Shiba Inu’nun SHIB Rakibi Floki Inu FLOKI, Altcoinler Sürekli Düşerken Yüzde42 Arttı

Shiba Inu’nun SHIB Rakibi Floki Inu FLOKI, Altcoinler Sürekli Düşerken Yüzde42 Arttı

0 39

Kripto paralar son dönemin en popüler yatırım araçlarından birisi. Bitcoin başta olmak üzere çok sayıda coin piyasada alıcı buluyor ve bir değişim aracı olarak kullanılıyor. Coinlerin en önemli özelliği ise otoriteden bağımsız olması ve devletlerin kontrolünün dışında kullanılıyor olması. Bu durum birçok devlet için sorun olarak tanımlansa bile coinlerin göz ardı edilemeyeceği de kaçınılmaz bir son olarak da görülüyor. Bu nedenle bazı ülkeler şimdiden resmi olarak coinlerin kullanımına izin verdiği gibi bazı ülkeler de kendi coinlerini de üretme yönünde girişimlerde bulunuyor.
Dünyada ve ülkemizde popülaritesini artıran Bitcoin ve dışında kalan Shiba konusunda da bizler sizleri bilgilendirmeye çalışacağız. Yazılarımızda Bitcoin ve altcoinlerin satıl alınma yöntem ve platformlarını, fiyat değişimini ve geleceğe yönelik projeksiyonlarını paylaşacağız. Bir yatırım aracı olarak SHIB ilişkin detaylı bilgiyi yazımızda bulabilirsiniz.

Piyasanın birçok güçlü bir düzeltme yaşarken, Floki Inu (FLOKI) bu durumdan rahatsız olmuş üzere görünmüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para piyasası düzeltmesi, piyasadaki coinlerin çoğunluğunun süratle pahalarını kaybetmesiyle devam ediyor. Doge ve Shiba üzere küçük altcoinler %10 civarında bir kayıpla süreç görüyor fakat ana rakipleri FLOKI son 24 saatte %40 oranında arttı.

Mevcut piyasa düzeltmesi çoğunlukla teknik olarak kalırken, Floki’nin yükselişinin yakıtı, Hindistan’ın en tanınan futbol kulüplerinden biri olan Kerala Blasters FC ile paydaşlık duyurusuna dayanıyor.

Floki Inu Fiyat Hareketi

Birinci yükseliş büyük duyuru nedeniyle başlamış olsa da, token birkaç saat sonra birkaç yüzde daha yakaladı, bu da mevcut fiyat artışını artan spekülasyon ilgisinin takip ettiğini gösteriyor.

CoinGecko’ya nazaran Floki, süreç hacminin de %76 artmasıyla birlikte, yazının yazıldığı sırada 0,00021659 dolardan süreç görüyordu. Floki, ATH’sinden ise %35 oranında geride. Şu anda Floki, Ekim ayı sonu düzeylerinde süreç görüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.