En Yakın Finansçınız
BTC
$57,391.09
+5.54
ETH
$4,335.31
+6.52
LTC
$198.64
+4.6
DASH
$179.78
+0.88
XMR
$237.43
+4.62
NXT
$0.02
+1.77
ETC
$47.72
+3.38
DOGE
$0.21
+2.89
ZEC
$242.67
+2.6
BTS
$0.05
+4.12

NFT Coinler Hangileri? Geleceği 2022

0 3

 NFT Coinler Hangileri?

NFT’lerin hızlı büyümesi ve popülaritesi nedeniyle piyasada birçok NFT madeni parası var. NFT’ler (Mantarlı Olmayan Jetonlar) dijital sanat eserleri, müzik, videolar, oyunlar ve spor koleksiyonlarının sahipliğini sağlar. Piyasaya bağlı olarak farklı platformlarda farklı madeni paralar kullanılır. Sizin için en iyi NFT tokenlerinin bir listesini hazırladık.

Decentraland (MANA)

Fiyat: 2.999.289 $ Piyasa değeri: 5,44 milyar dolar

NFT madeni para listesinin başında MANA NFT madeni para bulunur. Kullanıcılar, Decentraland Coin Marketplace’teki satın alımlar için ödeme yapmak için MANA NFT jetonlarını kullanabilir. Decentraland, ana blok zinciri olan Ethereum ile donatılmıştır. Bu pazar yerinde sanat eserleri, sosyal oyunlar, uygulamalar, 3D sanat eserleri ve zorluklar var.

Kullanıcılar giyilebilir avatarlar, arazi ve gayrimenkul gibi dijital oyun içeriklerini alıp satabilir. Decentraland Marketplace, DAO tarafından yönetilir, bu nedenle akıllı sözleşmeler organizasyonu yönetir. MANA, Decentraland’da kullanılan iki NFT kripto para biriminden biridir. MANA, NFT ERC721LAND jetonlarını almak için yakılması gereken bir ERC20 jetonu olarak kabul edilir.

Chiliz (CHZ)

Fiyat: 0.48984 $ Piyasa değeri: 2,9 milyar dolar

CHZ ayrıca  gelen kripto para borsaları Coinbase ve Binance’de listelenmiştir. CHZ paraları, dünya çapında popüler spor takımlarını destek veren taraftarlardan kullanılır. Chiliz, dünyanın  önemli spor kulüplerin bazılarıyla bağlantılıdır.

CHZ Coin Nedir?

Chiliz teknolojisini kullanan tüm spor organizasyonları, FTO’lar veya taraftar jetonu teklifleri olarak adlandırılan sınırlı sayıda taraftar jetonlarına sahiptir. Chiliz teknolojisini kullanan tüm spor organizasyonları, orijinal FTO (Taraftar Token Teklifi) tarafından sunulan sınırlı sayıda taraftar tokenine sahiptir.

The Sandbox (SAND)

Fiyat: 2.55670 $ Piyasa değeri: 2,28 milyar dolar

SAND Coin, blok zinciri tabanlı sanal alan platformlarında ödemeler için kullanılan bir yardımcı program belirtecidir. Korumalı alan, hem oyuncu hem de yaratıcı olabilen bir “oyna-kazan” sanal dünyasıdır. Kullanıcılar dijital oyun varlıkları satın alabilir, satabilir, oluşturabilir ve oluşturabilir.

The Sandbox Coin Nedir?

Kullanıcılar, dijital voksel varlıkları oluşturmak, NFT’leri Marketplace’e yüklemek ve bunları oyunla birleştirmek için GameMaker’ı kullanabilir. Ayrıca Virtual Sandbox Metaverse’den arazi satın alabilir ve değerini artırmak için dijital varlıklar ve oyunlar ekleyebilirsiniz. SAND-Coin, platformu yönetmek için de kullanılır.

WAX (WAXP)

Fiyat: 0.76262 $ Piyasa değeri: 1.4 milyar dolar

Bu, WAX’ın markalara pazar yerleri, dApp’ler, borsalar ve oyunlar dahil olmak üzere NFT koleksiyonlarını başlatmaları için blok zinciri tabanlı araçlar sağlayacağı anlamına geliyor. WAX, NFT’ler oluşturmak, doldurmak, satın almak ve satmaya yönelik için kullanılan merkezi bulunmayan dijital eğlenci yeridir.

Chromia (CHR)

Chromia platformu ilk olarak üretilen bir milyar CHR jetonuyla başlatıldı. Chromia’ya göre, bu, gelecekte belirteç oluşturmayacağı için belirteç teklifinin bir sınırlamasıdır. CHR, Chromia’nın platformdaki geliştiriciler, kullanıcılar ve yatırımcılar tarafından kullanılan yerel belirtecidir.

CHR ayrıca birçok büyük kripto borsasında listelenmiştir. CHR, ekosistemi Chromia platformunda izlemek ve barındırmak için ödeme yapmak için kullanılır. Chromia, oyunlara ve dağıtılmış sosyal ağlara odaklanan bağımsız bir halka açık blok zinciridir.

NFT Devrimine Hazır mısınız?

Bu kadar çok NFT jetonla, Metaverse’e adım atmanın ve bazı ürünler için teklif vermenin veya farklı pazarlarda açık artırma yapmanın zamanı geldi. Bu kılavuzun, hangi madeni paraların en etkili olduğunu anlamanıza yardımcı olacağını umuyoruz. Liste fiyatları değişebilir.

NFT Nedir?

Mantarla olmayan jetonlar (NFT’ler), Bitcoin ve Ethereum gibi kripto para birimlerini destekleyen dijital bir veri tabanı olan blok zincirine bağlı dijital içeriktir. NFT’lerin aksine, bu varlıklar sabitlenebilir.  Takas edilebilir veya dolar faturaları gibi aynı değerde başka şeylerle takas edilebilirler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.