Jasmy coin geleceği 2022,2023, 2025, 2030 (Güncel uzman yorumları)

Jasmy coin geleceği 2022,2023, 2025, 2030 (Güncel uzman yorumları)

0 39

Jasmy coin geleceği 2022,2023, 2025 ve 2030 yılları için fiyat analiz ve yorumları arıyorsanız doğru yerdesiniz. Jasmy Coin geleceği ile ilgili aramalar son zamanlarda yatırımcılar tarafından yapılmaktadır. Bir çok farklı yabancı kaynaktan uzmanların jasmy Coin yorum ve fiyat analizlerini bir araya getirdik.

Jasmy coin geleceği hakkındaki videoyu da izleyerek yatırım için yeterli fikir sahibi olacaksınız. Öncesinde ise kısaca jasmy coin nedir, projesi ile alakalı kısa bir bilgi sunalım.

Jasmy coin nedir? 

Jasmy coin nedir? Güvenli P2P veri dolapları oluşturmak için blok zinciri teknolojisini kullanan bir kripto para birimidir. Veri depolama için güvenli bir ortam oluşturmak için bir SG hizmeti kullanır ve IoT cihazlarının sahiplerle etkileşime girmesine olanak tanır. Bu hizmet, benzersiz bir blok zinciri ve dağıtılmış yönetim depolamasını birleştiren çift yapılı bir sistemdir.

Kullanıcılar tercihlerini satmak ve alışveriş yapmak için JASMY coin alabilir. Kripto para birimi, dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeye yardımcı olan çok çeşitli hizmetleri desteklemek için kullanılır.

JASMY coin sınırlı bir coin kaynağı vardır. Ancak, temel konsepti ve gerçek dünyadaki faydası nedeniyle uzun vadeli bir yatırım olarak kabul edilir. Sınırlı bir tedarikle, daha fazla işletme teknolojiyi kullanma planlarını açıkladıkça değerinin artmaya devam etmesi bekleniyor. Bununla birlikte, bu para birimine yatırım yapmanın bazı riskleri vardır – olumsuz basın ve ICO ajansının şüpheli eylemleri potansiyeli değerini artırabilir.

Jasmy coin yorum

Jasmy’nin zaman ayırmaya değer olup olmadığını merak ediyorsanız, önce bu Jasmy con  fiyat tahmini incelemesini okuyun. Jasmy blok zinciri projesi, çeşitli endüstrilere hizmet sağlamayı amaçlayan bir Japon kripto para birimidir. Amacı, uç bilgi işlem ve merkezi olmayan depolama ağı IPFS’si kullanarak IoT cihazlarının koordinasyonunu merkezden uzaklaştırmaktır. 26 Ekim 2021’de piyasaya sürüldü, Japonya’daki bir grup kripto meraklısı tarafından destekleniyor.

Jasmy coin geleceği 2023
Jasmy coin geleceği 

Görünüşe göre Jasmy, kripto para birimi dünyasını rahatsız eden bir sorunu çözmeye çalışıyor – merkezi veriler. Bu takdire şayan bir hedef olsa da, çoğu fiyat tahmininin yanlış çıktığını akılda tutmakta fayda var. Başka bir deyişle, asla kaybetmeyi göze alabileceğinizden daha fazla yatırım yapmamalısınız. Fiyat önümüzdeki birkaç yıl içinde yükseldiği sürece, tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşabilir.

Jasmy coin fiyat tahmini 2022

Yatırımcılar için bir sonraki büyük soru, 2022’de Jasmy Coin’in fiyatının ne olacağıdır. JASMY’nin mevcut fiyatına bakarsak, kripto para biriminin uzun süre sabit kalmasını bekleyebiliriz. 2026 yılına kadar, madeni para maksimum 0.080 $ değerine ulaşacak. Bu fiyat genel piyasa duyarlılığına bağlıdır. Doğu Avrupa ile ilgili haberler kötüleşirse Jasmy madeni parasının fiyatı düşebilir.

Güvenilir bir Jasmy madeni para fiyat tahmini ararken, tüccarlar piyasayı analiz etmek için birçok farklı araç kullanır. Örneğin hareketli ortalamalar, belirli bir zaman diliminde JASMY’nin ortalama kapanış fiyatını verir. Bu hareketli ortalamalar daha sonra daha kısa zaman dilimlerine bölünür. Örneğin, 12 günlük basit hareketli ortalama, son on iki gündeki kapanış fiyatlarından oluşur ve ardından 12’ye bölünür. Benzer şekilde, üstel hareketli ortalama, son fiyat hareketlerine daha fazla ağırlık verir ve fiyat hareketlerine daha hızlı tepki verir.

Jasmy coin geleceği 2023

Bir Jasmy jeton fiyat tahmini yapmak söz konusu olduğunda, dikkate alınması gereken en önemli şey, jetonun değerinin ne kadar artacağıdır. Piyasa değeri büyük ölçüde dalgalanabilse de, bazı analistler kripto paranın 2023 yılına kadar 0.0181$’a ulaşacağına inanıyor. Bu tahmin son 30 günlük trendlere dayanacak. İnternet kullanıcılarının görüşlerine dayanarak herhangi bir coin için doğru bir tahminde bulunmak oldukça zordur.

Doğru bir JasmyCoin fiyat tahmini yapabilmek için çeşitli göstergeler kullanmalısınız. Gelecekteki fiyatı tahmin etmek için hareketli ortalamaları, trend çizgilerini ve RSI gibi basit göstergeleri kullanabilirsiniz. Piyasayı iyi anladığınız sürece, JASMY’nin fiyatının 2023’ün sonunda 0,50 ile 2,00 USD arasında yükseleceği tahmin ediliyor . Ancak bu fiyat tahmininin sadece genel bir rehber olduğunu bilmelisiniz. Daha spesifik bir fiyat tahmini arıyorsanız profesyonel bir yatırımcıya veya bir uzmana danışmalısınız.

Jasmy coin geleceği 2025-2030

Mevcut eğilime bağlı olarak, JasmyCoin fiyatı Kasım ayında 0.0160$’a kadar düşebilir ve Aralık ayında 0.0204$’a kadar çıkabilir. Başka bir deyişle, ortalama işlem fiyatı 2025 yılına kadar muhtemelen 0.0165$ olacaktır. Ardından, Ocak 2026’da 0,027$’a bir düşüş, JASMY’yi yılın en düşük fiyatına getirecektir. 2031 yılına kadar, madeni paranın ortalama 0,41 dolar civarında olmasını ve 0,51 dolardan zirveye çıkmasını bekleyebiliriz.

JASMY hakkındaki geri bildirimler karışık. Bazıları jetonun fiyatı konusunda endişeli, bazıları ise fiyattan bağımsız olarak destekleyici. Bir projeyi değerlendirmek için sadece internet kullanıcılarının görüşlerine güvenmek yeterli değildir. Bağımsız görüşler aramalısınız. Örneğin, JASMY ekibi Twitter’da aktif olmuştur. Sorularınıza cevap verme ihtimalleri yüksek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.