En Yakın Finansçınız

Metahero Coin geleceği Fiyat Tahmini yorumları 2022 2025 2030

0 141

Metahero Coin geleceği Fiyat Tahmini yorumları 2022 2025 2030

Metahero coin geleceği, fiyat tahmin ve yorumları 2022, 2023, 2024, 2025, 2030 yıllarına dair analizleri sizler için bir araya getirdik. Metahero coin fiyatlarını bir çok farklı kaynaktan tarayarak analiz edeceğiz ve uzmanların gelecekteki fiyat sizler için paylaşacağız.

Metahero coin geleceği, fiyat tahminleri başta olmak üzere diğer her öngörüyü, bunun yalnızca bazı piyasa uzmanlarının / analistlerinin önerisi olduğu niyetiyle almanız gerektiğini unutmayın.

Ama elimizden geleni yapmaya çalışacağız. Hadi başlayalım.

Metahero coin Nedir?

Metahero Coin piyasaya sürülen en son dijital coin ve meta tarama adlı yeni bir projeye başladı. Şirketin ekibi, gelişimine katkıda bulunan ve yatırımcılara değerli ipuçları ve tavsiyeler sağlamaya hazır birkaç uzmandan oluşmaktadır. Metahero’ya nasıl başlayabileceğinizi ve yatırım yapmadan önce bilmeniz gerekenleri öğrenmek için okumaya devam edin. Bu makale, metahero coin’i kullanmaya başlamak için ihtiyacınız olan tüm bilgileri sağlayacaktır.

Şirketin geliştirme ekibi, web3 ve blockchain teknolojisine tutkuyla bağlı bireylerden oluşmaktadır. Metahero ekibi, son yıllarda Avrupa’nın en hızlı büyüyen yazılım şirketi haline gelen Krakow merkezli Codewise’ın eski üyelerinden oluşuyor. 2020’de Microsoft tarafından satın alındı ve 2021’de piyasaya sürüldü.

Kurucu Robert Gryn de kripto ve web3 ile ilgileniyor ve son zamanlarda geleneksel borsa ile kripto arasındaki farkı kapatmayı amaçlayan Tenset’te melek yatırımcı oldu. Ekip, deneyimli geliştiricilerden ve hızla büyüyen bir tutkun grubundan oluşuyor.

Metahero ekosistemi bir HERO belirteci ve akıllı bir sözleşme etrafında inşa edilir. Şirket bağımsız denetimlerden geçti ve şu anda HERO uygulaması ve ekosistemi üzerinde çalışıyor. İlk dört aşamada, şirket HERO uygulamasının geliştirilmesini ve 3D tarama teknolojisini test etmeyi tamamladı.

İlginizi çekebilir  Ape coin geleceği 2022, 2023,2025,2030 (Güncel yorumlar)

Belirteç dökümü, kilitleme mekanizmalarının kullanılmasıyla önerilmez. Bu avantajlarla Metahero ekosistemi kripto para meraklıları için uygun bir kripto para yatırım seçeneğidir.

Metahero ekosistemi, herkesin katılabileceği merkezi olmayan bir ekosistemdir. Uygulama her yerde kullanılabilir ve herkes HERO’yu satın alabilir ve satabilir. Metahero platformu herkese açık bir ekosistem ve blockchain teknolojisine dayanan bir platformdur.

HERO belirteci bir sonraki gerçek yardımcı program belirteci olacaktır. Temel protokolü kripto ve blockchain’in bir melezi olacaktır. Şirket, kitlesel benimsemeyi sağlamak ve güvenilmez bir ortam oluşturmak için platformu çeşitli finansal kurumlarla entegre edecek.

Metahero Odası zaten oluşturuldu ve Doha, Katar’daki ilk küresel konumuna doğru yola çıktı. Metahero’nun ortaklarına HERO jetonuyla ödeme yapılır ve HERO belirteçlerinde ödeme alır. Metahero Odası, NFT‘ler oluşturmak ve avatar, sanat ve ikincil pazarlardan telif hakkı almak için blockchain teknolojisiyle çalışacak. Ayrıca Metahero kullanıcıları için sanal bir pazara sahip olacak.

3D oda aynı anda en fazla dört kişiyi tarayabilecek ve bunları farklı pozlarda ve hareketlerde tarayabilecek. Bunlar hastanelerde, perakende mağazalarında ve halkın teknolojiye yüksek ilgi gösterdiği diğer yerlerde kullanılabilir. Bu teknoloji kişiselleştirilmiş oyunlar ve diğer ürünler oluşturmak için de kullanılabilir. 3D Oda, en sevdiğiniz anıları diğer üyelerle paylaşmanıza izin verecektir. Sevdiklerinizi görmenizi ve kararlar almanızı sağlayacaktır.

Metaverse, dijital para birimi olmasının yanı sıra gelecekteki kullanımlar için çok fazla potansiyele sahiptir. Örneğin SHA-512 kodu bir iş kurmayı düşünüyorsanız, gerekli bağlantıları kurmanıza yardımcı olabilir. Kripto para piyasası çok rekabetçi. Geride kalmak istemiyorsanız, temel bilgilerle başlamanız ve sektör hakkında mümkün olduğunca çok şey öğrenmeniz gerekir.

Meta hero coin fiyatı

Metahero fiyatı $0.201315 ve son 24 saat içinde% 1.6 arttı. 5.4 milyar HERO madeni para ve toplam 9.77 milyar HERO coin arzı vardır. En aktif borsa, en büyük likiditeyi sunan PancakeSwap ‘tır . Metahero Coin, gerçek dünyadaki varlıkların Ultra-HD taramalarında mevcut olacak ve kullanıcıların Metahero coin’lerini depolamalarına ve takas etmelerine izin vermek için bir blockchain oluşturulacak.

İlginizi çekebilir  Ethereum 2.0 Nedir ve Farkları Nelerdir?

Metahero coin sınırsız mı?

Metahero coin sınırsız değil , piyasada 4.930.000.000 adet metahero bulunmaktadır. Metahero coinin toplam arzı ise 10.000.000.000

Metahero Coin geleceği Fiyat Tahmini yorumları 2022 2023 2025 2030

Metahero Coin geleceği ve Fiyat Tahmini yorumlarına bir çok farklı kaynaktan baktığımızda genel olarak olumlu olarak değerlendirildiğini görmektedir.

Metahero Coin geleceği Fiyat Tahmini yorumları 2022 2025 2030

Metahero coin fiyat tahmini  walletinvestor.com Tahmin Sistemine göre, metahero harika bir uzun vadeli (1 yıllık) yatırım olarak görülmektedir. Metahero coin tahminleri düşük piyasa değeri nedeniyle, HERO fiyatının kolayca manipüle edilebileceğine dikkat etmek gerekir.
Sitenin yorumunda İyi getirili sanal para birimi olarak metahero coin karlı bir yatırım seçeneği olabilir. Metahero fiyatı 2021-12-07’de 0.2024 USD’ye eşittir. Bugün 100 dolara Metahero alırsanız, toplam 494.059 herco coin elde edersiniz.

Tahminlere göre uzun vadeli bir artış bekleniyor, 2026-12-05 için fiyat prognozu 2.372 ABD Doları. 5 Yıllık yatırımla gelirin% + 1071.94 civarında olması bekleniyor. Mevcut 100 dolarlık yatırımınız 2026’da 1171.94dolara kadar çıkabilir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.