En Yakın Finansçınız
BTC
$57,092.61
+0.2
ETH
$4,577.03
-1.21
LTC
$207.92
+0.01
DASH
$178.62
-0.8
XMR
$231.24
-2.72
NXT
$0.02
-3.38
ETC
$47.74
-1.16
DOGE
$0.21
-2.94
ZEC
$227.79
+3.27
BTS
$0.05
+0.57

Kimse Beklemiyordu. Köfteci Yusuf’un Sahibi Bakın Kim Çıktı

0 0

Sessiz sedasız büyüyen lezzet zinciri Köfteci Yusuf’un başarı öyküsü. Son beş yılda Türkiye’nin en büyük köfte restoran zinciri olmayı başardı. Namı o kadar çok büyüdü ki şehirler arası seyahat eden kişiler yolda gördükleri ilk Köfteci Yusuf tesislerinde mola vermeye başladı. Talep bu kadar fazla olunca şehir merkezleri ve AVM’lerde yerini aldı. Peki kısa zamanda bu kadar büyüyen Köfteci Yusuf kim, sahibi kim ve nereleri? Detayları sizler için araştırdık.

Yöresel lezzetleri ine tanıdığımız köfteleri geride bıraktı ve köfte denilince aklımıza Köfteci Yusuf geldi. Ucuz ve kaliteli köftenin adreslerinden birisi olmayı başardı. Sade menüsü ve cep dostu fiyatları vatandaşın ilgisini her geçen gün artırdı. Özellikle köfteci yusuf karışık ızgara denilince ana yemekte yerini aldı. Köfteci Yusuf’un sahibi Yusuf Akbaş işletmeci. Peki kim bu Yusuf Akbaş?

Namı Türkiye’yi aşan tesislerin sahibi Yusuf akbaş. Dünyanın en büyük entegre köfte üretim tesislerinin sahibi. Yusuf Akbaş adından girişimci bu alanda boşluğu tespit etti ve şubeleşmeye başladı. Her gü kendi kesimi et ve ürünleriyle yüzlerce şubesine hizmet veriyor. 2020 yılı verilerine göre Köfteci Yusuf yılda 70 milyon müşteriye hizmet veriyor.

İlk Şube 4 Masayla İznik’te

Köfteci Yusuf’un ilk şubesi İznik’te açılmış. O dönemde esnaf lokantasından hallice bir ızgara köfte salonu. İznik köftesinin meşhur olmasıyla birlikte Köfteci Yusuf’ta meşhur olmaya başladı. Ardından ikinci şube Orhangazi’de açıldı. İşler büyümeye başlayınca sıradaki şubeler Yalova ve Balıkesir oldu. İznik’te 600 kişilik ekiple oluşturduğu tesisler Türkiye’nin en büyük köfte imalat tesisi olmayı başardı.

KÖFTECİ YUSUF SAHİBİ

Köfteci Yusuf bünyesinde Ciğerce, Kamenta, Burgerage ve Dönery markalarını barındırıyor. Türkiye’de en fazla kadın kasap personeli İznik tesislerinde bulunuyor. 1998 yılında kurumsallığa attığı ilk adım olan tesislerin ardından bugün 46 şubesiyle Türkiye’nin en büyük köfte entegre tesislerinden birisi haline geldi. Önümüzdeki yıllarda yurt dışında açılmayı hedefleyen Köfteci Yusuf’un şubeleri tamamen kendine ait. Franchise modeli ile çalışmayan şirket kendi bünyesinde şube açılışına devam ediyor.

KÖFTECİ YUSUF SAHİBİ YUSUF AKBAŞ
KÖFTECİ YUSUF SAHİBİ YUSUF AKBAŞ

Köfteci Yusuf 3500 Personel Alacak,

Türkiye genelinde hem eğitim hem de çalıştırmak üzere tüm şubelerinde istihdam edecek 3500 personel alımı yapacak. Köfteci Yusuf iş ilanlarında yayınlanan iş tanımına göre şubelerde, garson, komi, kasap, kurye, kasiyer, mağaza sorumlusu, şef, bölge şefi ve benzeri alanlarda Köfteci Yusuf bünyesinde 3500 personel alımı yapılacak. Çalışmak isteyen personelin aşağıdaki formu doldurarak insan kaynakları departmanına bilgi vermesi gerekiyor.

Köfteci Yusuf İş Başvuru Formu: 

CZN Burak Özdemir’den Yürek Burkan Haber Geldi. CZN’nin Anlamı ve Açılımı Bakın Neymiş

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.