KÜNYE | Finans Web

KÜNYE | Finans Web

İmtiyaz Sahibi /Kaysel
Kaysel Medya Bilişim Reklam Hizmetleri LTd. Şti.
Firma Ünvanı
Kaysel Medya Bilişim Reklam Hizmetleri LTd. Şti.

İmtiyaz sahibi isim ve soyisim bilgisi
İsmail Hacı
İmtiyaz sahibi e-posta adresi
info@finansweb.net
İmtiyaz sahibi telefon numarası
0545 211 11 11
Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Cenk T.

fatih@finansweb.net

Haber Editörleri / News Editors

Kemal Salvi
kemal@finansweb.net
Twitter@kemal


busra Telli
Etili@finansweb.net
Twitter@bursatelli

Hakan Tan
hcan@finansweb.net
Twitter@hakantan

Ercan Ece
erkanefe@finansweb.net
Twitter@erkanefe


Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Halil Minik
hminik@finansweb.net
Twitter@minikha

Mali Müşavir / Financial Advisor
Efkan Sadıç
Efkan@finansweb.net

Hukuk Danışmanı / Uurisconsult
Hasan Önen
hukuk@finansweb.net

Reklam / Advertise
Nihat Lukent
reklam@finansweb.net

Barındırma / Hosting
veridyen
info@veridyen.com

Yazılım / Software
WORLDPRESS


İletişim / Contact
Akatlar CADDESİ NO 1907
0212 552 84 38
0212 552 84 39
info@finansweb.net


Tüm Soru Ve Görüşleriniz düzeltme ve istekleriniz için info@finansweb.netYASAL UYARI:
© Copyright 2019 finansweb.net tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak derlenmiş paylaşımların tamamı telif hakları dahilinde finansweb.net’a aittir. Yayınlanmış olan her türlü materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır. Yazı, ses, resim ve video gibi içeriklerin çoğaltılması veya başka bir yayın organı aracılığı ile dağıtılması suç unsuru sayılacaktır.
GİZLİLİK İLKELERİ
Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. finansweb.net web adresi üzerinden yapacağınız yorumlarda kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.
finansweb.net’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili finansweb.net, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
PRIVACY POLICY
This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on finansweb.net. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.
External links on finansweb.net are opened on a new page. finansweb.net does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.