En Yakın Finansçınız

Olmazı Oldurdu, 5 Bin TL Anında Ödeme Yapmaya Başladı, Kampanyada Son İki Gün

0 0

İNG BANK sıfır faizli kredi kampanyası başlattı. Pandemi koşullarında ihtiyaç sahibi kişileri hedef alan banka banka müşterisi olmayan kişilere yönelik önemli bir kredi ürünü sundu. Kampanya koşullarında dijital kanallardan yapılan başvurularda geçerli olmak üzere sıfır faizli 5 bin liraya kadar kredi imkanı sunuyor.

Slogan olarak “Bankacılığa daha az, hayata daha çok zaman” ifadesinin kullanıldığı kredi türünde tek şart banka müşterisi olmamak ve bankanın kredi sigortasını yaptırmış olmak gerekiyor. İlk beş bin kişiyle sınırlı krediden faydalanmak için İNG BANK dijital platformlarından birinden kredi başvurusu yapmış olmak gerekiyor. Sınırlı sayıda müşteriye sunulacak kredi için on tarih 14 haziran olarak belirlendi. Yüksek katılım olması beklenen kredilerde kredim güvende hayat sigortası yapılmış olması gerekiyor.

İNG BANK SIFIR FAİZLİ KREDİ FIRSATI

Kampanya açıklamasında görüşlerine yer verilen ING Türkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Ozan Kırmızı “ING olarak müşterilerimizin hayatında bankacılığın yerini en aza indirerek onları önceliklerine odaklanıp istedikleri hayatı yaşamaları için cesaretlendiriyoruz. Müşterilerimize her zaman, her yerden, kolay, akıllı ve kişisel bir deneyim yaşatarak zahmetsiz bir bankacılık hizmeti sunmanın yanı sıra ekonomik olarak onları desteklemeyi önemsiyoruz. Bu kapsamda ING ailesine katılacak yeni müşterilerimize yönelik geliştirdiğimiz avantajlı ihtiyaç kredi kampanyamız ile salgın döneminde nakit ihtiyacı olan müşterilerimizin yanlarında olmayı amaçladık.” ifadelerini kullandı.

Kimler Yararlanabilir?

İNG BANK müşterisi olmayan ve banka kredi politikalarını yerine getiren bireysel müşteriler kampanyadan yararlanabilir. Diğer taraftan 5 bin lira sıfır faizli kredi alınması için bankanın sunduğu Kredim Güvende Hayat Sigortası’nın yapılmış olması gerekiyor. Banka son açıkladığı kredi kampanyasında değişilik yapma hakkını saklı tutuyor. Banka müşterisi olmayan kişilere önemli bir avantaj olarak kullanılabilen kredide amaç yeni banka müşterilerine ulaşmak ve dijital kanalları etkin kullanılmasını sağlamak.

İlginizi çekebilir  Doğalgaza Zam Geldi!

Kampanya hakkında detaylı bilgi almak ve 5 bin lira sıfır faizli kredi kullanmak için www.ingbank.com.tr adresine başvuru yapılabilir.

Kredi Kartı nasıl alınır? Anında kart veren bankalar ve şartları

Resmi Gazete kredi borcu olanlara müjde gibi haber getirdi, Kredi sicil affı yasalaştı

Sondakika.. Torba Yasa Açıklandı. Kapsamlı Sicil Affı Kanunu Mecliste

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.