En Yakın Finansçınız

Little Rabbit Coin Geleceği LTRBT Coin Yorum Grafikler Piyasa Değeri 2022

0 163

Little Rabbit Coin Geleceği LTRBT Coin Yorum Grafikler Piyasa Değeri 2022

Little Rabbit Coin geleceği parlak olan Binance tarafından oluşturulan bir projeye ait kripto para birimidir. Özel bir ekosistem içerisinde oluşturulan bu akıllı zincir sisteminin yatırım yaptıktan sonra kendiliğinden kazanma şansını kullanıcılarına sunduğu bilinmektedir. Binance tarafından oluşturulan Little Rabbit projesi içerisinde yer alan şeffaf, güvenilir ve sağlam bir yapı olarka sunulmaktadır.

Little Rabbit Coin’in diğerlerinden ayıran en büyük özellik gazsız yani boşluk vermeden işlem yapabilme özelliğidir. Piyasaya sunulan toplam coin miktarı içerisinde toplam al sat oranı %2 olarak sabitlenmiştir. Proje büyüdükçe yeni ürünlerin çıkarılması ve yardımcı olunması sağlanması amaçlanıyor.

Little Rabbit Coin Nedir?

Little Rabbit Coin piyasada çıktığı andan itibaren ilgi görmeyi başaran bir projedir. Binance Smartchain sistemi tarafından listelenen bu geleceği parlak para birimi içerisinde farm yapmak veya staking yapmak mümkündür. Bunun için oluşturulan cüzdan içerisinde kilitlemek yeterli olmaktadır.

Sistem içerisinde şu ana kadar market piyasasının 19 milyon doların üzerine çıktığı bilinmektedir. Sistem kolaylık sağlamak amacıyla alıcı ve satıcılar için özel bir tasarıma sahiptir. Cüzdan oluşturduktan sonra işlem yapılmasına izin veren kripto para için oluşturulan projeye dahil olanlar kontrol etme hakkına da sahip olmaktadır. Yani sürdürülebilir  bir verim almak için oluşturulan bir tarım mekanizmasıyla işleyişine devam etmektedir.

Little Rabbit Coin Geleceği 2022

Little Rabbit Coin hali hazırda borsalarda listelenmeye başlayan bir kripto para birimi değildir. Binance cüzdanları ile kendi sitesi olan newlittlerabbit.net üzerine giriş yapılarak yatırım yapılmasına izin verilmektedir. Burada değişik şekillerde uzun vadeli olarak yatırım yapılmasına olanak sağlanmaktadır.

Yatırım yapılarak trade yapma imkanı sunulmaktadır. Launchpad üzerinden yatırımınızı genişletme şansınız da bulunuyor. Ayrıca stake yaparak farm desteği almanızda izin veriliyor. Bunun için yatırılan BTC, ETH  gibi para birimlerini belirlenen cüzdan içerisine kilitlemeniz gerekiyor. Burada sunulan seçenekler arasında %0.03, %2,17, %1,42 gibi seçenekler de bulunmaktadır. Tercihinizi detaylı bir inceleme yaptıktan sonra karar vermek daha verimli bir yatırım yapmanız açısından fayda sağlayacaktır.

İlginizi çekebilir  GAL Token Durmuyor. Şampiyonluk Fırtınası Galatasaray Tokeni GALCOİN’i Uçurdu

Little Rabbit Coin Nereden Alını ve Satılır?

Little Rabbit Coin şimdilik herhangi bir piyasa içerisinde listelenmediği için herhangi bir borsaya girerek alım- satım yapma imkanı sunmamaktadır. Sadece oluşturulacak olan Binance cüzdanından sistem ait olarak siteye girerek aktarım yapılması ve ardından yatırım yapılmasına izin verilmektedir. Hala gelişim aşamasında olan bir sistem olmakla birlikte her gün ciddi bir yatırımcı toplamayı başarmaktadır.

Uzun vadeli olarak sıfırdan dahil olabileceğiniz ve gelecekte çok yüksek kar limitlerine ulaşacağınız bir seçenek arayanlar için burası tercih edilebilir. Bunun en büyük sebebi arkasında dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance’ın yer almasının büyük bir etkisi vardır.

Little Rabbit Coin Yorum

Little Rabbit bir tarımsal yatırım projesi olarak 2021 yılının Mayıs ayında buraya merhaba demiştir. Ciddi bir yatırımcı sayısına ulaşması beklenen yatırımın Twitter hesabında anlık olarak güncellemeler yapılmaktadır. Ayrıca sitesi üzerinden yapılan yatırım sayısı ve dolar olarak miktarı hakkında bilgi verilmeye devam edilmektedir. Geleceği parlak kripto para projelerinden birisi olarak kabul görmektedir.

Uzun vadeli bir yatırım yapmak isteyenler için Little Rabbit Coin tercih edilebilir bir seçenek olarak görülmektedir. Büyük ihtimal ile kripto para borsalarında listelenmeye başlandığında çok ciddi bir yükseliş trendi yakalaması mümkün olarak kabul edilmektedir. Bunu tercih etmek yine sizlerin vereceği karar ile mümkün olacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.