En Yakın Finansçınız
BTC
$57,149.29
+4.78
ETH
$4,315.42
+5.26
LTC
$196.90
+3.5
DASH
$177.86
+1.66
XMR
$237.76
+3.69
NXT
$0.02
+1.17
ETC
$47.54
+3.04
DOGE
$0.20
+2.09
ZEC
$245.08
+3.92
BTS
$0.05
+2.54

En çok artış beklenen coinler

0 71

Geleceği parlak coinler 2022 yılı için daha da önem arz etmeye başladı. Bu sefer ki yazımız uzun vadeli coin yatırımı ve 2022 yılına yönelik bir bakış oluşturması temelinde olacak.

Kripto para piyasası son zamanlarda oldukça popüler hale gelmiştir. Ülkemizde de oldukça yaygın olarak kullanılan Kripto paralar yatırımcılarının yüzünü oldukça fazla güldürmektedir. Zamanla dünyada nakit para akışı yerini Kripto paraya bırakacağı ön görülmektedir. Kripto para bir sanal para birimi olarak bilinmektedir.

Kripto para piyasasında yatırımcı olmak istiyorsanız belirli başlı şartları sağlıyor olmanız gereklidir. En önemli şart ise 18 yaşını doldurmuş olmaktır. 18 yaşını doldurmuş her birey rahatlıkla Kripto para piyasasına giriş sağlayabilir.

Akıllı telefonunuza bir Kripto para alım satım yapılan uygulama indirmelisiniz. Daha sonra kişisel bilgilerinizi tam ve eksiksiz olarak doldurmanız gereklidir. Burada bu nokta oldukça önemlidir eğer doğru bilgilerinizi girmezseniz para yatırma ve çekme işlemlerinde problemlerle karşılaşabilirsiniz.

Cryptojacking Nedir, Nasıl Korunulur?

Tüm bunları yaptıktan sonra artık sizde Kripto para yatırımcısısınız. Bundan sonra da artması beklenen coinleri takip etmek oldukça önemli hale gelecektir.

Bitcoin son yıllarda oldukça fazla değer kazanarak adından fazla bahsettirmiştir. Bitcoinin bu kadar fazla yükselmesi zamanla alt coinleri oluşturdu. Yatırım yapmak isteyen yatırımcı dilediği coine yatırım yapmaktadır. Doğru coine yatırım yapmanız içinde önemli olan iyi analiz sağlamak ve piyasayı yakından takip etmenizdir.

Kripto para yatırımcısıysanız eğer kripto para uzmanlarını yakından takip etmelisiniz. Yatırım yapacağınız Kripto parayı da yakından takip etmelisiniz yapacağı anlaşmalar ve projeler oldukça önemlidir. Bu sizin daha çok kazanç sağlamanıza yarar.

Kripto para uzmanları piyasanın ne zaman durağan hale geleceğini ne zaman yükseliş göstereceğini tahmin edebilirler. Yılsonuna kadar yükselmesi beklenen ve bazıları tarafından geleceğin altcoinleri olarak da görülen kripto paralar:

Geleceği parlak coinler 2022
Geleceği parlak coinler 2022

Yükselmesi beklenen coinler

l Doge Coin: Bitcoin ve Ethereumdan daha az bir piyasa değerine sahip olan bir alt coindir. Doge coin son zamanlarda oldukça fazla değer kazanmıştır. Doge coinin değer kazanmasının nedeni talebinin yüksek olması ve aynı zamanda arzında farklı olmasıdır.

Her sene kalıcı olarak 5 milyar kripto para çıkartan Doge coin enflasyonist bir arz kısıtlaması yaratır. Elon Musk Doge coinin yükselmesinde oldukça etkili olmuştur. Yılsonuna kadar yükselmesi beklenilen coinlerden bir tanesidir.

l Bittorent: BTT’nin ilk büyük uygulaması olarak bilinmektedir. Amacı dosya paylaşım sürecini kullanıcıları için daha verimli bir duruma getirmektir. Güvenliği e üst seviyede tutan Bittorent ortaya çıkacak olan herhangi bir riske karşı oldukça etkilidir.

Kötü amaçlı yazılım ya da ona benzer program formundaki hırsızlıklara karşı korumayı önlüyor. Son dönemlerde göstermiş olduğu artışla dikkatleri üstene çeken Bittorent şu an durağan durumda fakat yılsonunda yükselmesi beklenilen coinlerden bir tanesidir.

l Ripple: Ripple merkezi olan bir Kripto para çeşididir. Amacı yüksek orandaki varlık ve para transferlerinin hızlı, ucuz ve güvenilir şekilde, blcokchain üzerinden yapılmasıdır. Bitcoin ve Ethereumdan sonra gelen üçüncü en çok piyasa değerine sahip paradır. Ripple geleceği parlak olan ve yükselmesi beklenen altcoinler arasında yer almaktadır.

Altcoinler ne zaman yükselir? Bitcoin düşerse altcoinler ne olur?

l Chiliz: Spor ve e spor merkezli olan coin oldukça fazla yatırımcıya sahiptir. Dünya üzerinde bulunan önemli spor kulüpleri ile anlaşarak değerini katlayan kripto paranın yıl sonu değerinin çok fazla artacağı ön görülmektedir.

l Holo: ülkemizde en çok kullanılan kripto para çeşididir. Bir anda yükselişi ile dikkatleri üzerinde çeken holo coin yıl sonunda artacak altcoinler arasında olarak görülmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.