Kervan hisse senedi yorumları (Güncel uzman videosu)

Kervan hisse senedi yorumları (Güncel uzman videosu)

0 39

Kervan hisse senedi yorumlarını sizler için farklı kaynaklardan bir araya getirdik. Yazımızın sonunda ise bir uzman videosunu paylaştık. Mutlaka izlemelisiniz.

Kervansaray Yatırım Holding A.Ş. hisse senedi fiyatı son günde (11 Ekim 2022 Salı) % -1,96 azalarak 0,51 dolardan 0,50 dolara geriledi. Son işlem gününde hisse senedi% 2.00 düşüşle 0.50 $’dan 0.51 $’a yükseldi.

Fiyat son 10 günün 4’ünde düştü ve bu dönemde% -3,85 düştü. Hacim son günde 2 milyon hisse arttı, ancak fiyatlar düştü. Bu erken bir uyarı olabilir ve önümüzdeki birkaç gün içinde risk biraz artacaktır. Toplamda 2 milyon hisse yaklaşık 855,75 bin dolara alınıp satıldı.

Kervan hisse senedi yorumları

Kervansaray yatırım holding hisse yorumları : Hisse senedi kısa vadede geniş ve yatay bir trendin alt kısmında yer alıyor ve normalde bu iyi bir satın alma fırsatı oluşturabilir, ancak 0.49 $ ‘daki alt trend çizgisinden bir kırılma güçlü bir satış sinyali verecek ve bir trend kayması beklenebilir. Mevcut yatay eğilim göz önüne alındığında %90 olasılıkla Kervansaray Yatırım Holding A.Ş. hisselerinin bu 3 aylık dönem sonunda 0,48 ile 0,57 dolar arasında işlem görmesini bekleyebilirsiniz.

Yatay bir trendin kırılmasını genellikle hacimde büyük bir artış izler ve hisse senetleri nadiren doğrudan bir trendin altından en üste çıkmayı başarır. Bu nedenle, yatay bir eğilimin ortasında yükselen hisse senetleri potansiyel koşucu olarak kabul edilir.

29 Eylül 2022 Perşembe günü pivot dip noktasından bir alım sinyali verildi ve şu ana kadar % 2.04 arttı. Yeni bir üst pivot bulunana kadar daha fazla yükselme gösterilir. Ayrıca, 3 aylık Hareketli Ortalama Yakınsama Sapmasından (MACD) bir satın alma sinyali var. Bazı olumsuz sinyaller de verildi ve bunların yakın kısa vadeli gelişme üzerinde bir etkisi olabilir. Kervansaray Yatırım Holding A.Ş. hissesi, hem kısa hem de uzun vadeli hareketli ortalamalardan gelen satış sinyallerini elinde tutarak hisse senedi için daha olumsuz bir tahminde bulunuyor.

Ayrıca, uzun vadeli ortalamanın kısa vadeli ortalamanın üzerinde olduğu iki sinyal arasındaki ilişkiden genel bir satış sinyali vardır. Düzeltmelerde, $ 0.50 ve $ 0.52 seviyelerindeki hatlardan bir miktar direnç olacaktır. Bu seviyelerden herhangi birinin üzerinde bir kırılma, satın alma sinyalleri verecektir.

Kervan hisse senedi yorumları
Kervan hisse senedi yorumları

Kervansaray Yatırım Holding A.Ş. son gün hacim kazandı ancak düşen fiyatlar üzerine. Teknik açıdan buna sapma denir ve erken uyarı olabilir. Bazı durumlarda, düşen fiyatlardaki artan hacim pozitif olarak kabul edilebilir, ancak bu esas olarak tipik “satışlar” dır.

 

 

 

Risk ve Stop-loss

Kervn hisse yorumları Kervansaray Yatırım Holding A.Ş. birikmiş hacimden 0,49 dolardan destek buluyor ve destek test edilirken yukarı yönlü bir tepki beklenebileceği için bu seviye alım fırsatı doğurabilir.

Bu hisse senedi genellikle iyi bir hacimde işlem görür ve küçük günlük değişikliklerle riskin düşük olduğu kabul edilir. Son gün boyunca, hisse senedi yüksek ve düşük arasında 0.0100 $ (% 2.00) hareket etti. Geçtiğimiz hafta boyunca hisse senedi günlük ortalama% 1.60 oynaklığa sahipti.

Tavsiye edilen stop-loss: $ 0.48 (-4.63%) (Bu hisse senedinin günlük hareketleri düşüktür ve bu da düşük risk verir. 8 Gün önce bulunan bir pivot tabanından bir satın alma sinyali var.)

11 Salı günü yaklaşan işlem günü için Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.’nin 0,50$’dan açılmasını ve gün içinde (14 günlük Ortalama Gerçek Aralığa göre) 0,49 $ ile 0,51 $ arasında hareket etmesini bekliyoruz ve bu da +/- 0,0104 $ (+/-2.08%) son kapanış fiyatından yukarı veya aşağı. Kervansaray Yatırım Holding A.Ş. hesaplanan olası tüm salınım aralığını çıkarırsa, gün içinde en düşük ve en yüksek işlem fiyatı arasında tahmini% 4,15’lik bir hareket olacaktır.

Hisse senedi birikmiş hacimden 0,51 $ ‘dan (% 2,00) gelen dirence, 0,49 $’dan (% 2,00) gelen desteğe daha yakın olduğundan, sistemlerimiz gün içi alım satım riskini / ödülünü cazip bulmaz ve hisse senedi destek seviyesine yaklaşana kadar herhangi bir bahis yapılmalıdır.

Kervansaray Yatırım Holding A.Ş. birkaç olumsuz sinyal alıyor ve bu bir satış adayı olmalı, ancak genel bir geri dönüş durumu olasılığı nedeniyle, daha fazla gelişme beklenirken bu pozisyonda bir bekletme adayı (tut veya biriktir) olarak düşünülmelidir. 

Mevcut puan: 0.000

Skorun sıfır olması, analiz sisteminin bir sonraki işlem günü için risk beklediğini gösterir. Son gelişmeler göz önüne alındığında, her iki yönde de gidebileceği için bir sonraki yönü belirlemek zor görünüyor.

Kervan hisse senedi yorumları videosu:

Sorumluluk reddi: finansweb.net, halka açık hisse senetlerinin finansal verilerini ve teknik analizini sağlayan bir araştırma hizmetidir. Tüm kullanıcılar, herhangi bir menkul kıymeti satın almadan veya satmadan önce finansal danışmanlarıyla konuşmalıdır.
Kullanıcılar yatırım kararlarını finansweb.net sitesine dayandırmamalıdır. Siteyi kullanarak, kendi yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulmakta ve Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası’nı kabul etmektesiniz.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.