En Yakın Finansçınız

Platypus Coin Geleceği ve PTP Coin Yorum Grafikler Piyasa Değeri 2022 2023

0 30

Platypus Coin Geleceği ve PTP Coin Yorum

Platypus Coin kısa bir süre önce ön satışa başlamış olan bir kripto para birimidir. Avalenge içerisinde yer alan bu para birimi çok büyük bir kitle tarafından ilgi çekmeyi başlaması ile dikkat çekmeyi başarmıştır. Platypus platformu içerisinde işlem yapılmasına yardımcı olan bir blockhain zinciri olarak öne çıkıyor.

Bu kripto paranın en büyük özelliği kullanıcılarına çok ciddi bir deneyim imkanı sunmasının yanında yüksek ölçeklere çıkabilme ve çok az miktarda kayma olması şansını sunuyor. Bu tür standart ve stabil swap araçlarının yokluğunu doldurması açısından önemli bir yere sahip olabileceği net bir şekilde görülüyor.

Platypus Coin Nedir?

Platypus Coin olarak işlem görmeye başlayan stabil olarak kabul edilen bir swap borsası olan Platypus’a ait bir para birimidir. Bu stabil swap araçları sayesinde DeFi içerisinde yer alan araçların daha hızlı ve güçlü büyüme imkanı sunmaktadır.

Yeni bir araç olmasına rağmen büyümesi konusunda farklı çalışmalar yapılmaya devam ediliyor. İşlemlerinde ki düşük maliyet imkanının yanında güvenilir ve hızlı bir ekosisteme sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Platypus Coin ayrıca Avax tarafından destek alması ile büyümesi güçlü olabileceği düşünülen bir kripto para birimi olarak kabul ediliyor.

Platypus Coin Geleceği 2022

Playtpus Coin hali hazırda 2021 yılı sonu itibariyle piyasaya yeni adım atmış bir kripto paradır. 9-12 Aralık tarihleri arasında 10.5 milyon adet olarak PTP Token ön satışı yapılmıştır. Kripto para arzı sırasında 0.10 dolar fiyat etiketiyle alım satımına başlamıştır. Bu satıştan ilk anda sadece Avalanche platformuna sahip olanlar yararlanmıştır. Birçok piyasada şuan için işlem görmeyen Token için gelecekte büyük bir patlama yapması beklenmektedir.

Yapılan incelemeler o nedenle tam anlamıyla gerçek veriler üzerinden yapılmaktadır. Ancak teknik alt yapısı, piyasada ki ciddi bir swap boşluğunu tamamlayacak olması kripto para biriminin 2022 ve gelecek yıllarda ciddi bir artış yaşayabileceği anlamına geliyor.

İlginizi çekebilir  ABD Kongre Üyesi Bitcoin'i Uçuracak Teklif. "Halk hangi para birimini istiyorsa kullansın"

1 Platypus Coin TL karşılığı 31.24 TL olarak işlem görmektedir. Çok kısa bir sürede gelmiş olduğu seviye dikkat çekicidir. 2022 ve ileri tarihlerde 2025 yılına kadar 100 dolar seviyesine çıkabileceği tahmin edilmektedir. Tabi bu fiyatın tahmin edilme sebebi yapılacak projeler ve geliştirilmesi düşünülen avantajlardır.

Platypus Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

Platypus Coin toplamda 300 milyon adet toket olarak tasarlanmıştır. Sadece bu arzın %17,5’lik kısmı satış olarak ayrılmıştır. Bunun haricinde %20 hazine, %40 likidite, %15 takım gibi ayrılmıştır. Şimdilik Avax üzerinden ön satışı yapılan kripto para birimi hiçbir borsa da listelenmemektedir. Ancak kısa süre içerisinde büyük borsalardan üç tanesinde aynı anda işlem görmeye başlaması bekleniyor. O sebeple yakın gelecekte yatırımcılar buna yatırım yapmaya başlayabilecektir.

PTP Coin Yorum

Playtpus Coin yani PTP Coin için net bir yorum yapılabilmesi için erken kabul ediliyor. Hali hazırda borsalarda listelenmeye başlamayan para birimi hakkında uzun vadeli yorum yapmak yanlış olacaktır. Stabil swap işlemini temel alıyor olması, birçok borsa da oynaklığın rahat hale getirecek olması sebebiyle basitçe geleceği parlak bir para birimi olacak kabul ediliyor.

İlk adımı attığı borsalarda gerekli beklentiyi görmesi halinde uzun vadede ciddi bir yatırım geri dönüşü sağlayabileceği tahmin ediliyor. Buna ön satış sırasında yatırım yapmayı planlayanların hızlı bir şekilde takipte kalması ve verileri çok iyi analiz etmesi tavsiye ediliyor. Yanlış bir hamle yapılmaması için bunlar yol gösterici olarak kabul edilmelidir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.