Goldman Saches Müdürü Kripto Paradan Voleyi Vurdu. İstifasını Bastı

Goldman Saches Müdürü Kripto Paradan Voleyi Vurdu. İstifasını Bastı

0 39

“Zamanında şu coini alsaydık köşeydik” sözü artık kripto paralarda geçerli oldu. Her geçen gün birilerinin zengin olduğu dijital para piyasasında bu kez dünyaca ünlü yatırım bankasının Müdürü zengin oldu.

Dünyanın en büyük kripto para manipülatörü Elon Musk’ın pompaladığı Dogecoin bu kez kurumsal firmanın müdürünü zengin etti. Daha öne doge yatırımı yapan müdür son zamanlardaki rekor yükselişle yatırımını bine katladı ve zengin oldu. Bu denli büyük portföye sahip olmasının ardından Goldman Saches’ten istifa etti.

Yatırım bankasında satış ve pazarlama Müdürü olarak görev yapan Aziz Mchan yaptığı yatırımlar onu zengin edince işinden istifa etti. Kullanıcılar kripto paralarda zengin olma hayalleri kuruyor. Bu hayallerin en büyük manipülasyonu şüphesiz Elon Musk oldu. Gelecek yıl planlanan uzay görevine Dogecoin’in finans sağladığını söylemesi ile birlikte “doge coin aya götürecek” söylemi kripto parayı harekete geçirdi ve rekor artışlara sebep oldu. Diğer taraftan bu hafta piyasalarda işleme açılan Akita ve SHİB ilgi odağı oldu ve rekor yükseliş gösterdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.