En Yakın Finansçınız

Ont Coin Geleceği Yorum Fiyatı Grafikler Piyasa Değeri 2022 2023

0 19

Ont Coin Geleceği Yorum Fiyatı Grafikler Piyasa Değeri 2022 2023

Ontology coin, Li Jun tarafından geliştirilen bir kripto para birimidir. Coin, zincirler arası değerin değişimini teşvik edecek ve yeni nesil internetin temelini oluşturmaya yardımcı olacak küresel bir zincirler arası sistemin bir parçasıdır. ONT çeşitli kripto para borsalarından satın alınabilir. Bibox, en popüleri ONT / BTC ve ONT / ETH olmak üzere üç işlem çifti sunan en popüler olanıdır. Kasım 2017 itibariyle, ONT işlem hacminin% 25’inden fazlası Bibox’ta işlem görüyor.

ONT coin, piyasaya sürülmesinden bu yana inanılmaz bir yükselişe sahip bir kripto para birimidir. Ontology’nin fiyatı 2018’in ortalarında en yüksek seviyesine ulaştı, ancak o zamandan beri biraz toparlandı. Uzmanlar bu kripto para biriminin fiyatının istikrarlı bir şekilde artacağına inanıyor. Önümüzdeki 5-6 yıl içinde madeni para başına 2 ila 3 dolara ulaşabilir. Dijital varlık, blockchain teknolojisine dayalı filmler dağıtan bir platform olan MovieBloc ile ortaklıklar da gördü. Ayrıca son zamanlarda ParityGame ve GoWithMi ile ortaklık yaptı. NEO, Ontology’ye büyük bir desteğe sahip ve fiyatın daha da yükselmesi bekleniyor.

Bu yeni kripto para birimi ile yatırımcılar Ontology platformunun faydalarını daha iyi anlıyorlar. Coin 36 milyon dolarlık büyük bir piyasa değerine sahip ve 10 aktif piyasada işlem görüyor. Tek bir Ontology coin maksimum bir milyar madeni para arzına sahiptir ve fiyatı son 2,5 yılda sabit kalmıştır. Daha da büyüme potansiyeli heyecan verici. Gelecek para için parlak görünüyor. Kripto para biriminin geleceğine yatırım yapmakla ilgileniyorsanız Exodus ONT cüzdanına göz atın.

İlginizi çekebilir  Gifto GTO Nedir, nasıl alınır?

Ontology coin piyasa değeri, Mayıs 2018 itibarıyla 1 milyar dolardan fazla değerle hızla büyüyor. Bu, Özellikle Ontology coin’in dünyanın en katı ülkelerinden birinde çalıştığını düşündüğünüzde etkileyicidir. Çin hükümeti tüm kripto para madenciliğini ve ticaretini yasakladı, ancak bu son birkaç ay içinde ONT’nin yükselişini engellemedi. Yani ONT’ye yatırım yapmayı düşünüyorsanız, satın alma zamanı!

Ontology coin’in sınırlı bir dolaşım kaynağı vardır. Toplam arz 1,000 milyon. Ama dolaşımdaki arz sadece 875 milyon. Bu nedenle, diğer madeni paralardan satın alınabilir ve değiştirilebilir. Ontology coin, Aralık 2021’e kadar maksimum 1.80 $ fiyatına ulaşabilir. Ama riskler nelerdir? Riske rağmen, Ontology ağının merkeziyetsizleşmesi ONT coin’in güvenli olmasını sağlar. Diğer birçok kriptonun aksine, ONT topluluğu Ontology ağının bütünlüğünden tamamen sorumludur.

Ontology blockchain ağına katılmayı mümkün kıldı. Ontology, proof-of-stake teknolojisini kullanan bir kripto para birimidir. Blockchain teknolojisi, kullanıcıların halka açık blockchain’leri değiştirmelerini sağlar. ONT coin’in birçok avantajı ve sınırlı sayıda dezavantajı vardır. Hala öncekilerden daha yeni, daha pahalı bir kripto para birimidir. Ancak, yatırım piyasasında zaten iyi gidiyor, bu da madalyonun geleceği için iyi bir haber.

Ontology 2017’den beri var olsa da, Ontology’nin fiyatının önümüzdeki yıl üçte birin üzerinde artması bekleniyor. Ontology şu anda $0.827586 ABD dolarından işlem görüyor ve 637.351.796 ONT’lik bir dolaşım arzına sahip. Fiyatı son 24 saat içinde % 2.64 arttı. Stokastik RSI göstergesinin bir satış sinyali vardır, ancak genel olarak piyasa duyarlılığı boğa olmaya devam etmektedir.

Bir kripto para birimi olarak, Ontology itibari para birimi ile işlem görebilirsiniz. Diğer para birimlerinin aksine, gerçek bir kimlik gerektirmez. Bu, kara para aklama için idealdir. Anonimliği, fonların gerçek sahibini izlemeyi imkansız hale getirir. Bununla birlikte, bu özelliğin dezavantajları vardır. Popülaritesi ne olursa olsun, ONT’nin dezavantajları vardır. ONT’yi bir web sitesinde kullanmak istiyorsanız, gözetim dışı bir cüzdanınız olduğundan emin olun.

İlginizi çekebilir  TVK Coin Geleceği Terra Virtua Coin Yorum Grafikler Piyasa Değeri 2022 2023

Ontology ilginç bir kripto para birimidir. Diğer kripto para birimlerinin aksine, Ontology gelecekte değer artırma potansiyeline sahiptir. Ontology son birkaç aydır haberlerde ve kripto meraklıları arasında popüler bir seçim. Bu coin’in büyük potansiyelinin yanı sıra, diğer kripto para birimlerine kıyasla oldukça ucuz. ONT’nin fiyatı istikrarlı bir şekilde artıyor ve ICO belirteçleri riskli bir yatırım değil.

ONT Coin geleceği 2022

ONT Coin Yorum 2022 verileri söz konusu coine yatırım yapmak isteyen kişiler tarafından oldukça yakından takip ediliyor. Bir çok uzman tarafından alım işlemi için en doğru zamanlama olacağı ifade edilen ONT için, net bir veri paylaşmak maalesef mümkün değil.

ONT Coin değeri 20,04 TL ve dünden bu güne yaşadığı fiyat değişimi, 3.12 TL ile yaklaşık %18.53 civarında. Geride bıraktığımız son 24 saatlik zaman filimi içerisinde, en düşük değeri 15,94 TL iken, en yüksek değeri ise 20.87 TL civarında. Piyasadaki toplam işlem hacmi 10,995,376,198,95 TL ile yaklaşık olarak % 56.36 yükselişte.

Market hacmi, 06785 olan ONT, %0,09’luk piyasa hâkimiyeti ile kripto para piyasalarında, 68. Sırada yer alıyor. Sıralaması nedeniyle gelecekte yükselişe geçeceği düşünülüyor.

ONT Fiyat Tahmini 2021-2025: Gelecek Sizin İçin Neleri Bekliyor?

Ontology Fiyat Tahmini 2021

Ontology madeni para haberlerine göre, geçen yıl, derin öğrenme tabanlı blok zinciri platformlarında PAX sabit madeni paranın lansmanını başlattığı için, şaşırtıcı bir şekilde, para birimi için dönüş tabloları olabilir . Bu, Ontology‘deki gerçek iş uygulamalarını 1 yıl içinde önemli ölçüde hızlandıracaktır. Şans eseri, para birimi fiyat artışı açısından olumlu bir eğilim yansıtabilir ve Aralık 2021’e kadar maksimum 1,80 $ fiyatına ulaşabilir.

Ontology Fiyat Tahmini 2022-2023

Giderek daha fazla yatırımcının 2021-2022 civarında Ontology satın almasıyla, ONT’nin fiyatını katlanarak artırabilir ve blok zincirini birçok uygulamaya entegre edebilir. Tahminlerimize göre, kitlesel benimseme fiyatın yükselmesine neden olacak ve Ontology fiyat tahminlerimize göre 2023’ün sonunda 2 ila 2,8 dolar arasında işlem görebilir.

İlginizi çekebilir  Ooki coin nedir? Ooki coin geleceği yorum analiz 2023-2030

Ontology Fiyat Tahmini 2024-2025

Uzmanlar, teknolojideki birden fazla gelişmeyle birlikte ONT kripto para birimi fiyatının 5 $ ‘a kadar yükseleceğini tahmin etse de, güvenli oynamak için önümüzdeki birkaç yıl içinde maksimum 3 – 5 $ arasında bahse girmek daha güvenli olacaktır. Elbette mücbir sebepler indirimli!!

Nihai Karar: Ontology ONT Fiyat Tahmini

Ontology, blok zincirine dayalı filmleri dağıtmak için bir platform olan MovieBloc ve Kmplayer, GoWithMi ve ParityGame gibi isimlerle ittifaklar ve asimilasyon ortaklığı yoluyla zamana meydan okudu ve başarısını artırdı. Tahminlerimize göre, yakında ONT fiyatının hızla yükselmesine şaşmamalı!!

 

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.