En Yakın Finansçınız

TRYC Coin Geleceği Yorum Grafikler Piyasa Değeri 2022 2023

0 156

TRYC Coin Geleceği Yorum Grafikler Piyasa Değeri 2022 2023

Ülkemizde kripto borsası olarak işlem gören Paribu tarafından hizmete sokulan bir kripto para birimidir. Sadece ülkemizde bulunan kripto para yatırımcılarına erişim imkanı sunan bu yapı da elde etmek ve kazanç sağlamak mümkün olmaktadır.

Paribu tarafından TRYC Coin adıyla kendi ekosistemine destek sağlamak, yatırım yapmak isteyenlere yeni seçenekler sunmak için çıkarılan bir kripto para birimidir. Stoken isimi şirketin çatısı altında yer alan bu yapıya yatırım yapmadan önce ne olduğu, geleceği hakkında ki yorumlara ve şirket yapısına bakmanız mümkün olacaktır.

TRYC Coin Nedir?

Paribu ülkemizde ki en büyük ve en çok ilgi çeken kripto borsalarının başında gelmektedir. Türkiye merkezli olan şirket sadece kendi içerisinde yer alan ve Metaverse evrenini destekleyen bir proje yapmayı amaçlamıştır. Bunun için yapılması gereken olarak TRYC Coin seçeneğini piyasaya sunmuştur.

TRYC Coin temel olarak Ethereum blokzinciri altyapısını kullanarak hizmet vermeye başlamıştır. Bağımsız şirketler tarafından periyodik olarak denetlenen kripto paraya yatırım yapmak için 1 TL yatırım yapmanız yeterli oluyor. Uygun bir fiyata sahip olması, uzun vadeli yatırım aracı arayanların tercih edebileceği bir seçenek olarak dikkat çekiyor. TRYC Coin toplamda 50 milyon adetlik bir arza sahiptir. Artan talebe karşı doğru orantılı olarak arzının arttırılması amaçlanarak hazırlanmış bir kripto para olarak dikkat çekiyor.

TRYC Coin Geleceği 2022

TRYC Coin diğer kripto para birimleri gibi dolar bazlı olarak değil Türk Lirası merkezli olarak üretilen bir para birimidir. Burada geniş bir yapı bulunmaktadır ve DeFi piyasasında yer alan kripto para birimlerine benzer olarak işlem görmektedir.

Şimdilik 50 milyon adet bir arza sahip olan yapıya olan ilgi ve yatırım miktarı sürekli artıyor. Kısa vadeli bir yatırım seçeneği olmamakla birlikte Dolar kurunun ülkemizde çok stabil olmaması sebebiyle bu yapının tercih edilebileceği görülüyor. En ilgi çekici özellik bu kripto para işe çok farklı alanda işlem yapılabiliyor olması olarak dikkat çekiyor. Bu TRYC Coin’in fiyatlamasının hızlı bir şekilde artması anlamına geldiğini söyleyebiliriz.

İlginizi çekebilir  Sin City Coin Geleceği Nedir? Sin City Coin Yorum (SIN) Fiyatı, Grafikler, Piyasa Değeri 2022

TRYC Coin Neren Alını ve Satılır?

TRYC Coin yatırımını yapmak için tek bir seçeneğiniz bulunuyor. Merkezi ülkemizde bulunan Paribu borsası üzerinden bu kripto paraya yatırım yapmanız mümkündür. Bunun dışında herhangi bir global yapı içerisinde şimdilik işlem görmemektedir. Gelecekte farklı bir yola girip girmeyeceği bilinmektedir.

Paribu piyasasında hesabınızı oluşturduktan sonra arz miktarına kadar istediğiniz miktarda TRYC Coin almanıza imkan tanımaktadır. Alım işlemlerinizi istediğiniz şekilde yapabilirsiniz. Banka havalesi veya kredi kartı üzerinden alım, satım işlemleri yapmanıza izin verilmektedir. Paribu piyasasında yer alan bu kripto para ile isterseniz Doge, SHIB gibi büyük blockhain zincirlerine de yatırım yapmanız mümkün olacaktır.

TRYC Coin Yorum

TRYC Coin TL bazlı olmasıyla dikkat çekiyor. Ciddi bir arz miktarı ile piyasada yer alması, ülkemizde çok dengesiz olan dolar kuruna bağlı olmamasıyla dikkat çekiyor.

Bu kripto para ile aynı zamanda global olarak kripto ağlarında bulunan farklı seçeneklere yatırım yapılmasına imkan veriliyor. İsteyen tüm yabancı yatırımcılarında TRYC Coin alma ve satma imkanı bulunuyor. Tüm bu özellikler geleceği konusunda yorum yapılmak istendiğinde göz ardı edilmiyor.

Şimdilik küçük bir piyasaya sahip olmakla birlikte geliştirilmeye devam edildiği taktirde yüksek bir gelişmeye sahip olunacağı görülüyor. Amaçlanan burada yatırım almak ve buradan ekonomik olarak beklentilerinizin karşılanıp karşılanmayacağına karar vermek olacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.