Sidus Coin Geleceği Senate Coin Yorum Grafikler Piyasa Değeri 2022 2023

Sidus Coin Geleceği Senate Coin Yorum Grafikler Piyasa Değeri 2022 2023

0 39

Sidus Coin Geleceği Senate Coin Yorum Grafikler Piyasa Değeri 2022 2023

Sidus Coin 2021 Aralık ayında piyasaya çıkmış bir kripto para birimidir. Sidus Hereos isimli oyunun içerisinde yer alan iki para biriminden bir tanesidir. Sidus Coin olarak bilinen oyun içerisinde kullanılan, diğeri yani Senate Coin’se yönetim için kullanılan diğer seçenektir.

15 Aralık 2021 tarihinde ilk olarak ön satışa sunulan para biriminin duruşu, geleceği ve varlığını devam ettirip ettiremeyeceği merak ediliyor. Metaverse evreninin en dikkat çekici oyunlarından birisi olan Sidus Hereos isimli oyunun dikkat çekici yapısı ile geleceğinin parlak olacağı tahmin ediliyor. Tabi buna karar vermeden sistemi, oyunu ve yapıyı çok iyi tanımak gerekiyor.

Sidus Coin Nedir?

Sidus Hereos isimli oyunun temel alınarak başlatılan bir NFT projesidir. Birçok oyuna benzerlik gösteren bu oyun içerisinde karakterler, ekipmanlar ve daha birçok yatırım yapılmasına imkan veriliyor. Oyna-kazan merkezli olan oyun içerisinde hareket etmek isteyen oyuncular Sidus Coin ile bunu rahatça yapabiliyorlar.

Binlerce oyuncunun bulunduğu bu evrende mekanikleri doğru hareket ettirmek, oyunları rahatça takip etmek büyük önem taşımaktadır. Sadece oyun oynamakla kalmanıza gerek yok aynı zamanda bu oyun sayesinde Sidus Coin ile para kazanmanız da mümkün kılınıyor. Satılan ürünler arasında 500 kahraman, 6000 karakter, 4000 NFT kahramanı ve daha birçok detayın bulunması dikkat çekiyor.

Sidus Coin Geleceği 2022

Sidus Coin piyasaya çıktığında ilk olarak 1 Sidus Coin 1.22 TL olarak piyasada işlem görmeye başlamıştır. 21 Aralık 2021 itibariyle 1 Sidus Coin’in TL karşılığı 0.92 TL seviyesine gerilemiştir. Son 24 saatlik işlem hacmi 30.6 milyon TL seviyesine gerilemiştir. Hızlı bir yükseliş trendinin artından yeni bir para birimi olmasının da etkisiyle ciddi düşüşler yaşaması ile dikkat çekmektedir.

Sidus Coin yeni bir proje olarak yıl sonunda piyasalarda işlem görmeye başladı. Uzun vadede bakıldığında kripto para biriminin gelecek 3 yıl içerisinde yani 2022-2024 yılları içerisinde %100 oranında bir artış sağlayacağı tahmin ediliyor. Bu da kripto para biriminin geleceğin önemli para birimleri ve yatırım araçları arasında olacağının tamamlanması anlamına geliyor. Ön satışın da 2022 Şubat ayında tamamlandıktan sonra gerçek anlamda net bir piyasayı oluşmuş olacaktır.

Sidus Coin Nereden Alınır ve Satılır?

Sidus Coin için farklı borsalarda işlem yapılabileceği görülüyor. Uzun vadeli bir yatırım aracı alımına yönelmek isteyenler için bu Metaverse evrenine ait olan kripto para biriminin alınacağı borsalar Gate.io, Ox Protokoş, ZT ve Uniswap gibi seçenekler bulunuyor.

Bu borsalardan herhangi bir tanesine kayıt yaparak bu kripto parayı alabilir veya satış işlemlerini yapabilirsiniz. Oyun içerisinde karakterler arasında NFT takasları, oyun alımları ve satışları, stake işlemleri gibi birçok işlemi yapmanız da mümkün olmaktadır.

Sidus Coin Yorum

Sidus Coin 2021 Aralık ayında yani yılın son anında piyasaya çıkmıştır. Hala emeklemeye başlayan bir bebek gibi görülmektedir. Özellikle 2022 ve 2023 yıllarında bakıldığında ciddi bir yükseliş trendi yakalayacağı tahmin ediliyor. Bunda özellikle ekip olarak ciddi bir teknik ekibin ve sağlam bir yönetimin olmasının büyük bir etkisi var.

Sidushereoes com adresi ile hem oyun hakkında hem de kripto para ile ilgili çok sayıda detaylı bilgi sahibi olmanız mümkündür. Demo olarak oyuna bakabilir. Marketplace içerisinde seçenekleri görebilir, kahraman koleksiyonunu inceleyebilir ve Akademi içerisinde yer alma şansınızı kullanabilirsiniz. Gelişime açık bir kripto para tercihi için incelemeyi detaylı yaparak karar vermekse tamamen yatırımcıya kalıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.