent Classic’in yeni bir sürümünü indirirken veya yükseltirken, torrent yazılımı bir cüzdan ve BTT jeton bakiyesi ile etkinleştirilecektir.

2. Adım – Daha yüksek indirme hızlarının keyfini çıkarın

Torrentleri indirirken, BitTorrent Speed, daha yüksek hızlar için otomatik olarak BitTorrent’i (BTT) diğer kullanıcılara sunar. Torrent programını normal şekilde kullanmanız yeterli, öğrenmeniz veya yapmanız gereken başka bir şey yok.3. Adım – BTT Kazanın

BitTorrent dosyası indirildiğinde, tohumlama yaparak otomatik olarak BitTorrent (BTT) kazanabilirsiniz. Entegre cüzdan, diğer cüzdanlara gönderebileceğiniz BTT’nizin güvenli bir şekilde saklanmasını sağlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.