En Yakın Finansçınız

Cryowar Coin Geleceği Yorum Grafikler Piyasa Değeri 2022 2023

0 25

Cryowar Coin Geleceği Yorum Grafikler Piyasa Değeri 2022 2023

Cryowar, Mataverse evreninde yer alan oyun projelerinden birisi olarak görülüyor. 1’e 1 oynanabilen, aynı zamanda multiplayer olarak oynanabilen bu oyun NFT olarak yatırım yapılabilen, ekipman ve karakter alınabilen bir oyun olarak dikkat çekiyor. Telefon, bilgisayar veya tablet üzerinden oynanabilen, son dönemde oynayan insan sayısı artan oyuna karşı olan ilgi de artıyor.

Cwar Coin olarak içerisinde ekipman, karakter ve NFT alınabilen oyunun ve kripto paranın geleceğinin de nasıl olacağı merak ediliyor. Orta çağ temalı olan oyunun arkasında güçlü bir teknik ekip, sağlam ortaklıklar ve kazanan oyuncuya verilen özel hediyeler bulunuyor.

Cwar Coin Nedir?

Cwar Coin, kripto para dünyasında Solana temelli olarak giriş yapmayı başarmış bir blok zinciridir. Güçlü ağ yapısı, hızlı ve düşük ücretli işlem yapabilme imkanıyla dikkat çekmektedir. Metaverse oyunları arasında en dikkat çekici olanlardan bir tanesidir. Çok güçlü kahramanlar, ilgi çekici temalar, beceriler, karakter özellikler ve hikayeler ile dikkat çekiyor. İki kişilik arkadaş gruplarıyla rakiplerine karşı oynama imkanı veriliyor.

Cryowar isimli oyunun CEO’su olarak Nikolai Petroviç görev yapıyor. Oyun tasarımında usta olan iki arkadaşın ortak yaptığı bu oyun 2020’ın son çeyreğinde Blockhain olarak Metaverse evreninde listelenmeye başlanıştır. Çok ciddi yatırımlar olan oyun sayesinde kripto paranın da ilgi görmesi kaçınılmaz oluyor.

Cwar Coin Geleceği 2022

Cwar Coin geleceği parlak olanlar arasında dikkat çekiyor. 1 Cwar Coin Aralık 2021’de 1.88 Dolardan işlem görüyor. 1 Cwar Coin’in karşılığı 29.96 Türk Lirası olarak öne çıktığı görülüyor. Dengeli bir seyre sahip olması ile dikkat çeken kripto paranın çıktığı andan günümüze kadar %61’lik bir artış yaşadığı görülüyor.

Günlük işlem hacminin 201 milyon TL olması ile dikkat çeken kripto para son bir günlük süreçte belirli bir oranda yükseliş yaşadığı görülüyor. Gelecek yıllarda hızlı bir artış yaşanması beklenen oyun kripto parasının 2022 yılında 40 Dolar veya üzerine çıkacağı edilen tahminler arasında yer alıyor. İyi bir yatırım olup olmadığını gerekli araştırmaları yaptıktan sonra karar vermek doğru olacaktır.

İlginizi çekebilir  Kripto korku endeksi kaç?

Cwar Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

Cwar Coin, birçok Metaverse yapısı gibi birçok sistem ve borsa üzerinden alınıp satılabilmektedir. Cwar Coin incelediğinde bu kripto paranın alınıp satılabildiği en büyük borsalar arasında Bybiy, Gate.io, KuCoin ve ZT sistemleri geliyor. Bu borsalardan herhangi birisine üye olduktan sonra doğrulama yaparak yatırım yapabilirsiniz.

Bu sistemler içerisinde alınan kripto paraları ister oyun içerisinde karakter gelişimi, skil ve ekipman almak için kullanabilirsiniz. Yada stake işleminde kullanarak ödül coin alabilirsiniz. Bu anlamda yatırımcılarına gerekli desteği ve ilgiyi göstermesiyle dikkat çekiyor.

Cryowar Coin Yorum

Cryowar Coin’in gelecek dönemde hızlı bir artış yapması bekleniyor. Oyna kazan sistemine sahip olan kripto para zincirinin güçlü bir oyuna sahip olması, oyunun giderek daha çok ilgi görmesi sebebiyle dikkat çekici bir noktada işlem yaptığı görülüyor. Önemli olan kısa vadede mi yoksa uzun vadede mi bu yatırımdan dönüş almak istediğinizdir.

Buna karar verdikten sonra doğru olan yapıyı bulmak ve Cryowar Coin’e yada diğer Metaverse projelerin yatırım yapmak tamamen sizlere kalıyor. Buna karar vermek için kripto para ile ilgili olan yeterli araştırma yapmalı, grafik incelemelerini yerine getirmeli ve almış olduğu yatırımlara bakmalısınız. Bunları inceledikten sonra gelecek için yatırım yapmama konusunda doğru kararı vermeniz daha doğru olacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.