En Yakın Finansçınız

Student Coin Geleceği 2022 STC Coin Yorum Grafikler Piyasa Değeri 2022

0 8

Student Coin Geleceği 2022 STC Coin Yorum Grafikler Piyasa Değeri 2022

Student Coin 2018 yılında faaliyete geçirilmiş bir kripto para zinciridir. Sistemin kuruluş amacı öğrencilere ve akademik olarak kariyer yapanlara kolaylık sağlamasıdır. Kurulan sistem üzerinden üniversite öğrencileri, akademik çalışanlar ve personellerin hizmet ve mal alımlarını rahatça yapabilmesine olanak sağlamasıdır.

2018 yılında kurulan ancak birçok borsada listelenmesi 2021 yılını bulan Student Coin, listelenmeye başladıktan çok kısa bir süre sonra ciddi bir artış sağlaması ile dikkat çekmiştir. Kurulan STC platformu içerisinde ayrıca diğer kripto paralarında alımı ve satımının yapılmasına imkan tanınmıştır.

Student Coin Nedir?

Student Coin içerisinde birçok kripto paranın, 500’ün üzerinde üniversitenin bulunduğu bir sisteme dahil edilmiştir. Blockhain taban alınarak hizmet veren sistem içerisinde kurumsal, kişisel işlemlerin yanı sıra Defi ve NFT alım satımları da kolaylıkla yapılabilmektedir.

Ağ üzerinde yapılan işlemler ortalama olarak 40-150 saniye arasında yapılabilmektedir. Sistem üzerinden işlem yapabilmek için STC cüzdanını aktife etmeniz gerekiyor. Kripto parayı stake edebileceğiniz gibi ayrıca fatura ödeyebilir, elektronik sözleşmelere imza atabilir, kripto para transferini rahatça yapabilirsiniz.

Günümüzde bu sistem içerisinde 250 binden fazla kullanıcı olduğu tahmin ediliyor. Student Coin sisteminin arkasında 44 kişiden oluşan teknik ve bilimsel açıdan sağlam bir ekip bulunduğu bilinmektedir. Studentcoin.org üzerinden oluşumla alakalı olarak daha fazla bilgi almak mümkündür.

Student Coin Geleceği 2022

Student Coin genel anlamda sağlam temeller üzerine oturtulmuş, güçlü bir yapıya sahip bir blockhain zinciri olarak görülüyor. 2020 yılının Aralık ayında piyasada 0.016 TL’den işlem gören bu kripto para bir yıl içerisinde çok ciddi bir yükseliş grafiği yakalamayı başarmıştır.

1 Student Coin TL karşılığı 0.070 TL olarak 2021 Aralık ayında listelenmektedir. Günlük 20 milyon TL hacimle işlem görmeye devam etmektedir. İlk 800 kripto para arsasında yer alan bu zincirin gelecekte ciddi bir artış trendi içerisinde olması bekleniyor. 2022 yılında 0.012 dolar seviyesini göreceği ve gelecek yıllarda 0.030 dolar seviyesini zorlayacağı tahmin ediliyor. Tabi bu seviyeye gelecek 5 yıl içerisinde ulaşabilecek yapılan analizler ile tahmin ediliyor.

İlginizi çekebilir  Saitama Inu Coin Nedir, hangi borsada, nasıl alınır?

Student Coin Nereden Alınır ve Satılır?

Student Coin için alım ve satım işlemi yapmak borsalar üzerinden mümkün kılınmaktadır. Birçok önemli borsada listelenen kripto paraya yatırım yapmak bu şekilde mümkün kılınmıştır. Bittrex, Uniswap, HitBTC ve Kucoin işlem yapılabilen borsalar olacak görülüyor. Ayrıca kripto paraya ait olan STC platformu üzerinden de yatırım yapılmasına, aktarım yapılmasına izin verilmektedir.

Bu borsalarda işlem yapabilmek için ilk olarak üye olmalı, hesabınızı aktive ettikten sonra mutlaka doğrulama işlemini yapmalısınız. Bu işlem siteye göre değişmekle birlikte iki adımlı ve üç adımlı olarak yapılmaktadır. Bu sayede işlem sorunsuz bir şekilde yapılabilmek ve piyasaların durumuna göre alım-satım rahatça yapılabilmektedir.

STC Coin Yorum

STC Coin yatırım yapmadan önce grafikleri incelemeli, analizlere bakmalı ve yorumları okumalısınız. Öğrencilerin içerisinde yer aldığı bu projenin piyasada bir benzeri daha yoktur. 500’ün üzerinde 20’ye yakın ülkede bulunan üniversite ve 250 binin üzerinde insan sistem üzerinde işlem yapmaktadır. Bu sistemin değerinin artmasına ve ilgi çekmesine sebep olan bir noktadır.

Student Coin bu sebeple gelecekte ciddi artışlar göstermesi beklenen kripto paralar arasında yer almaktadır. Güçlü altyapısı, sağlam teknik ekibi ve yavaş ama dikkatli büyüyen yapısı ile risk seviyesini en azda tutmak isteyenler için tercih edilen bir yatırım aracı olarak görülmesi tavsiye ediliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.