En Yakın Finansçınız
BTC
$56,917.82
+4.73
ETH
$4,309.63
+5.6
LTC
$198.94
+4.68
DASH
$179.16
+3.62
XMR
$234.81
+1.17
NXT
$0.02
-2.49
ETC
$47.40
+3.57
DOGE
$0.21
+7.27
ZEC
$242.40
+6.34
BTS
$0.05
+3.86

İnci Token Satışa Sunuldu! İnci Token Geleceği 2022

0 4

İnci Sözlük CEO’su Serkan İnci, kripto sektörüne İnci jetonları ile gireceğini duyurdu. İfade özgürlüğü ile karakterizedir ve gelişen İnternet çağına ayak uydurduğu bilinmektedir. Edinilen bilgiye göre, İnci token sahipleri tokeni birçok alanda kullanabiliyor. Örneğin e-ticaret, reklamcılık, oyun sektörü gibi birçok geliştirme alanında aktif olarak kullanılacağı açıklandı.

Bu jetonun tanıtılmasının ana nedeni, kullanıcıların öğelere, filmlere ve oyunlara erişebildiği bir ortamda daha kolay ödeme ve ticaret seçenekleri sunmaktır. 2005 yılında ifade özgürlüğünü sağlamak amacıyla kurulan Uludağ Sözlük, 2009 yılında kurulan İnci Sözlük, 2011 yılında kurulan İncicaps ve yaklaşık 10 milyonluk sosyal medya izleyicisinin resmi dijital para birimi olarak nitelendiriliyor.

İnci Token Nerede Kullanılacak?

Tokenlerin herkesin kullanımına açılmasının ardından kendi platformları İnci Sözlük ve Uludağ Sözlük’te kullanılabilecekleri duyuruldu. Ayrıca küresel bir ortamda çalışacak. Örneğin, merkezi olmayan bir reklam ağı olarak İnciAds ve kripto endüstrisinin diğer popüler alanları, NFT tabanlı projeler incicaps.com ve CapsNFT.com da resmi para birimi olarak ilan edildi.

Serkan İnci konuyla ilgili açıklaması: “Bitci.com’a başladığımız için çok mutlu ve heyecanlıyım. Türkiye’de birçok yenilikçi sosyal medya faaliyetine öncülük eden ve dünyanın ilk kripto para birimi olan bir ekip olarak milyonlarca takipçisi ile küresel bir başarıya ulaşacağından şüphem yok. ”

İnci tokenlerini Türkiye’de ve dünyada fan token sahiplerinin en çok tercih ettiği borsalardan biri olan Bitci.com’dan aktif olarak satın alabilirsiniz. Şu anda ön satışta olduğunu ve 0.30TL’ye 1 İnci token alabileceğinizi, ancak 15.000 token’a kadar satın alabileceğinizi unutmayın.

İnci Coin Markası Nedir?

Özgür düşüncenin en iyi temsil edildiği sosyal medyadan yola çıkan İnci Token’ın arkasında şimdiden birçok başarılı projeye imza atan isim var. 2005 yılında Uludağ Sözlük ‘ün kurulmasıyla başlayan süreç, İnci Sözlük ve incicaps gibi platformlar tarafından takip edildi.

Son yıllarda buna benzeyen çok fazla platformun ortaya çıkmasıyla Uludağ Sözlük ve İnci Sözlük ‘ün ayakta kalmayı başaran birkaç sosyal medya platformunun içinde olması tesadüf değil. Daha sonra aynı ekibin diğer projeleri de benzer başarılara imza attı. Bu nedenle İnci Token, sahasın başarılı insanların oluşturduğu bir proje olduğunu söyleyerek başarıyı tekrarlıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.