EBay ile Para Kazanma Yöntemi

EBay ile Para Kazanma Yöntemi

0 39

EBay ile Para Kazanma: Geçen gün karşılaştığım parlak bir fikir, yaklaşık 3 gün içinde büyük bir nakit toplamı alabileceğim anlamına geliyordu.

Tek anlamı, eBay’den yeniden satış hakları olan ve bir yetkili satıcıyla anlaşmaya varan bir ürün satın aldığımdı.

EBay ile Para Kazanma

10 Sterlin’den satılık çok beğenilen bir ürün size aniden 5 sterline sunuluyor. Bunu size sunan kişi, daha önce benzer ürünleri satın aldığınız kişidir, bu yüzden onlara güvenirsiniz.

Ancak yarı fiyatına teklif yalnızca 48 saat geçerli olacak. Size bu ürünü sunan kişi, satıcıyla bir anlaşma yapmıştır. Ürünlerini yarı fiyatına teklif etmeyi kabul ettiler, ancak sadece 2 günlüğüne.

Gerçekten arzu ettiğiniz bir şeyse, kaçıracağınızı ve daha sonra tam bedeli ödeyeceğinizi mi düşünüyorsunuz? Hayır tabii değil. Bu teklifi yapan 10 kişiden 3’ü devam ediyor ve satın alıyor. Her zaman!

Şimdi 100 kişiye bunun veya 200’ün, hatta belki de 500’ün teklif edildiğini düşünün. Üçte birini 5 £ ile çarpın, ikiye bölün ve bunu 3 gün içinde banka hesabınıza alın.

Ürün normalde 20 sterlin ise ve 10 sterline teklif edilirse ne olur?

Nasıl çalışır basit. Arzu edilen kendi e-kitabınızı yazabilir veya zaten en çok satan yeniden satış haklarına sahip bir e-kitap satın alabilirsiniz. En az £ 10 bir şey istediğiniz 99p öğelerle zamanınızı boşa harcamayın. Başka birinin eBay’de daha ucuza teklif etmediğini kontrol edin.

Daha sonra eBay’deki bir yetkili satıcıya veya eBay mağazası sahibi olan birine bir e-posta mesajı gönderirsiniz. Eşyanızı eski alıcılarına yarı fiyatına sunarlarsa, kârla elli elliye gideceğinizi söylüyorsunuz. Müşterilerine benzer e-kitaplar sattıklarından emin olun. Bu şekilde, sunduğunuz şeyle zaten ilgileniyorlar.

Tripod.com gibi bir yerde ücretsiz bir web sitesi kurmanız yeterlidir. Sadece talimatlarını takip et. Paypal bağlantısını da oldukça kolay bir şekilde koyabilirsiniz.

Birisi öğenizi kendi listesine eklemeyi kabul ederse, onlara geçici web sitenize bir bağlantı göndermeniz yeterlidir. Daha sonra, tüm geçmiş müşterilerine geçici yarı fiyat teklifi ve web sitesi bağlantısını içeren bir e-posta gönderirler. E-posta onlara, satın alma için bir aciliyet yaratmak için teklifin ne zaman sona erdiğini söyler.

Paypal ile ödeme alma

48 saatlik teklif süresinin sonunda geçici web sitesini kapatmanız yeterlidir. Paypal hesabınıza ne kadar para çekildiğini kontrol edin. Şaşıracaksınız. Ekranı bir e-postaya kopyalayın ve kazanç kanıtı olarak yetkili satıcıya gönderin. Kazananların %50’sini Paypal hesabına ödeyin. Diğer yarısını kendine sakla.

Paypal ile ödeme almak için, bir çok platformda hizmet veren aracılar bulunmaktadır.

E-kitap satan güçlü satıcılar veya eBay mağaza sahipleri çok sayıda geçmiş alıcıya sahiptir. Normalde 10 sterline satılan ürününüzü 5 sterline 500 kişilik bir listeye sunduklarını hayal edin. Sonuçlar, insanların yaklaşık üçte birinin ürünü gerçekten satın aldığını gösterdi. 500’ün üçte biri yaklaşık. 166. 166’yı 5 £ = 830 £ ile çarpın. Sizinki ve güçlü satıcıların paylaştığı 2’ye bölün ve 415 £ kazanın. 3 gün çalışmak için fena değil mi?

3 gün gereklidir, çünkü ilk gün, geçici web sitesini oluşturmanıza ve tüm listesini e-postayla göndermek için güç satıcısı ortağınıza izin vermeniz için ihtiyaç duyacağınız şeydir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.