En Yakın Finansçınız

The Transfer Token coin geleceği, TTT Coin fiyat tahmin ve yorumları 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

0 12

TTT(The Transfer Token) coin geleceği, fiyat tahmin ve yorumları 2022, 2023, 2024, 2025, 2030 yılları için yapılan analizlerin bir arada bulunduğu yazımız sizlerle paylaşıyoruz. Ttt coin fiyatlarını bir çok farklı kaynaktan tarayarak analiz edeceğiz ve uzmanların gelecekteki fiyat sizler için paylaşacağız.

TTT Coin nedir? TTT projesi

TTT coin, ERC-20 standardını kullanan yeni bir kripto para birimi türüdür. Tipik bir TTT cüzdan adresi 0x ve ardından 40 rastgele alfasayısal karakterdir. Son derece karmaşık. TTT projesi, kullanıcıların önceden belirlenmiş bir kimlik numarası yerine kendi kullanıcı adlarını seçmelerine izin vererek adresleme sisteminde devrim yapmak istiyor. TTT ayrıca alfa sayısal karakterler için desteğini koruyor.

TTT coin hızla yükselen bir kripto para birimidir. Bu yeni dijital para birimi geniş bir kullanım alanına sahiptir ve hızlı bir şekilde popüler bir yatırım tercihi haline gelmektedir. Mevcut fiyatı $ 0.015 ve istikrarlı bir şekilde yükseliyor.  Maliyeti 100 $’dan azdır ve geçmiş fiyat verilerine dayanmaktadır.

Şu an itibariyle, TTT ticaret için mevcut değildir. İzleme listenize eklemek ve haberleri okumak için bir Coinbase hesabına kaydolmanız gerekir. TTT satın almak için bir Coinbase hesabınız olmalıdır. Fiyatı şu anda $ 30’a kadar, diğer kripto para birimlerine kıyasla nispeten küçük bir miktardır.

TTT coin geleceği, fiyat tahminleri

TTT coin’in fiyatı son 24 saat %3.32 azaldı. Bu dijital para birimine yatırıma basmayanınlara kadar iyi bir yatırımdır. Büyüme büyüme için cazip bir potansiyele sahip.

TTT fiyatı $ 6.35′ dir. Dolaylı arzı 44.458.111 TTT’dir. 24 saatlik işlem işlem başkanı 528.610 dolar. Arzı 2 Milyar TTT’dir. COIN360 en aktif kripto para borsasıdır ve TTT hakkında bilgi edinerek için harika bir yerdir.

İlginizi çekebilir  Highstreet Coin Geleceği ve High Coin Yorum Grafikler Piyasa Değeri 2022 2023

The Transfer Token’ın fiyatı şu anda $6.35. 44.458.111 TTT’lik sirkülasyon arzına sahiptir. Fiyatı son 24 saat içinde % 3.0 düştü. Arzı 2 Milyar. 10 borsada mevcuttur. Transfer Tokenı, ERC-20 uyumlu bir kripto para birimidir. TTT Ethereum blockchain üzerinde çalışır. Akıllı sözleşmeler bu işlemleri anında yapmak için tasarlanmıştır.

The Transfer Tokenı, ERC-20 tabanlı bir kripto para birimidir. Geliştiricileri, ücretleri en aza indirerek ve şeffaflığı en üst düzeye çıkararak döviz kurunun mevcut manzarasını değiştirmeyi amaçlamaktadır. Bu kripto para birimi denizaşırı havale için tasarlanmıştır.

TTT(The Transfer Token) coin geleceği, fiyat tahmin ve yorumları

TTT coin, bir dizi dış borsada işlem gören temettü ödenebilir bir kripto para birimidir. Bu, TTT sahiplerinin diğer kullanıcılar tarafından alınan ücretin bir kısmını aldığı anlamına gelir. TTT jetonu, denizaşırı havale ve döviz bozdurmak için ideal bir kripto para birimidir.

Ttt coin yorum analiz

Ttt coin yorum analizlerine göz atarken Walletinvestor.com un değerlendirmesi de kayda değer:

İyi getirili sanal para birimleri arıyorsanız, TTT karlı bir yatırım seçeneği olabilir. The Transfer Token fiyatı 2021-12-09’da 6.302 USD’ye eşittir. Transfer Jetonunu bugün 100 dolara satın alırsanız toplam 15.868 TTT alırsınız. Tahminlerimize göre uzun vadeli bir artış bekleniyor, 2026-12-05 için fiyat prognozu 53.845 ABD Doları.

5 Yıllık yatırımla gelirin % + 754,41 civarında olması bekleniyor. Mevcut 100 dolarlık yatırımınız 2026’da 854,41dolara kadar çıkabilir.

Ttt coin geleceği, fiyat tahminleri başta olmak üzere diğer her öngörüyü, bunun yalnızca bazı piyasa uzmanlarının / analistlerinin önerisi olduğu niyetiyle almanız gerektiğini unutmayın.

TAPCOİN TAHMİNİ VE TAHMİNE GENEL BAKIŞ

“Şimdi Tapcoin’e yatırım yapmalı mıyım?”, “Bugün ttt almalı mıyım?”, “Kısa vadede, uzun vadede Tapcoin iyi mi yoksa kötü bir yatırım mı olacak?” gibi sorular sorabilirsiniz. coindataflow.com sitesinin ttt coin geleceğine yönelik fiyat tahmini daha temkinli.

İlginizi çekebilir  GAL Token Grafik Analiz ve Yorumları. Taraftar Tokenler Neden Yükseldi?

Tapcoin fiyatı bugün * 0,0001 USD’ye eşittir, ancak fiyat hem yukarı hem de aşağı gidebilir ve kripto para birimi yüksek riskli varlıklar nedeniyle yatırımınız kaybolabilir

ttt coin hangi borsada

Ttt coinin listelendiği borsaların başında gate.io gelmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.