En Yakın Finansçınız
BTC
$57,149.72
+5.21
ETH
$4,337.71
+6.22
LTC
$198.11
+4.31
DASH
$178.06
+2.11
XMR
$236.92
+2.4
NXT
$0.02
+1.58
ETC
$47.65
+3.61
DOGE
$0.22
+11.87
ZEC
$248.06
+7.65
BTS
$0.05
+2.16

Piyasaya yeni çıkacak coinler (Güncel)

0 9

Yeni Çıkacak Coinleri takip etmek oldukça güç hale geldi. Yeni çıkan coinler içeriğimizi sürekli güncel tutmaya çalışarak sizleri haberdar etmek hedefindeyiz. Kripto para piyasasındaki değişikliler yatırımcıları yeni bir coin arayışına itiyor ve oluşacak fırsatları kaçırmak istemiyorlar.

Çok fazla coinin olduğu borsalar doğal olarak kazançları da fazlalaşıyor. Ayrıca yeni çıkacak kripto paralar takip ederek yatırım yapmak da tercih edilen yöntemler arasında. Projelerin dijital karşılığı diyebileceğimiz çeşitli ICO’lar, IDO’lar, IEO’lar ve tokenlar da marketlerde yerini almaktadır.

Token nedir ? Token ve coin farkı, token oluşturma

 

Piyasaya yeni girecek coinler

  • Base Reward Token (BRT)

Base Reward Token temel ödül jetonu veya ödül sistemine dayalı bir kripto para olarak göze çarpıyor. Farklı işletmeleri ve blok zinciri teknolojisini bir araya getirme amacı taşımaktadır. Sözleşmelerinde BRT biriktirme protokolü ile BRT jetonlar biriktikçe havuzdan ödül alınmaktadır. Ayrıca elde edilen kâr %60 civarındaki oranı  kullanıcılarına dağıtacak. Kullanıcılardan alınan jetonların yakım işlemine tabi tutulacağı vurgulanıyor. BRT arzı 12 milyon tekrar basım olmayacağı belirtilmiş durumda.

  • Proje Bitiş Tarihi: 15.09.2021
  • ICO fiyatı: 0.15$
  • Satışta 2.500.000 BRT
Piyasaya yeni çıkacak coinler
Piyasaya yeni çıkacak coinler

Yeni çıkan coinler neler?

Binance  coingecko ve gate gibi borsalarda yer alacak yeni coinle . Her geçen gün hacmi artan kripto para dünyasına aynı doğrultuda yeni tokenlar, coinler eklenmeyi sürdürmektedir. Bu sebeple piyasaya çıkacak coinler erken bir alımda yatırımcısına daha fazla kar getirebilmektedir. Dolayısıyla Binance yeni çıkan coinler daha yakından ve dikkatli takip edilmektedir.

Yatırım için hangi altcoin alınmalı? En sağlam altcoinler

Binance yeni girecek coinler

Binance yeni girecek coinler
Binance, 10/08/2021 günü saat 09.00 (TSİ) itibariyle İnovasyon Kategorisinde Mina (MINA) ve Raydium’u (RAY) listeleyip MINA/BTC, MINA/BNB, MINA/BUSD, MINA/USDT, RAY/BNB, RAY/BUSD ve RAY/USDT alım-satım çiftlerini işleme açacaktır.
MINA ve RAY Listeleme Ücreti: 0 BNB.
Mina (MINA) Nedir?
Mina blockchain’inin boyutu, kullanımın büyümesinden bağımsız olarak 22kb’da sabit kalacak şekilde tasarlanmıştır. MINA, platformun yerel hizmet tokenidir ve ağ işlemleri, staking ödülleri ve blok üretimi için kullanılır.
Raydium (RAY) Nedir?
Raydium, Solana blockchain üzerine kurulu bir otomatik piyasa yapıcıdır (AMM). Bu proje, hızlı alım-satım, paylaşımlı likidite, getiri kazanma fırsatları ve yeni proje lansmanlarına olanak sağlamak için Serum Decentralized Exchange’in (DEX) merkezi emir defterinden yararlanır. RAY, platformun yerel hizmeti için çıkarılan tokendir. Likidite madenciliği teşvikleri yeni proje lansmanları için uygunluk amacıyla kullanılmaktadır.

 

Dikkatle okuyunuz: Paylaşmış olduğumuz hiçbir coin yatırım tavsiyesi değildir.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.