En Yakın Finansçınız

Luffy Coin Geleceği Luffy Coin Yorum Fiyatı, Grafikler, Piyasa Değeri 2022

0 459

Luffy Coin Geleceği Luffy  Coin Yorum Fiyatı, Grafikler, Piyasa Değeri 2022

Luffy Coin piyasa içerisinde yer almaya ve listelenmeye başlayan en yenilerden bir tanesidir. Sunulan platform içerisinde kripto para borsası, NFT ve aynı zamanda Metaverse evreni bulunuyor. Bu sistem içerisinde yer alan oyuncular farklı yatırımcılar ile karşılıklı etkileşime girebildiği gibi aynı zamanda oyna kazan modeli ile güzel bir yere ulaşabiliyor.

Luffy Coin çok geniş bir ekosistem ile dikkat çekiyor. İlk paylaşım olarak 10 bin adet NFT yayınlayan topluluk, burada geldiği gelir ile kripto para borsasını geliştirmeyi hedeflemiştir. Ardından gelir projesinden alınan beklentinin karşılanmasıyla birlikte yayınlanarak işlem görmeye başlamıştır.

Luffy Coin Nedir?

Luffy Coin, kripto piyasasının en güçlü altyapılarından birisi olan Ethereum blok zinciri kullanılarak oluşturulan bir yapı ve Japonya’da çok popüler olan bir anime karakterinin ismi alınarak kurulmuştur. 4 Ağustos 2021 yılında kurulan proje, birçok kripto para piyasasında olduğu gibi anonim bir yapıyı tercih etmiştir. Bu sebeple kurucusu bilinmiyor.

Luffy Coin yeni çıkan bir çok kripto para birimi gibi deflasyonist bir yapı ile ilerlemeyi tercih ediyor. Bu yolla hedeflenene piyasa da coin’in değerinin korunmasını sağlamaktadır. Her ay %2 oranında Luffy Coin yakılırken, arzından günümüze kadar toplamda %54 oranında bir yakın gerçekleştirildiği görülüyor.

Luffy Coin Geleceği 2022

Luffy Coin kısa bir geçmişi olmasına rağmen genel olarak ciddi bir yükseliş trendinde bulunuyor. 1 Lufft Coin kaç TL sorusuna 2021 yılı Aralık ayı itibariyle 0.00000001468 TL olarak işlem görüyor. Düşük bir işlem hacmine sahip olan kripto paranın şu an için piyasada tutunmaya çalıştığı net bir şekilde görülüyor.

Genel coin sıralamasında 3393 sırada yer alan Luffy Coin, güçlü altyapısı ile uzun vadede beklenti içerisinde yer alınmasına imkan tanıyor. Ethereum ekosisteminde yer alması, geçmiş örneklere göre beklentiye sahip olunmasını sağlıyor. Hacim olarak belirli bir ortalamayı yakalayan Luffy Coin, uzun vadede gelişimini tamamlama konusunda dengeli bir ilerlemeye sahip olduğu görülüyor.

İlginizi çekebilir  Sator sao coin nedir, fiyatı, geleceği ve yorumlar

Luffy Coin Yorum

Luffy Coin yatırımı için tercih edilecek birçok borsa ve piyasa bulunuyor. Bunlar arasında Gate.io, Uniswap, LBank, ShibaSwap, BitMart, Latoken, Dodo, ZT ve BKEX geliyor. Bu piyasaların içerisinde Luffy Coin yatırımı yapmanıza imkan tanınıyor.

Aniden ve hızlı bir şekilde ismini duyuran bu projenin içerisinde sadece oyna-kazan modelinin yer almaması aynı zamanda kripto para ve NFT projelerinin de yer alması dikkat çekiyor. Kendisini tanıtmak amacıyla ciddi reklamlar ve yatırımlar yaptığı görülüyor. Meme coin olarak kendisine örnek olarak aldığı Doge ce Shiba gibi ilerlemesini çok hızlı bir şekilde yapma ihtimali olanlar arasında yer alıyor. Luffy İnu isimli şirkete ait olan coin için net bir yorum yapmak şu an için erken olarak görünüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.