TMSF iki şirketi satışa çıkardı

TMSF iki şirketi satışa çıkardı

0 39

bu makalemizde sizlere TMSF iki şirketi satışa çıkardı ile alakalı ayrıntılı şirket tanımı yazısını paylaştık. Yazımızda ayrıca TMSF gibi yanıtları da bulabilirsiniz

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Yeşildağ Hayvancılık Besin ve Tarım Eserleri Sanayi ve Ticaret AŞ’nin mal, hak ve varlıkları ile mukavelelerini 36 milyon lira muhammen bedelle satışa çıkardı.

TMSF’nin Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlanan ilanına nazaran, Fon tarafından şirketin mal, hak ve varlıkları ile kontratlarından oluşturulan ve satışına karar verilen Yeşildağ Hayvancılık Ticari ve İktisadi Bütünlüğü ihale edilecek.

Muhammen bedeli 36 milyon lira olarak belirlenen bütünlüğün ihalesinde, kapalı zarf ve açık artırma yöntemleri birlikte uygulanacak.

İhale, 15 Aralık 2021’de saat 11.00’de TMSF’nin Esentepe’deki binasında gerçekleştirilecek.

LEZZETLİ TARIM DA SATIŞA ÇIKARILDI

TMSF, Hoş Tarım Eserleri Besin ve Hayvancılık Sanayi Ticaret AŞ’nin mal ve varlıkları ile mukavelelerini de 9 milyon 450 bin lira muhammen bedelle satışa çıkardı.

Muhammen bedeli 9 milyon 450 bin lira olarak belirlenen bütünlüğün ihalesinde, kapalı zarf ve açık artırma yordamları birlikte uygulanacak.

İhale, 15 Aralık 2021’de saat 14.30’da TMSF’nin Esentepe’deki binasında gerçekleştirilecek.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.