En Yakın Finansçınız

RTFKT Coin Geleceği RTFKT Coin Yorum Grafikler Piyasa Değeri 2022 2023

0 6

RTFKT Coin Geleceği RTFKT Coin Yorum Grafikler Piyasa Değeri 2022 2023

RTFKT Coin 2020 yılında Metaverse evreninde hizmet vermeye başlayan bir coin olarak dikkat çekti. Bu projeye en büyük destek ünlü spor kıyafetleri üretim firması Nike tarafından destek aldı. Nike, bu yapıyı desteklediği ve blok zinciri olarak birleştirerek farklı koleksiyonları NFT olarak hizmet vermeye başladığını duyurdu.

Bu piyasada olan ilginin armasının ardından RTFKT Coin projesine olan ilgi arttı. Amacı özgünlüğü sağlamak olan bu coinin üretim amacı, uzun vadede çok yüksek olan işlem maliyetlerini düşürmeyi amaçladığı duyuruldu. Bu daha çok evren içerisinde yeni deneyimleri sağlamayı amaçladığı da eklendi.

RTFKT Coin Nedir?

RTFKT Coin ilk olarak 2020 yılında piyasaya girdi. Nike tarafından alınan şirket, kısa sürede çok ciddi bir ilgi görmeyi başardı. Nike, bu proje ile dijital eserler ortaya koymayı ve NFT olarak bunların satılmasına imkan vermeyi amaçladıklarını söylüyor. Bu daha çok arttırılmış gerçeklik ile blok zincirinin birleştirilmesi ile oluşturulduğu amaçlanıyor.

RTFKT projesine çok ciddi bir talep olması bekleniyor. Nike tarafından çok ciddi bir yatırım olan RTFKT projesi şimdilik yani 2021 yılı sonuna doğru büyük bir ilgi çekmeyi başardı. Ancak şimdilik herhangi bir piyasada RTFKT Coin listelenmeye başlanmadı. Nike tarafından yapılan açıklama ile bu dünya içerisinde çok özel bir yer edinecekleri ve projeye katılanlara çok özel deneyimleri yaşama imkanını sunacakları aktarıldı.

RTFKT Coin Geleceği 2022

RTFKT projesi 2022 yılında coin olarak listelenmeye başlanacağı tahmin ediliyor. Hangi piyasalarda işlem göreceği hakkında net bir bilgi verilmiyor. Gelecek odaklı olan proje hakkında çok sayıda farklı görüş ve yorum bulunuyor.

RTFKT Coin gelecek yıl piyasaya sunulduğunda ondan çok sayıda farklı beklenti bulunuyor. İlk olarak amacı piyasada özgün bir yer sağlamak ve insanların bu özgünlük içerisinde hareket etmesini sağlamak olduğu aktarılıyor. Coin transferleri, alım satımları arasında yüksek bir maliyet olduğu biliniyor. Bu maliyetlerin minimum seviyeye inmesini sağlaması ve yeni, farklı deneyimler ile günümüzde ki birçok blok zincirinden daha özel bir yapıyı sunması amaçlanıyor.

İlginizi çekebilir  (XTZ) Tezos coin yorumu ve geleceği için önemli ipuçları

RTFKT Coin Hakkında Söylenenler

Nike gibi çok güçlü ve büyük bir şirket tarafından Metaverse evreninde ki RTFKT projesinin alınması otomatik olarak bu yapıya olan ilginin de artmasını sağlıyor. NFT olarak üretilecek olan ayakkabılar, moda ürünleri ve kıyafetlerin oyunlar içerisinde satılması amaçlanıyor. Bu yapıya olan ilgi şirketin yaptığı ciddi yatırım ve tanıtım çalışmaları ile birlikte çok yoğun olduğu görülüyor.

RTFKT Coin’in tam olarak hangi piyasada listeleneceği bilinmiyor olmakla birlikte piyasaya çıktığı andan itibaren çok yüksek bir oranda ilgi olması bekleniyor. Sistem ve yapı hakkında daha fazla bilgi almak isteyenlerin RTFKT.com adresini ziyaret etmeleri gerekiyor. “RTFKT İs Now A Part of The Nike, Inc. Family.” Etiketini görerek sayfada gerekli bilgiyi almaya başlıyorsunuz.

RTFKT Coin Yorum

RTFKT projesinin satın alınması ile birlikte Nike’in dijital olarak dönüşüme hız verdiğini ve yetenekli isimler ile burada ciddi bir yön verici olmasının beklendiği aktarılıyor. Şirketin kuruları arasında yer alan Benoit Pagotto, bu birliktelik ve yatırım desteği sayesinde Nike’ın sağladığı güç, deneyim ile birlikte ilerlemenin daha hızlı olacağını aktarıyor.

RTFKT çok daha uzun vadeli olarak 2040 yılı planlanarak hazırlanan bir yapı olsa da, Nike tarafından sağlanan destek ile 2022-2023 yıllarında piyasada işlem görmeye başlaması bekleniyor. Yaşanan hızlı dijitalleşme döneminde çok ciddi bir atılım olarak görülüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.