Gram altın kaç tl? 9 Haziran Gram altın ne kadar oldu?

Gram altın kaç tl? 9 Haziran Gram altın ne kadar oldu?

0 39

Altın piyasalarında sular durulmuyor. Yılbaşından bu yana altın sürekli yükseliyor. Gram altın fiyatları artık gündeme oturdu. Peki gram altın kaç para? 9 haziran bir gram altın kaç tl? İstanbul Kapalıçarşı altın fiyatlarındaki yükselişle hareketli günler yaşıyor. Özellikle gram altın fiyatları yakından takip edilmeye başlandı. Çeyrek ve tam altın fiyatları yükselince gram altın fiziki olarak adetli üretilmeye başlandı.

Çeyrek altının 800 lirayı aşmasıyla düğün ve diğer organizasyonlarda gram altın takılmaya başlandı. Vatandaşlar yatırımcılarını gram altın olarak yapmaya başladı. Peki gram altın kaç para oldu? Altın fiyatları haberimizde.

9 Haziran gram altın fiyatı, 523 liradan alınıyor ve 524 liradan satılıyor. Uzmanların uyarısıyla 500 lira barajını aşmasıyla gram altın durmak bilmiyor. Gram altının 10 günlük detaylı grafiği,

Son on günlük detaylı grafiğe bakıldığında gram altın fiyatı 527 liraya kadar yükseldi ve ardından dengelenme sürecine girdi. Güvenli liman olarak görülmesine rağmen altın pandeminin etkisini azaltmasıyla nakit girdilere ve riskli varlıklara dönüşüm başladı. 9 Haziran gram altın 523 liradan alınıyor ve 524 liradan satılıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.