En Yakın Finansçınız
BTC
$57,092.61
+0.2
ETH
$4,577.03
-1.21
LTC
$207.92
+0.01
DASH
$178.62
-0.8
XMR
$231.24
-2.72
NXT
$0.02
-3.38
ETC
$47.74
-1.16
DOGE
$0.21
-2.94
ZEC
$227.79
+3.27
BTS
$0.05
+0.57

Emlak Bankası Düğmeye Bastı. İstediğiniz Kişiyle Ortak Kredi Kullanma Fırsatı

0 0

Son yılların en gözde konut kredisi veren bankası şüphesiz Emlak Katılım bankası. Yıllardır kapalı olan kurum son iki yıldır açıldı. Vatandaşları konut finansman ihtiyacını karşılamak için başlatılan önemli kanallardan birisi oldu. Peki Emlak Bankası konut kredisi başvurusu nasıl yapılır? Emlak bankası konu kredisi faiz veya kar payı oranları nasıl hesaplanır detaylar haberimizde.

Herkesin hayali ev sahibi olmak. Bankaların yüksek faiz oranları ne yazık ki ev sahibi olmak isteyen vatandaşların hayallerini yıkıyor. Taksitle ev, vadeli ev derken çok sayıda faizsiz ev sistemleri vatandaşa cazip geliyor fakat ne kadar güvenilir olduğu hala akıllarda yerini koruyor. Konu sahibi olmak için yine de en fazla tercih edilen sistem banka yada konut finansman sistemleri. Vatandaş öne tapuyu alıp sonra borç ödeme sistemlerini tercih ediyor.

Yüksek faiz içerisinde vatandaşın imdadına emlak bankası yetişiyor. Vatandaşlara uygun konut finansmanı yada konut kredisi kullandırmak için çok sayıda sistem mevcut. Bankalar konut kredisi için hane halkı gelirini beyana esas alırken, Emlak Finansman istediğiniz arkadaşınız yada tanıdığınızla birlikte ev sahibi olma imkanı sunuyor. Emlak Bankası (Emlak Katılım) konut finansmanı veya kredisi nasıl alınır? Başvuru şartları nelerdir? Detaylar haberimizde.

Emlak Katılım Konut Finansmanı

Hayalinizdeki eve, uzun vade ve size özel ödeme seçenekleriyle sahip olabilirsiniz. Satın almak istediğiniz konut, katılım bankacılığı prensiplerine uygun olarak Bankamız tarafından satın alınır ve size istediğiniz vade üzerinden satılır.

Finansman geri ödemeleriniz için size uygun vadeler sunulmaktadır. Geri ödemelerinizi bütçenize uygun şartlarda belirleyebilir ve rahatça ödeyebilirsiniz.
Satın almak istediğiniz konutun ekspertiz* değerinin %80’ine kadar finansman kullanabilirsiniz.
Konut finansmanı kullanımınızda, Kaynak Kullanımı Destekleme Fonu (KKDF), Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisi (BSMV) ödemelerinden muaf olabilirsiniz.
Gerekli görülmesi halinde finansman talebiniz için ek teminat istenebilir.
(*) Ekspertiz işlemi Emlak Katılım’ın anlaşmalı olduğu SPK lisanslı kuruluşlar tarafından yapılmaktadır.

 • Sitemizdeki konut finansmanı oranlarımız 100.000₺ konut finansmanı ile sınırlıdır. 100.000₺ üzeri konut finansmanı talebinizde şubelerimize başvurmanızı rica ederiz.

  Konut Finansmanı için Gerekli Belgeler

  – Başvuru formu
  – Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport fotokopisi
  – Kişinin çalışma durumuna göre gelir belgesi
  – Şubece istenebilecek diğer belgeler
  – Finansmana konu olan konutun tapu belgesi fotokopisi
  – Gerekirse azami iki ay öncesine ait müşteri adına kayıtlı sabit telefon, elektrik, su veya doğalgaz faturalarından herhangi birisinin fotokopisi
  – Gerekli görülmesi hâlinde kefil ve kefile ilişkin belgeler
  Konut Finansmanı İçin Genel Belgeler:
  – Başvuru formu
  -Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport fotokopisi
  – Kişinin çalışma durumuna göre gelir belgesi
  Şubece istenebilecek diğer belgeler
  – Finansmana konu olan konutun tapu belgesi fotokopisi
  – Gerekirse azami iki ay öncesine ait müşteri adına kayıtlı sabit telefon, elektrik, su veya doğalgaz faturalarından herhangi birisinin fotokopisi
  – Gerekli görülmesi hâlinde kefil ve kefile ilişkin belgeler

 

Yeni Evini Bekletmeyen Konut Finansmanı
Mevcut evinizin satışını beklemeden, beğendiğiniz yeni evinizi alabilmenizi sağlayan konut finansman ürünüdür.

Özellikleri Nelerdir?
Finansmanı TL cinsinden kullanabilirsiniz.
Satın alacağınız konutun ekspertiz değerinin %100’üne kadar finansman kullanabilirsiniz.
Mevcut evinizi satmanız için tercihinize göre 12 ile 18 ay arası taksitlerinize toplu ödeme koyabilirsiniz.
Mevcut evinizin satılması ile bankamıza olan borcunuzu erken kapatmanız durumunda erken ödeme cezası ödemezsiniz.

Konut Finansmanı

Birlikte Konut Finansmanı

Ev sahibi olmak isteyen ama tek başına ev alma imkanı olmayanlar için şimdi Birlikte Konut Finansmanı var. Dilediğiniz eve, dilediğiniz kişiyle beraber kolayca sahip olun

Dilediğiniz eve, dilediğiniz kişiyle beraber kolayca sahip olun Yeni evinizi, Finansmanı beraber kullanacağınız kişi ile müşterek tapulu olarak satın alır ve finansman ödemelerini beraber yaparak ödeme imkanınıza uygun olarak ev sahibi olursunuz.
Birlikte Konut Finansman’ını istediğiniz şekilde, arkadaşınız, kardeşiniz, akrabanız ya da eşiniz ile ortak olarak yatırım ya da oturmak amacıyla kullanabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.