En Yakın Finansçınız
BTC
$57,059.40
+0.02
ETH
$4,575.19
-2.59
LTC
$208.09
-0.62
DASH
$176.85
-2.16
XMR
$229.45
-4.62
NXT
$0.02
+3.73
ETC
$47.56
-2.74
DOGE
$0.21
-3.39
ZEC
$221.00
-2.26
BTS
$0.05
-1.11

Sahinbinden.com’un Sahibi Ortaya Çıktı. Bakın Kimmiş?

0 3

Türkiye’nin en büyük e ticaret platformuna sahip sitesi şüphesiz sahibinde.com. Kimi ihtiyaçlar için kimi zamanda neler var merakı istemsizce bizleri internet sitesine eriştiriyor. Milyonlarca kişinin olduğu gibi bizimde telefonumuzda mutlaka sitenin uygulaması bulunuyor. Araç satışından, emlak piyasasına kadar bir çok alanda fiyat kıyaslama için kullanılan en önemli mecralarda bir tanesi.

Bu kadar büyük bir sitenin sahibi hemen her gün aranıyor. Günlük ortalama 30 milyon tekil ziyaretçisi bulunan sitenin patronunun sizler için araştırdı. Türkiye’nin 90’lı yıllarda internet ile tanışmasıyla birlikte bu alana büyük yatırımlar yapılmaya başlandı. gelişen pazarı iyi değerlendiren şirketler sanal mecrada yer almaya başladı. Sahibinde.com’da bu furyada ortaya çıkan sitelerden birisi. 2000’li yıllarda ücretsiz ilan sitesi olarak hayata geçen site şimdilerde dünyaca ünlü firmaların partneri olmuş durumda.

SAHİBİNDEN.COM KİMİN, SAHİBİ VE ORTAKLARI NERELİ?

Site ve buna bağlı şirket Aksoy Grup’a ait. Ortağı bulunmayan şirketin tek sahibi ve ortağı Taner Aksoy. 1999 yılında hayata geçti ve sitenin kurucusu Taner Aksoy CEO olarak görev yapıyor. Kurucu ortak halen sitenin yönetim koltuğunda görev yapıyor.

Sahibinden.com Kurucusu Taner Aksoy

Taner Aksoy Kim ve Nereli?

Aksoy Grup aile şirketi olarak turizm ve otelcilik alanında faaliyet gösteriyor. Şirketin patronu Mustafa Aksoy. Baba Aksoy işleri çocuklarına devrederek dünya turuna çıkmaya karar veriyor. İşlerin başına büyük oğlu Taner Aksoy’u getiriyor. Üç kardeş olan ailede, Belgin Aksoy ve Mert Aksoy ve Taner Aksoy birlikte çalışıyor. 2009 yılından bu yana büyük kardeş Taner işlerin başında bulunuyor.

Grup içinde otel ve turizm alanında faaliyetler var. Belgin Aksoy bu faaliyetlerde ilgileniyor. Mert Aksoy ise şirketin finansal işlerini takip ediyor. Taner Aksoy ise sahibinden.com sorumlusu.

TANER AKSOY’UN KARDEŞİ, BELGİN AKSOY

Sahibinden.com Sitesinin Özellikleri
– Bugün sahibinden.com günlük 60 milyon ziyaretçiye ulaşmış platform olarak hizmet veriyor,
– Şirketin iki merkezi bulunuyor. Bunlardan birisi İstanbul’da diğeri Ankara’da,
– Sahibinden.com binden fazla sunucusu bulunuyor ve tamamı kendi bünyesinde barındırıyor,
-Şirkette 600’den fazla personel bulunuyor,
– 10 kategoride 5 milyondan fazla ilan yayınlamış vaziyette,
– En çok aranma hacmine sahip kategorileri Emlak, Vasıta, Alışveriş ilanları olarak kayıtlara geçiyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.