Thodex’in Kurucusu Faruk Fatih Özer Hakkında Flaş Gelişme

Thodex’in Kurucusu Faruk Fatih Özer Hakkında Flaş Gelişme

0 39

Kripto para piyasasında Türkiye’nin en büyük vurgununu yaparak yurt dışına çıkan Thodex’in sahibi Faruk Fatih Özer’in yakalanması için başlatılan operasyonda flaş gelişme yaşandı. Gözler gelecek haberlere çevrildi.

Türkiye’de kripto para piyasalarında önemli bir borsa açarak çok büyük işlem hacmine sahip olan Thodex firması geçtiğimiz günlerde siber saldırı adı altında tüm sistemi kapatmış ardından kurucusu Özer ani bir kararla tek taraflı uçak bileti alarak Arnavutluk’a uçmuştu. Ardında binlerce mağdur bırakarak kaçan Faruk Fatih Özer, yaptığı açıklamada iki gün içerisinde ülkeye döneceğini açıklamıştı. Binlerce yatırımcı savcılıkların yolunu tutarak şikayetçi oldu.

Sürekli ülke değiştiriyor,

İlk olarak Arnavutluk başkenti Tiran’a giden Faruk Özer’in ardından Makedonya, Yunanistan, Karadağ ve Kosova hattında olduğu tahmin ediliyor. Çemberin iyice daraldığı belirtilirken geri iade anlaşması olan ülkelerde barınması imkansız halde. Son olarak Arnavutluk’ta yapılan operasyonda Fatih Özer’le temaslı olduğu belirlenen kişiler göz altına alındı. Diğer taraftan Faruk Fatih Özer’in ablası ve kardeşi dahil toplam 6 kişinin tutukluluğu devam ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.