En Yakın Finansçınız
BTC
$57,059.40
+0.02
ETH
$4,575.19
-2.59
LTC
$208.09
-0.62
DASH
$176.85
-2.16
XMR
$229.45
-4.62
NXT
$0.02
+3.73
ETC
$47.56
-2.74
DOGE
$0.21
-3.39
ZEC
$221.00
-2.26
BTS
$0.05
-1.11

Dogecoin Bitcoini Tahtından Etti. Kriptolara İlgi Her Geçen Gün Artıyor

0 0

Kripto paralara balon denilmesi için çok geç kalmış bir uyarı. Çünkü finans sitelerinden alınan verilere göre kullanıcılar kripto paralara her geçen gün ilgi gösteriyor. Özellikle dogecoin en çok ilgi gören coin oldu.
Yıl henüz yarısı bile geçmedi, ancak piyasa izleyicileri için şimdiden unutulmaz bir 2021 oldu.

GameStop ( GME ) ve meme stok draması, kripto para birimlerindeki en son boğa döngüsü ve Elon Musk tweetleri, yenilenmeye devam eden gerçek dışı hikayeler yarattı.

Ve bazıları uzun vadede servet oluşturmaya çalışan yatırımcılar için sadece gürültü olsa da, kullanıcı davranışları kriptoya olan ilginin ne kadar yüksek olduğunu gösteriyor.

Veriler şüpheye yer bırakmıyor: İnsanlar hala kripto, Elon ve Dogecoin için etkili olan aramalara katılıyor.

Geçtiğimiz dört hafta içinde en popüler kripto para verisi sunan site ve platformlara bakıldığında Dogecoin2in zirveye yerleştiği görülüyor.

Bu dönemde Elon Musk, Doge hakkında defalarca tweet attı ( Perşembe günü de dahil ), SNL’ye ev sahipliği yaptı ve Doge hakkında konuştu ve Federal Rezerv Başkanı Jerome Powell’a Doge hakkında sorular soruldu . Doge’nin fiyatı geçen ay sadece% 25 arttı ve Doge’nin büyük rallisinin çoğu, fiyatın 0.06 $ ‘dan 0.40 $’ a ve sonunda 0.73 $ ‘a yükseldiği Nisan ayı başından ortasına kadar geliyor. Perşembe günü Doge 0,40 $ civarında işlem görüyordu. Dogecoin aslında bir şakaydı ama gerçek oldu..

Sonraki üç kayıttan ikisi Morning Brief’e biraz sürpriz olarak geliyor – son dört haftanın en popüler ikincisi AMC ( AMC ), dördüncü en çok GameStop. Bitcoin ( BTC-USD ), geçen ay üçüncü en popüler hisse senedi olarak ikisi arasında sıkışmış durumda.

AMC ve GameStop, şüphesiz ilk wallstreetbets, kısa baskı, Ocak sonundaki Robinhood dramasında aksiyonun merkeziydi . Bir yıl önce orta-düşük tek haneli işlem gören GameStop hisseleri, geçen ay 150 ila 180 dolar arasında işlem gördü. Genel olarak, stok geçen ay% 3 arttı.

AMC’deki hikaye, son dört haftada yaklaşık% 25 artarak 9 ila 14 dolar arasında işlem gören hisse senetleri ile biraz daha değişken oldu. Ancak isim, perakende yatırımcılar için tercih edilen bir konu olmaya devam etti ve Youyang Gu’dan gelen veriler , hisse senedinin GameStop ve tabii ki Tesla ( TSLA ) ile birlikte son 60 gün içinde wallstreetbets’te en popüler kayıtlar arasında olduğunu gösteriyor . Uluslar arası borsa platformlarında en çok takip edilen 5. hisse senedi TESLA oldu.

İlk 10’da Ether ( ETH-USD ), Apple ( AAPL ), AT&T ( T ), Dow ( ^ DJI ) ve Tayvan’da listelenen Evergreen Marine Corporation ( 2603.TW ) yer alıyor. Kriptoya olan ilgiyi, Apple’ın Amerikan iş dünyasındaki üstünlüğünü, kullanıcıların büyük birleşmelere olan ilgisini ve Dow’un gerçekten de halkın endeksi olduğunu yineleyen bir grup. Ve bu soyadı bazı okuyuculara yabancı gelse de, bu resmin olmadığından şüpheleniyoruz.

Danışman ve yorumcuların çoğu kriptoları bir balon olarak düşünse de insanların ilgisinin her geçen gün arttığı bir ortama doğru ilerliyoruz. Reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığı kripto paralarda geçerli bir hal almış durumda. Çünkü en kötü coin bile prim yapmaya yada derinlik kazanmaya başladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.