En Yakın Finansçınız

SafeMoon Coin nedir ne işe yarar?

0 8

SafeMoon Coin nedir ne işe yarar? Son zamanlarda ses getiren BSC projesi olan Safemoon coin bazı kitleler tarafından kabullenilmiş olsa da bazı kesimler tarafından scam olarak, John Karony tarafından yaratılan bir protokoldür.

Bir coini, sistemi veya protokolü “Scam” yapan detaylar özellikle, copy-paste, amaçsız ve belirsiz kod altyapısı, yüksek manipülasyon potansiyeli ve hony pot olarak sıralanabilir.

Safemoon kavramı bu saymış olduğumuz etkenlerden sıyrılmış halde, tanınmış yatırımcıların desteğini de arkasına alarak ilerlemektedir.

1 Mart 2021’de piyasaya çıkan SafeMoon, yapısı gereği alım yapılan tüm işlemlerden %10 komisyon keserek ilk %5’lik kısmını kripto para cüzdanında SafeMoon token bulunduran kullanıcılarına dağıtmaktadır.

Safemoon Coin Hangi Borsada var?

SafeMoon Coin nereden alınır? Safemoon coin, an itibari tüm borsalarda henüz işlem görmemektedir. Bazı borsalarda karşılaşma ihtimaliniz vardır. İşlemler dolar kuru üzerinden yapabileceğiniz borsalar;
  • BitMart,
  • PancakeSwap,
  • DODO BSC,
  • WhiteBit,
  • Gate,
  • io
  • JulSwap borsalarıdır.
SafeMoon Coin hangi borsalarda var
SafeMoon Coin hangi borsalarda var

Safemoon Coin’e yatırım yapılır mı?

Safemoon coin her coin gibi yatırım potansiyeli olan bir coindir. Coinler arasında diğer coinlerden bazı farklılıkları bulunan Safemoon Coin özellikle son zamanlarda yatırımcılar tarafından dikkatle takip edilmektedir. Safemoon Coin ile ilgili gelecekte nasıl bir büyüme olacağı kimse tarafından bilinmemektedir.

Safemoon Coin grafik üzerinde yukarıya doğru bir ivme de kararlılıkla devam etmektedir fakat bu sürecin devamının nasıl olacağını ön görememek, yatırımcıların aklındaki soru işaretinden birisidir.

Safemoon Coin’in zamanlarda DogeCoin’in yükselişine çok benzeyen bir ivme yakalamış olması dikkat çeken diğer unsurlardan bir tanesidir, DogeCoin ile arasındaki en temel fark ise desteklenen otoriter durumlardır.

İlginizi çekebilir  Little Rabbit Coin Geleceği LTRBT Coin Yorum Grafikler Piyasa Değeri 2022

Elon Musk tarafından ciddi biçimde desteklenen DogeCoin, otoriter bir güce sahip olmuştur. Safemoon Coin ise arkasında tanınmış yüzler olmasına rağmen bir otorite eksikliği olması, temel farklardan bir tanesi olarak görülmektedir.

1 pi coin kaç tl ? Pi coin ne zaman borsaya girecek ?

Bazı kesimler tarafından, kripto dünyasının “Robinhood”’u olarak bile adlandırılan bu coin, ilerleyen vade de kendi borsası ve cüzdanı ile yapılacak işlemlerden hiçbir ücret talep etmeyecek olan Safemoon, John Karony tarafından “Bir devrim yaratmaya çalışıyoruz.” sözünü ilke olarak edinmiştir.

Safemoon Coin “Scam” olabilir mi?

Bazı yatırımcılar ise az önce anlatılanların tam tersini savunmaktadırlar. Safemoon için “Yaratıcılarının Blockchain ile ilgili yeterli donanım ve teknik bilgiye hakim olmadıklarını, biraz daha üzerine düşünülüp geliştirilmiş bir saadet zinciri olduğunu” açıklamasını yapmaktadırlar.

Yine aynı şekilde yakında Dogecoin’in yerini alacağını düşünen yatırımcılar için de “%10 komisyon vererek takas yapmak uzun vade de imkansızdır. Doge 2013 yılından beri işlem gören bir coindir.” açıklaması yapılmaktadır.

Safemoon Coin kaç usd?

Güçlü kripto para borsalarında ortalama SafeMoon fiyatı 0,000002 USD

Önemli Not: Bu makale asla bir yatırım tavsiyesi değildir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.