En Yakın Finansçınız
BTC
$56,869.32
-0.47
ETH
$4,585.02
-0.96
LTC
$207.57
-0.77
DASH
$178.59
-0.75
XMR
$229.33
-4.04
NXT
$0.02
+3.22
ETC
$47.38
-2.63
DOGE
$0.21
-3.89
ZEC
$226.89
+2.2
BTS
$0.05
-0.31

CZN Burak Özdemir’den Yürek Burkan Haber Geldi. CZN’nin Anlamı ve Açılımı Bakın Neymiş

0 0

Türkiye’nin en çok tanınan sosyal medya fenomeni CZN Burak’tan kötü haber geldi. Yaptığı yardımlarla takipçilerinin ve hayranlarının gönlünde taht kuranlar Burak Özdemir’den üzen haber geldi. Sosyal medyada CZN Burak Öldü haberleri dolaşmaya başladı. Peki iddialar doğru mu? Burak Özdemir’in sağlık durumu nasıl? Detaylar haberimizde.

Türkiye’de çok emil hayran kitlesine sahip olan CZN Burak, yakından takip ediliyor. Her toplumsal olayda ve sosyal yardım projelerinde yer almasıyla biliniyor. Burak Özdemir’i bu kadar meşhur yapan özelliği ise yaptığı ilginç yemekler ve hayır işlerine verdiği yardımlar oldu. Burak ÖZdemir ne iş yapıyor? Paranın suyu nerden geliyor sorularının cevabı haberimizde.

Hatay’da Başlayan Hikaye..

Burak Özdemir 1995 yılında İstanbul’da doğdu. Asıl mesleği tekstil işçiliği. Babasının Cizono adında tekstil mağazasında çalışıyor. Daha sonra dedesinin Hatay’da bulunan Medeniyetler Sofrası’nı işletmeyen başlıyor. İşte ne olursa bundan sonra hayata geçiyor. CZN Burak yaptığı ilginç yemekleri ve geniş sofraları sosyal medya hesaplarından paylaşmayan başlıyor. Bir anda ülkenin en çok takip edilen fenomeni haline geliyor. Sosyal medya hesaplarında CZN Burak yazmasının sebebi merak edilen konular arasındaydı. Aslında bu isminde bir hikayesi var.

CZN Burak denilmesini kendi istiyor. Tekstil işiyle uğraşırken kendisini tanıtmak İçin sosyal medya hesaplarının başına Cizono Tekstil’in kısaltması CZN harflerini koyuyor. Böylece kolaylıkla tanınıyor. Meşhur olduktan sonra ise bu lakabı hiç bırakmıyor.

CZN Burak iletişim

İhtiyaç Sahibi insanlara yaptığı paylaşımlarla takdir toplayan fenomen, yardıma muhtaç kişilerin kendisinedir ulaşması İçin telefon numarasını sürekli paylaşıyor. CZN Burak Özdemir’in cep telefonu arama motorlarında dahi sıkça aratılan bir sorgulama. İstanbul’da yaşayanlar Taksim’deki Hatay Medeniyetler Sofrası’na giderek Burak Özdemir işen görüşebilir.

CZN Burak Öldü mü? Burak ÖZdemir Korona mı oldu?

Sosyal medyada Burak ÖZdemir öldü haberleri hayranlarının büyük üzüntüye boğdu. Takipçileri resmî bir açıklama beklerken CZN burkan ortaya çıktı ve Filistin’e yaptığı destekle adını yeniden duyurdu. Kotona virüs olmadığını belirten Özdemir yine yaptığı yardımla takdirleri topladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.