En Yakın Finansçınız

Gifto GTO Nedir, nasıl alınır?

0 4

Gifto GTO Nedir? GTO coin Asya Yenilikler Grubu (AIG)nca oluşturulan ve sanal hediye gönderme temeline dayalı olan ve gerçek para kazanılabilen protokoldür.

Gifto, Evrensel Hediye Protokolü olarak piyasaya sürüldü ve  “kesinlikle genel kripto hediye” için açık bir blok zinciri tabanlı tamamen platform haline gelmek hedefinde.

Gifto artık kullanılan jeton ve bunun yerine sosyal medya uygulaması konusunda agnostik olmayı planlıyor. Uplive uygulamasında GTO’ya bağışların yasaklanması.
Gifto, çift jetonlu bir modelle yetkilendirilmiş bir Proof of Stake blok zinciri kullanmaktadır. Blok zincirinin yanında, Gifto Cüzdan, yepyeni Evrensel Gifto Platformunun diğer herhangi bir ayağıdır ve ilk başta Uplive kullanıcılarına sunulmuştur.

İkiz jetonlu sürüm, “atmosfer ayrıcalıkları” için stake edilebilen GTO’dan oluşur ve stakeciler Gifto Stable’a ek olarak ek olarak bir düğüm işlevi gördüğünde ağ ücretlerinin mevsimlik oranlı dağılımı. Gifto Stable, Gifto ana ağında verilmesi gereken bir sabit paradır. Amacı farklı olarak geliştirilen kripto para birimi Gifto coin, Binance Launchpad’de piyasaya sürülen ilk mücadeleye dönüştü.

Cryptojacking Nedir, Nasıl Korunulur?

Piyasa Değeri $25,45M olan GTO coin geleceği de bir çok kuruluşla anlaşma sağladığından olumlu olarak değerlendirilmektedir. Piyasa arzı ise GTO 770,24M

GTO Coin Nereden alınır? 

GTo coini binance platformumdan alımı yapılabilmektedir. Değer olarak şu anki fiyatı: $0.042560  Son zamanlarda düşme eğilimi göstermektedir fakat 24 saatlik işlem hacmi yatırımcılar tarafından tercih edildiğine işaret etmektedir.
İlginizi çekebilir  Kendi kripto paranı yap Kripto para oluşturma
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.