En Yakın Finansçınız

SLP Coin Geleceği 2022,2023,2025,2030 SLP Coin yorumları

SLP Coin fiyat tahminleri

0 4

SLP coin geleceği 2022,2023, 2025 ve 2030yılları için fiyat analiz ve yorumları bu yazımızda. SLP Coin geleceği ile ilgili aramalar son zamanlarda yatırımcılar tarafından yapılmaktadır. Bir çok farklı yabancı kaynaktan uzmanların SLP Coin yorum ve fiyat analizlerini bir araya getirdik.

SLP coin geleceği hakkındaki videoyu da izleyerek yatırım için yeterli fikir sahibi olacaksınız. Öncesinde ise kısaca SLP Coin nedir, projesi ile alakalı kısa bir bilgi sunalım.

SLP coin nedir ve kurucuları kimlerdir?

SLP Coin nedir, Small Love Potion kelimelerinin baş harflerinden oluşan SLP, Axie Infinity platformunda yer alan  dijital evcil hayvanlar üretme projesinin ERC-20 tokenidir. Axies adı verilen bu hayvanlar en fazla 7 kez yetiştirilebilme sınırı vardır.

SLP token Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilen ve herkesin rahatlıla token kazanabildiği dijital evcil hayvan evrenidir.

SLP Coin hangi borsada alınır?

SLP coin alınabilecek başlıca krito para borsaları;
SLP coinalmak isteyenler, bu borsalardan birine üye olduktan sonra cüzdanlarına para yatırıp, tokeni satın alabilirler.

SLP coin fiyatı, Temmuz 2020’den Nisan 2021’in sonuna kadar 0,0095 ila 0,01 dolar arasında seyretti. Daha sonra 1 Mayıs’ta 0,42 dolara yükseldi ve 12 Mayıs’ta 0,148 dolara geriledi.

20 Ocak’ta geliştiriciler, Axie Infinity oyuncularının sınırlı sayıda oyun içi öğe karşılığında Axies’lerini meta verse yayınlamalarını sağlayan yeni bir özellik duyurdu. Mihverler serbest bırakıldıktan sonra iade edilemez veya savaşta kullanılamazlar, bu da “Axie’ye ekonomik dengeleme mekanizmaları eklemek için önemli bir adımdır”.

Financial Times’ta yakın zamanda yayınlanan bir raporda, SLP’nin fiyattaki düşüşünün önemli bir nedeninin, oyuncuların tokenlerini oyuna yeniden yatırmak yerine nakde dönüştürmeleri ve piyasadaki token bolluğuna katkıda bulunmaları ve fiyata ağırlık vermeleri olduğunu öne sürdü.

15 Aralık’ta Axie Infinity, Axie’nin kurucu ortaklarından biri olan Jeffrey Zirlin’in bir alıntısını retweetledi ve örgütün 15 yıllık çalışma için yeterli finansmana sahip olduğunu söyledi.

Peki, analistlere göre SLP coin geleceği tahminleri nasıl ona bakalım.

SLP Coin fiyat tahminleri
SLP Coin geleceği

SLP coin geleceği 2022, 2025 ve 2030

CoinCodex’in SLP coin fiyat tahmini, 11 Mayıs’taki yazının yazıldığı sırada 0,027 $ ‘lık fiyatla düşüş eğilimindeydi. Ayı sinyalleri veren 25 gösterge ve üç boğa sinyali vardı. Ancak, CoinCodex’in kısa vadeli SLP coin fiyat tahminine göre,  16 Mayıs’a kadar% 4 düşerek 0.001 dolara düşebilir.

Algoritma tabanlı analiz sitesi Wallet Investor, uzun vadeli SLP kripto tahmininde düşüş yaşadı. Verilerin gösterdiği gibi, sitenin projeksiyonu, SLP’den USD’ye gelecek yıl bu zamana kadar 0,0015 dolara kadar işlem görebileceği ve 2027 yılına kadar fiyatın 0,0003 dolara düşebileceği yönündeydi.

Gov Capital’in SLP coin fiyatı tahmini, fiyatın gelecek yıl sıfıra düşebileceğini öne sürdü.

Buna karşılık, DigitalCoin’in SLP coin yorumu,  tarihsel verilere dayanarak daha da yükselmesini bekledi ve fiyatın 2025’te ortalama 0.014 dolar, 2022’de 0.0095 dolardan ve 2030’da ortalama 0.033 dolara çıkabileceğini tahmin etti.

Price Prediction sitesi uzmanlarına göre SLP coin tahmini, uzun vadeli görünüm üzerinde de olumluydu vefiyatının 2022’de ortalama 0,023 dolardan 2025’te ortalama 0,16 dolara ve 2030’da 0,48 dolara yükselebileceğini öngördü.

Kripto para piyasalarının son derece değişken kaldığını, bir coin fiyatının birkaç saat içinde ne olacağını doğru bir şekilde tahmin etmeyi zorlaştırdığını ve uzun vadeli tahminler vermeyi zorlaştırdığını akılda tutmak önemlidir. Bu nedenle, analistler tahminlerini yanlış anlayabilir ve alabilirler.

 

Sitemizde yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Tüm bilgiler sadece yorum niteliğindedir. Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.