Sandbox yorum | Sandbox geleceği 2023-2025-2030

Sandbox yorum | Sandbox geleceği 2023-2025-2030

0 39

Sandbox yorum, Sandbox geleceği 2023-2025-2030 yılları için fiyat tahmin ve analizleri bu yazımızda. Ayrıca bir de uzman video paylaştık. Göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Öncesinde Sandbox Coin nedir? kısaca değinelim.

Sandbox Coin nedir?

Sandbox Coin, son zamanlarda birçok kişinin dikkatini çeken bir kripto para birimidir. Bu değiştirilemez token, meta verinin bir biçimi olarak kabul edilir ve Snoop Dogg gibi ünlülerin de dikkatini çekti. İşte bununla ilgili birkaç gerçek. Bu gerçekler, The Sandbox coin’in yatırımınız için iyi bir seçim olup olmadığına karar vermenize yardımcı olacaktır.

Sandbox, sektördeki en büyük markalardan bazılarını içeren kripto para birimi tabanlı bir oyun platformudur. 2022’nin sonuna kadar platformunu mobil cihazlara taşımak gibi uzun vadeli bir hedefi var. Büyüdükçe varlıklarını paraya çevirmeyi ve yeni özellikler eklemeyi planlıyor. Sandbox’ın bir başarı geçmişi var, ancak bir ayı piyasasıyla karşı karşıya. Ama toparlanması bekleniyor.

Platformun geliştiricileri, yeni özellikler ve uygulamalar geliştirmek için çok çaba sarf ediyor. Şu anda The Walking Dead, Smurfs ve Atari dahil 165’in üzerinde markayla ortaklık kurdular. Şirket 93 milyon dolar topladı ve ürün grubunu oluşturmak için çalışıyor. Yakın gelecekte, meta veri deposuna yeni özellikler sunacak. Ayrıca 2022’nin ikinci yarısında merkezi olmayan bir özerk organizasyon (DAO) başlatacak.

Sandbox kripto para birimi, bir oyun ekosistemi oluşturmak için blok zinciri ve DeFi teknolojisini kullanan bir kripto para birimidir. Oyuncular, Sandbox ekosisteminin 3D editörlerini kullanarak kendi oyunlarını oluşturabilir ve ardından SAND tokenlerini kullanarak çalışmalarından para kazanabilir. Aynı zamanda, oyuncuların platform değişikliklerinde oy kullanmasına izin veren bir yönetim belirteci görevi görür.

Sandbox projesi

Sandbox coin, Ethereum blok zincirine dayanan fiat olmayan bir para birimidir. Platform içinde oyun oynayarak veya Binance gibi bir kripto para borsasında satın alarak kazanılabilir. Kullanıcılar ayrıca NFT’ler oluşturabilir ve bunları platformdaki diğer para birimleri için satabilir. Kullanıcılar ayrıca belirteçlerini piyasada VARLIK satın almak ve satmak için de kullanabilirler.

Sandbox’ın son fiyat tarihindeki en dikkat çekici olay, Facebook’un proje için planlarını duyurduğu Eylül ayında gerçekleşti. Token aylardır 0,05 dolardan işlem görüyordu. Ardından 2020-2021 boğa koşusunda piyasayı takip etti. Ethereum’un Mayıs ayındaki en yüksek seviyesinden önce Mart ayında 0,85 $’a ulaştı. Oradan, Kasım ayının ilk haftasında 7 doların üzerine çıktı.

Sandbox yorum
Sandbox yorum

Sandbox token, daha fazla insanın blockchain teknolojisinin farkına varması ve mevcut platformları benimsemeye başlamasıyla artması bekleniyor. “The Sandbox” olarak bilinen yaklaşan Facebook projesi, Sandbox belirteci için en büyük rakip olacak.

Metraverse kaynaklı büyüme destekçisidir.

Sandbox coin, ziyaretçilerin sanal bir dünyada varlıklarını paraya çevirmelerine olanak tanıyan bir metaverse kripto para birimidir. Bu yüksek riskli bir yatırımdır, ancak doğru zamanda nasıl satın alacağınızı biliyorsanız, muazzam getiri potansiyeli vardır. Token’in paranın fiyatı, parçası olduğu metaverse oyununun popülaritesine bağlıdır.

Metaverse, 166.464 LANDS haritasından oluşur. Bu ARAZİLERİ temsil eden NFT’ler sanal mallar karşılığında satılmaktadır. NFTGo tarafından izlenen verilere göre, LANDS NFT’lerinin satış hacmi son yedi gün içinde %4 düştü. Sonuç olarak, Sandbox Token’in piyasa değeri %18 düştü.

Sandbox coin, metaverse platformunu güçlendirmek için Ethereum kullanan bir kripto para birimidir. SAND, üç milyar tedarik sınırına sahip bir ERC-20 yardımcı programı belirtecidir. Piyasada VARLIK satın almak ve satmak, sanal özellikler oluşturmak ve avatarları özelleştirmek için kullanılabilir. Ayrıca Sandbox DAO’nun yönetim belirteci olarak da hizmet eder. SAND’a sahip olanlar platformun kararlarına oy verebilir.

Sandbox yorum

The sandbox coin yorum: Sandbox projesi, merkezi olmayan bir sosyal oyundur. Kurucusu ve CEO’su Arthur Madrid, video oyun endüstrisinde uzun yıllara dayanan deneyime sahip bir girişimcidir. Pixowl’un kurucu ortağı ve Animoca Brands’ın yönetim kurulu üyesi olarak görev yaptı. Ekip, blockchain teknolojisi ile yenilikçi ve heyecan verici bir sosyal oyun deneyimi yaratmaya kendini adamıştır.

Sandbox token, az miktarda dolaşımdaki arzı ve sınırlı kullanımı olan nispeten yeni bir para birimidir. Bununla birlikte, Token paranın enflasyon için yüksek bir potansiyeli vardır. Geliştiricileri, belirteci oluşturmak için çok çaba sarf etti. Ayrıca token tedarikini de güvence altına aldılar. Bu, Token’i parayı diğer birçok dijital para biriminden çok daha güvenli hale getirir.

Sandbox coin hala geliştirme aşamasında olmasına rağmen, fiyatının kripto piyasasının fiyat trendlerini takip etmesi muhtemeldir. Ancak Bitcoin’in diğer coinlere göre çok daha büyük bir pazarı olduğunu unutmamak gerekiyor. Bu nedenle, Bitcoin çökerse SAND düşebilir, ancak bunun diğer Token paraların fiyatını etkilemesi olası değildir. Düzenleme ortamına gelince, Sandbox token henüz Kanada menkul kıymetler düzenleme kurumu tarafından incelenmedi.

Sandbox geleceği 2023

Sandbox yorum: The Sandbox’ın önceki yıllardaki fiyatlarının analizinden sonra, 2023’te The Sandbox’ın minimum fiyatının 1.239$ civarında olacağı varsayılıyor. Beklenen maksimum SAND fiyatı 1.429$ civarında olabilir. Ortalama olarak, işlem fiyatı 2023’te 1.269 dolar olabilir.

Sandbox geleceği 2025

Sandbox yorum: Cryptocurrency alanındaki uzmanlar, The Sandbox’ın fiyatlarını ve önceki yıllardaki dalgalanmalarını analiz etti. 2025 yılında, minimum SAND fiyatının 2.699$’a düşebileceği, maksimum fiyatının ise 3.189$’a ulaşabileceği varsayılmaktadır. Ortalama olarak, işlem maliyeti 2.789 $ civarında olacaktır.

Sandbox geleceği 2030

Sandbox yorum: The Sandbox fiyatının yıllarca analizinden sonra, kripto uzmanları 2030 için SAND maliyet tahminlerini sunmaya hazırlar. En az 16.158$’dan işlem görecek ve olası maksimum zirveler 18.98$’da olacak. Bu nedenle, ortalama olarak, SAND fiyatının 2030’da 16.728$ civarında olmasını bekleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.