En Yakın Finansçınız

Deso Coin Geleceği ve Decentralized Social Yorum Fiyatı, Grafikler, Piyasa Değeri 2022

0 9

Deso Coin Geleceği ve Decentralized Social Yorum Fiyatı, Grafikler, Piyasa Değeri 2022

Deso Coin, Decentralized Social Blockhain 2019 yılında piyasaya girmiş olan bir şirkettir. Tam olarak merkezi olmayan sosyal ağlar üzerinde milyarlarca kullanıcıyı bir ölçü olarak alarak inşa edilmiş bir coin zinciridir. Nispeten DeFi sistemine benzerlik gösterse de tam olarak önem verilmeyen sosyal ağların bir arada, bağımsız olarak algılanarak güçlü bir altyapı hazırlanması sağlanması amaçlanıyor.

Deso Coin hızlı bir şekilde piyasaya girmesinni altında Binance, Blochain.com, Bitmax.com ve Coinbase gibi çok önemli borsalarda listelenmesinin büyük bir etkisi bulunuyor. İşlem hacminin hızlı bir şekilde artması ile birlikte uzun vadede sistemin büyük bir yatırım aracı olarak kabul edilmesini sağladı.

Deso Coin Nedir?

DeSo, Decentralized Social yapı açısından hiçbir blok zinciri tarafından listelenmeyen ve sosyal uygulamalar tarafından listelenmektedir. Depolanması, indekslenmesi konusunda sıfırdan inşa edilerek hızlı bir şekilde büyüme gerçekleştirmiştir. %100 açık kaynak kodlu olarak ve yüzde yüz içerik kapasitesi ile kendisini ispatlamayı başarmıştır.

Deso Coin içerisinde yer alan yüzden fazla uygulama bulunuyor. Bu uygulamalar aktif bir şekilde kullanılıyor. Kullanıcılar bu sosyal uygulamalar içerisinde istediklerini alıp, satma işini gerçekleştiriyor. Çok ciddi anlamda yatırım alan DESO Coin yapı açısından ne kadar hareketli olduğunu gösteriyor. Sosyal jeton, NFT, Blockhain, mesajlar ve daha birçok şekilde yatırım yapılabiliyor.

Deso Coin Geleceği 2022

Deso Coin ilk girdiği andan itibaren coinbase sisteminde listeleniyor. Önemli bir proje olan yapının günümüzde ki fiyatının geleceğe ışık tutması bekleniyor.  1 Deco Coin günümüzde 2.363 TL olarak 2021 Aralık ayında piyasa da işlem görmektedir. Son dönemde %33 oranında bir yükseliş gösteren Deso Coin 2022 yılında büyük bir atılım yapması beklenenler arasında yer alıyor. Listelendikten sonra %150 oranında bir artış olduğu görülüyor.

İlginizi çekebilir  Cryptojacking Nedir, Nasıl Korunulur?

2021 Aralık ayında Deso Coin 164 Dolar olarak işlem gördüğü biliniyor. 2022 yılında ve daha ilerisinde Deso Coin’in 650 Dolar’ın üzerine çıkması bekleniyor. Listelenen blockhain borsası sayısı arttıkça, sisteme olan güven de artacağı ve artış trendinin aynı şekilde devam edeceği tahmin ediliyor.

Deso Coin Nasıl Alınır? Nasıl Satılır?

Deso Coin güçlü coin borsalarının bazılarında işlem görüyor. Bunların arasında Blochain.com, Bitmax ve Coinbase sistemleri bulunuyor. Bu borsalardan işlem yapabilmek için üye olmalı ve hesabınızı doğrulayarak para yatırmanız gerekiyor. Alım satım işlemlerini Deso Coin içerisinden burada yapabilirsiniz.

Decentralized Social sistemine ait olan www.deso.org sitesine girerek sistemi yakından tanıyabileceğiniz gibi oluşturacağın hesap üzerinden Deso Coin alma imkanı da sizlere sunuluyor. Buradan işlem yapabilmek için anonim bir hesap oluşturmalı ve sisteme Bitcoin üzerinden yatırım yapmanız gerekiyor. Bunu yaptıktan sonra istediğiniz kadar yatırım yaparak Deso Coin almanız mümkün oluyor.

Decentralized Social Yorum 

Decentralized Social sistemi borsalarda Deso Coin olarak listeleniyor. 2019 yılında bağımsız sosyal ağların bir araya getirilmesi amaçlanarak güçlü bir teknik destek ekibi tarafından listelenen coin gelecek için önemli bir yatırım aracı olarak kabul ediliyor. 2021 yılında 165 dolar olan piyasanın ciddi artış gösterdiği ve göstereceği tahmin ediliyor.

2022 yılının sonuna doğru 650 dolar seviyesine ulaşacağı tahmin edilen block zincirinin, 2030 yılına kadar 4500 dolar seviyesine çıkması tahmin ediliyor. Grafikler incelendiğinde ve izlendiğinde bu trendin aralıksız devam edeceği ve her yıl katlanarak devam edeceği tahmin ediliyor. Birçok uzman bu konuda sektörün en iyileri arasında ve geleceği parlak arasında olanlar arasında listelendiğini görmek mümkün olduğu tahmin ediliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.