Loopring coin geleceği, Loopring yorum ve fiyat Tahmini

Loopring coin geleceği, Loopring yorum ve fiyat Tahmini

0 39

Loopring coin geleceği, Loopring yorum ve fiyat Tahmini bu kripto paranın artış göstermesinin ardından oldukça merak edilir hale geldi. Bunun üzerine biz de Loopring coin geleceği, Loopring yorum ve fiyat Tahmini ile alakalı yurtdışındaki uzmanların görüşlerinin yer aldığı bir yazı hazırladık.

Loopring coin nedir? 

Loopring Coin hangi ülkenin diye merak edilirken aslında geliştirici hakkında bilgi vermek daha doğru olacaktır. Loopring kurucusu ve güncel CEO’su bir yazılım mühendisi ve girişimci olan Şangay, Çin merkezli Daniel Wang’dir.

Loopring coin, blok zincirler özelinde ölçümleme ve sistemin veriminin artırmasına yönelik bir oluşum olarak karşımıza çıkmaktadır. Looprinp esas olarak borsalardan kaynaklanan sorunlara eğilmeyi amaçlıyor diyebiliriz. Şöyle ki; yatırımcılar merkezi borsalarda tuttukları kripto paraları kontrol edemiyor oluşları sebebiyle herhangi bir olumsuzluk durumunda merkeziyetsiz borsalara yönelmekte. DEX olarak bilinen bu borsalarda ise işlem ücretleri yüksektir. İşte Loopring projesi her iki tür borsanın da eksiklerini kapatma amacıyla hareket etmektedir.

Loopring yatırımcılara kriptp paralarını kendi cüzdanlarında tutma imkanı sunarken merkeziyetsiz olarak da hareket etmelerini sağlamaktadır. Loopring geliştircilerinin yayımladığı whitepaper a göre  Loopring şunları amaçlamaktadır:

  • DApp ile söz konusu altyapı için modüler araçlar sağlamak
  • Agnostik açık bir protokol

Bonfida Coin Geleceği 2022-2026 yorumları Kripto Paralar

Bunların dışında ise Loopring 3.8’i iki ana hedefi göz önünde bulundurarak tasarlanmış: Güvenlik ve Performans. Loopring protokolü kullanıcıların varlıklarını her koşulda geri çekebilmelerini sağlar. En kötü senaryoda bile yatırımcılar varlıklarını geri çekebilirler. Bu, kullanıcıların hiçbir koşulda yardım için herhangi bir merkezi tarafa güvenmeleri veya başvurmaları gerekmediği anlamına gelir.

Verimi önemli ölçüde iyileştirmek ve kapatma maliyetini düşürmek için Loopring 3.8, çoğu hesaplamayı zincir dışına taşır ve temel blok zincirini bir veri ve bir ZKP doğrulama katmanı olarak kullanır. Kullanıcı bakiyeleri ve sipariş alım satım geçmişlerinin tümü, zincir dışı bir Dörtlü Merkle ağacında düzenlenir. 

Para yatırma, para çekme, transferler ve ödemeler dahil olmak üzere kullanıcı talepleri büyük gruplar halinde işlenir. Her gruptan sonraki durum kökü, durum köklerinin yeniden yapılandırılması ve doğrulanması için gerekli olan diğer verilerle birlikte zincir üzerinde yayınlanacaktır. Yeni durum kökleri için ZK kanıtları, bu durum güncellemelerini tamamlamak için doğrulanır. 

Loopring coin geleceği
Loopring coin geleceği

Loopring Coin yorum

Loopring coin hakkında bazı önemli kripto para sitelerinde yapılan yorumlar şu şekilde:

  • DigitalCoin , Loopring  bu yıl  sonuna kadar değerini arttıracağı şeklinde.  LRC için yıl sonu tahmini 5,13$.
  • Trading Beast’in looprin coin için tahmini  Aralık ayı için yüksek tahmini 3,94 dolar.
  • Gov Capital’in Kasım 2022 için öngörüsü diğerlerine göre farklı şekilde: Loopring’in o zamana kadar 2,50 dolara düşmesini bekliyor.

Bittorrent coin kaç tl? Geleceği ve uzman yorumlar (2022-2025)

loopring coin geleceği 2022

Loopring coin Yükselir mi diye merak eden yatırımcılar için döngü fiyatı tahminin gösterdiğine göre fiyat tahminleri ve yorumlar şu şekilde:

  • Walletinvestor.com’a göre, Loopring’in fiyatı 1.862 $ veya Rs civarına düşecek. Bir yılda 140. 
  • Coinquora.com’a göre, Loopring’in (LRC) fiyatı 2022’nin ilk yarısında 5 dolara  kadar yükselecek.
  • Digitalcoinprice.com un LRC fiyat tahmini 2021’in sonunda yaklaşık 4,8 dolara çıkacak.  2025’e kadar se  9,42 dolar seviyesini göreceği şeklindedir. 
  • Priceprediction.net, Loopring fiyat yorumu ise 2025 yılına kadar 12,34 dolara kadar çıkabileceği yönünde. 

LRC coin nereden alınır?

Loopring’in LRC token alınabilecek birçok  kripto para borsası vardır .LRC; Binance, BtcTurk, Paribu, Coinbase, FTX ve Crypto.com bunlardan en çok tercih edilenler arasındadır.

Bu seferki yazımızda Loopring coin geleceği, Loopring yorum ve fiyat Tahmini hakkında önde gelen sitelerden bilgileri sizler için bir araya getirdik. Lütfen görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın. uzmanların görüşlerinin yer aldığı bir yazı hazırladık.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.