m10 token ne zaman çıkacak m10 token hangi borsada?

m10 token ne zaman çıkacak m10 token hangi borsada?

0 39
M10 token ne zaman çıkacak m10 token hangi borsada M10 Token nereden ALINIR? m10 token fiyat m10 token kaç tl ve benzeri sorular haklı olarak Mesut Özilin twitter’ daki paylaşımından sonra oldukça fazla sorulmakta.
Hemen hatırlatalım M10 Token alabilmenin yolu GAMI satın almaktan geçiyor bunun nasıl yapılacağını yazımızın sonunda okuyabilirsiniz.

M10 TOKEN NEDİR?

M10 Token Fenerbahçe’nin yıldız futbolcusu Mesut Özil’in haberini verdiği kripto paranın adına denir.

Mesut Özil’in M10 Token’ı bir utility token olarak piyasaya çıkacak. Yani Utility token, bir ürün veya hizmete özel erişim sağlayan dijital bir birim olarak faaliyete sunulacak. Örneğin, bir spor etkinliğine gitmek isteyenlerin bilet alması gibi. Diyelim ki Mesut Özil bir imza günü organize edilecek ve katılma şartının M10 token olması olarak açıklanabilir.  Token nedir ? Token ve coin farkı, token oluşturma başlıklı yazımızdan detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

M10 TOKEN NASIL ALINIR?

M10 Token almak için öncesinde GAMI almak gerekiyor. Onun izlenmesi gerek yol da şu şekilde:

1) Öncelikle Google Chrome da metamask harici cüzdan kurulmaktadır. Ardından bu cüzdan Binance Smart Chain ağına eklenir.

2) BNP satın alınarak  ve belirtilen ağ üzerinden cüzdana yatırılır. PancakeSwap üzerinden cüzdana bağlantı yapılır.

3) 0x123a887ef31b432ef10a2b5e4531f52cec7e75 kontrat adresi sayesinde GAMI alım satımı yapılabilir.

Yatırımcıların haklı olarak M10 Token nedir, nasıl alınır? Mesut Özil coin hangi borsada? gibi soruların cevaplarını merak etmektedir. Bu yazımızda bu konu başlıklarına yer vermekle birlikte tam olarak netlik kazandığında güncelleme yaparak sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Lütfen görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşın.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.