En Yakın Finansçınız

Highstreet Coin Geleceği ve High Coin Yorum Grafikler Piyasa Değeri 2022 2023

0 42

Highstreet Coin Geleceği ve High Coin Yorum Grafikler Piyasa Değeri 2022 2023

Highstreet Coin ilk olarak 17 Aralık 2021 tarihinde Binance üzerinden işlem yapmaya başlayan bir kripto para birimidir. Metaverse evrenide yer alan ünlü bir oyun olarak hareket eden sistemin arkasında çok sayıda ünlü oyuncu yer alıyor.

Piyasaya çıktığı andan itibaren çok yüksek bir stake miktarı ve ardından yükselen birim değeri ile dikkat çekmeyi başarmıştır.

Highstreet Coin işlemlerini highstreet.market üzerinden yapıyor. Karakterler, NFT, oyun ekipmanları ve birçok konuda hareket bu para birimi üzerinden yapılıyor. Adil bir piyasa sistemi sunan kripto paranın işlemlerini 7/24 kesintisiz bir şekilde yapılmasına imkan sağlanıyor. Basit bir oyun mekaniği olarak sisteme VR cihazları ile giriş yapmak mümkün oluyor.

Highstreet Coin Nedir?

Highstreet Coin aynı anda dijital ve fiziksel dünyaları birleştirmeye odaklanıyor. Oyun içerisinde eğlenceli vakit geçirmenin yanında NFT alımı yapma, standart ekipmanlar veya özel ekipmanları alma, devretme veya satma işlemlerini gerçekleştirilecek bir ekosistem sunuyor.

Oyun içerisinde yapılan işlemler sayesinde High Coin kazanmanız sağlanıyor. Ayrıca almış olduğu kripto paraları cüzdanınızın içerisinde kilitleyerek stake yaparak gelir elde etmeniz de sağlanıyor. Sistemin arkasında çok güçlü yatırım şirketleri, oyun şirketlerinin yer aldığı net bir şekilde görülüyor. Kısa sürede bu kadar hızlı gelişim göstermesi ile gelecekte önemli metaverse oluşumlarından birisi olacağının işaretini veriyor.

Highstreet Coin Geleceği 2022 2023

Highstreet Coin piyasaya çıkmadan önce yani stake yapılmaya başladığı tarihte 1 Highstreet Coin 35 TL’den işlem görmeye başlamıştır. 17 Aralık tarihinde yani piyasaya sürüldüğü andan çok ciddi bir yükseliş yakalamayı başarmıştır. Bu tarihte 1 Highstreet Coin TL karşılığı 574 TL seviyesini görmüştür.

Daha sonra ciddi satışlar görmekle birlikte günlük hacim miktarı 309 milyon TL ile 500 milyon TL seviyelerini zorlamıştır. Blockhain ve Unity altyapıları, teknolojileri ile oluşturulan MMORPG tabanlı oyunun birleşim seviyesinin yukarı olacağı tahmin ediliyor.

İlginizi çekebilir  Parachain Nedir? Relay Chain Ne İşe Yarar?

Çok kısa bir zamandır piyasada olmasına rağmen 2022 ve gelecek yıllarda yüksek bir beklenti içerisinde olacağı tahmin ediliyor. Bu sebeple yatırım yapılacak olan metaverse kripto seçenekleri arasında üst sıralarda yer alması olası olarak görülüyor.

Hightstreet Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

Highstreet Coin yatırımı yapabilmek için tercih edilebilecek çok sayıda piyasa bulunuyor. Kendi sitesi üzerinden de işlem yapabilmek mümkün olsa da tercih edebileceğiniz borsalar arasında ZT, Bitget, Binance, Pancakswap ve Uniswap gibi seçenekler bulunuyor. Bu sitelerin tamamında USDT, BTC ve BNB olarak işlem yapmanıza imkan veriliyor.

Yatırım veya trade yapmaya karar vermeden önce verilerini gerekli şekilde analiz etmeli, daha fazla bilgi almalı ve ardından kararınızı vermeniz tavsiye diliyor. Kimlik doğrulma işlemi yaparak bukarıda saymış olduğunuz borsaların tamamında alım-satım yapmanıza izin verilmektedir.

High Coin Yorum Haberleri

High Coin veya Highstreet Coin piyasaya çok hızlı girmesi ile yatırımcıların bir anda dikkatini çekmeyi başarmıştır. Piyasada 2.5 milyon adet toket bulunmakla birlikte toplamda arzın 100 milyon olacağı biliniyor. Henüz sadece %2,5’lik bir kısmının arz edilmesi ile dikkat çekiyor.

Yatırım yapmak isteyenlerin öncelikle piyasada ki hareketlere, grafiklerin durumuna ve teknik analizlere odaklanması gerekiyor. Çok kısa bir süredir piyasada olan bir kripto para birimi için şu an için ciddi bir veri sahibi olduğunu söylemek yanlış olacaktır.

Sitede oyunla ve oluşumla ilgili birçok detaylı bilgi bulunuyor. Ayrıca sisteme yatırım yapan ve teknik destek veren yapılar hakkında da bilgi bulmanız mümkündür.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.