En Yakın Finansçınız

PNG Coin Geleceği 2022 Pangolin Coin Yorum Grafikler Piyasa Değeri 2022 2023

0 143

Png Coin Geleceği 2022 ve Pangolin Coin Yorum Grafikler Piyasa Değeri 2022 2023

PNG Coin yani Pangolin Coin, piyasada ilk olarak 19 Şubat 2021 yılında işlem görmeye başlamıştır. DeFi borsalarından birisi olan Pangolin, tam olarak merkezi olmayan ve kimseye bağlı olmayan bir borsa olarak işlem görmektedir.

Sistemin içerisinde kullanılan model Ethereum ve Avalange temelli token sistemlerinin takas edilmesine imkan vermektedir. Piyasaya sürüldüğü andan itibaren çok büyük bir dikkat çekmeyi başaran sisteme olan ilgi artmaya başlandı. İlk olarak bu yapının tam olarak ne olduğu ve ardından gelecekte konumlanacağı durum hakkında bilgilere bakalım.

PNG Coin Nedir?

PNG Coni aslında Pangolin Coin’in kısaltması olarak kullanılıyor. 19 Şubat 2021 tarihinde işlem görmeye başlayan kripto zinciri çok kısa bir sürede çok ciddi bir büyüme göstermeyi başararak insanların ilgisini çekmiştir. Bu sistemin en büyük özelliği işlemlerin birkaç saniye içerisinde tamamlanmasına olanak sağlamasıdır.

Bu hızın karşılığında hizmet alanlardan birkaç sent talep etmektedir. Sistemin büyüme odağı toplulukla birlikte olması amaçlamaktadır. Bu özel topluluk için üretilen Pangolin Coin çok kısa bir sürede bu sebeple ilgi görmüştür. Amacı adil ve açık bir dağımın olan PNG Coin, piyasada işlem görmeye başladığında topluluk merkezli ve yüzde yüz dağıtımı odak alarak hareket etmiştir.

PNG Coin Geleceği 2022

PNG Coin piyasaya girdiği andan itibaren ciddi bir yükseliş göstermiştir. Piyasaya 0.36 Dolar seviyesinden işlem görerek kripto para zinciri, 2021 Aralık ayında aynı piyasada 0.92 Dolar seviyesinde işlem görmektedir. Toplamda 538 milyon coin arzının yapıldığı, kripto paranın piyasa değeri 500 milyon doların üzerinde hesaplanıyor.

2022 yılında PNG Coin’in seviyesinin 3 Dolar’ın üzerine çıkacağı, 2023 yılında 5 Dolar seviyesine, 2024 yılında 9 Dolar seviyesine ve 2025 yılında 15 dolar seviyesine çıkacağı tahmin ediliyor. 2021 Aralık ayı içerisinde %50-60 oranında bir düşüş yaşamış olsa da piyasada yaşanan dalgalanmalara karşı güçlü burabilecek bir seviyede olmasının etkisi olduğu görülüyor.

İlginizi çekebilir  GAL Token Grafik Analiz ve Yorumları. Taraftar Tokenler Neden Yükseldi?

PNG Coin özellikle uzun vadede yatırım yapmayı amaçlayanlar veya Trade yaparak tercih edenler için ilgilenebilecek bir coin seçeneği olarak güvenli bir nokta olarak öne çıkmayı başarıyor.

PNG Coin Hangi Piyasalarda Alınır ve Satılır?

PNG Coin yani Pangolin Coin yatırımı yapmak için tercih edilebilecek birkaç tane piyasa bulunuyor. Gate.io, ZT, LBank ve MEXC bunlar arasında yer alıyorlar. Güçlü, güvenilir ve sağlam kripto piyasalarında işlem yapmadan önce hesap oluşturmalı ve hesabınızı doğrulamanız gerekmektedir. Burada alım-satım yapabileceğiniz gibi, uzun vadeli yatırımlarınızı da burada bekletme şansınız bulunuyor.

Şu an için ideal bir seviyede olan PNG Coin yatırımı yapanların ciddi bir yatırım geri dönüşü alması beklenmektedir. Özellikle uzun vadede 100 katını görmesi beklenenler arasında yer alıyor.

Pangolin Coin Yorum

Pangolin Coin ile ilgili çok fazla yorum bulunuyor. Güçlü bir teknik destek yapısı, tüm ortaklarına aynı oranda ilgi ve adalet göstermesi sebebiyle, önümüzde ki 5 yıl zarfında ciddi bir fiyat artışı yaşaması beklenenler arasında yer alıyor. 2021 sonunda 0.9 Dolar’dan işlem gören piyasanın uzun vadede 15 dolar seviyesinin üzerine çıkması bekleniyor. İyi bir yatırımcının bu piyasayı takip ederek yatırım yapması tavsiye ediliyor.

Özellikle bu konuda uzman olanlar PNG Coin seçeneğinin hem kısa vadeli hem de uzun vadeli olarak kullanılabilecek bir yatırım aracı olarak görüldüğünü aktarıyor. Ancak yatırım yapmadan önce tam anlamıyla teknik analizlerin incelenmesi ve ardından doğru adımın atılması konusunda uyarılıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.