En Yakın Finansçınız

Sin City Coin Geleceği Nedir? Sin City Coin Yorum (SIN) Fiyatı, Grafikler, Piyasa Değeri 2022

0 23

Sin City Coin Geleceği Nedir? Sin City Coin Yorum 

Metaverse dünyasında yer alan çok sayıda coin bulunuyor. Sin City Coin yapısı ve çektiği dikkat ile buranın en ilgi çeken kripto parası oldu. İlk olarak 9 Aralık 2021 yılında stake yapılmaya başlayan coin, ilk olarak MEXC borsasında işlem görmeye başladı.

Metaverse evreninde yer alan oyna-kazan coin seçeneklerinden birisi olarak sunuluyor. Las Vegas, Rio de Janerio gibi büyük şehirlerden arsa almaya, oyun oynamaya ve yapılan yatırımlar ile gelir elde etmeye imkan tanıyan bir oyun olarak dikkat çekiyor. Oyun içerisinde 15000 tane arsa ve arazi çeşidi bulunuyor.

Sin City Coin Nedir?

Sin City Coin 2019 yılında stake işlemi tamamlandıktan sonra $SİN kodu ile piyasa da yer almaya başlandı. Stake işlemi tamamlandıktan sonra %124’lük bir artış ile piyasa da yer almaya başladı. Ciddi bir potansiyele sahip olan coin seçenekleri ve alım gücüyle dikkat çekici bir yapı sunuyor.

Oyunun içerisinde bulunan marketplace kısmında oyuncuların arazi, özel karakterler, avatarlar ve daha birçok şeyin alım satımına imkan tanıyor. Mimari açıdan projeye bakıldığında Omniverse evreni karşınıza çıkıyor. Bu birçok yapıya dahil olunabileceği, ortak bir projenin yer aldığı bir evren olarak karşımıza çıkıyor.

Sin City Coin Geleceği Nedir?

Sin City Coin, Metaverse evreninde en çok dikkat çekenler arasında yer alıyor. Piyasa genel anlamıyla coin seçeneğine yoğun bir ilgi gösteriyor. 2021 yılı sonuna kadar beklenti olan 0,36 dolar beklentisine ulaşan coin için gelecekte beklentiler daha yüksek bir seviye olmasını sağlıyor.

Sint City Coin 2021 Aralık ayında ne kadar sorusunun cevabı olarak 1 Sin City Coin = 4.90 TL olarak işlem görüyor. Coin’in gelecekte fiyatlaması olarak 2022 yılında daha da yükselmesi bekleniyor. Sin City Coin yapmak isteyenlerin tercih edebilecekleri piyasalar arasında MEXC, Pancake Swap ve BKEK geliyor.

İlginizi çekebilir  Ape coin geleceği 2022, 2023,2025,2030 (Güncel yorumlar)

Sin City Coin Yorum

Sin City Coin güçlü bir altyapı, yapılanma ve güçlü bir ilerleme ile hayatına start verdi. Metaverse evreninde yer alan coinler arasında şu ana kadar en ilgi çekenler arasında ilk sırada yer alıyor.

2021 yılında beklenen 0.36 dolar sınırına ulaşan coin seçeneğinin 2022 yılı içerisinde ki beklentisi 0,53-0,60 dolar arasında olması dikkat çekiyor. Daha uzun vadede düşünenlerin 2023-2024 yıllarında ulaşacağı seviyenin 1,30 dolar olarak görüldüğü aktarılıyor.

Genel olarak yapılan analizler incelendiğinde kazançlı bir coin yatırımı olarak öne çıktığı görülüyor. 2022 yılının ardından ciddi anlamda yatırım yapılması ve bunu alanların uzun vadede cüzdanları içerisinde bekletmeleri tavsiye ediliyor. Piyasa verileri ve özellikle 24 saatlik işlem hacmi ile büyük bir yatırım olanağı sunulduğu net bir şekilde görülebiliyor. Beklentisi yüksek olanların bu coini uzun vadede tercih edebilecekleri görülüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.