En Yakın Finansçınız

Voxies Voxel Coin Geleceği Yorum Grafikler Piyasa Değeri 2022 2023

0 21

Voxies Voxel Coin Geleceği Voxie Coin Yorum Grafikler Piyasa Değeri 2022 2023

Voxel Coin, Voxie isimli oyunun resmi kripto para birimi olarak işlem yapmaktadır. Ethereum alt yapısının kullanılarak geliştirilen ve tur baslı olarak oynanabilen bu oyun içerisinde oyuncuların rahat hareket etmesine imkan vermek amacıyla çıkarılmıştır.

Voxel Coin özellikle 2021 yılında %1300’lük artış göstermesi ile dikkat çekmektedir. Güvenilir ve sağlam bir altyapı olarak Ethereum’un tercih edildiği sistemin tam olarak güvenilir olup olmadığı uzun vadede ortaya çıkacaktır. Bir oyun için para birimi olan Voxel Coin’in uzun vadede tercih edilip edilemeyeceği merak edilen detaylar arasında yer alıyor.

Voxel Coin Nedir?

Voxel Coin, son dönemde ortaya çıkan oyna kazan türünde ki Voxie isimli oyuna ait Ethereum alt yapısına sahip bir para birimidir. Bu para birimi sayesinde oyun içerisinde karakter, NFT ve farklı ekipmanlar alınmasına imkan vermektedir. Bunun için oluşturulan piyasa içerisinde çok farklı rekabetçi mallar bulunmaktadır.

Oyuncular bu para birimi sayesinde karakterleri ve ekipmanları craft etme imkanına sahip olmaktadır. Oyun popüler oldukça içerisinde ki ekipmanlar, NFT ve karakterlerin satış rakamları da yükselmektedir. Tur bazlı olarak oynanan oyunda oyunculara belirli bir hak verilerek, satranç gibi hamlelerini yapması için süre veriliyor.

Voxies Voxel Coin Geleceği 2022

1 Voxel Coin 51.59 TL üzerinden 2021 Aralık ayı içerisinde işlem görmektedir. Piyasa değerinin 2.5 milyar TL olduğu tahmin edilen coin ile ilgili bilgi almak için voxies.io adresini ziyaret etmeniz yeterli olmaktadır. 300 milyon Voxel Coin’in piyasa içerisinde işlem görmesi için listelendiği biliniyor.

İlginizi çekebilir  Elon Musk Bitcoin'i Kafaya Taktı. Ortalık Fena Karışacak..

Voxies Tactics isimli oyuna olan ilginin artmaya devam etmesi ile birlikte Voxel Coin’in 2022 ve 2023 yılına doğru daha yüksek bir hız ile artması beklenmektedir. Geleceği parlak olarak kabul edilen kripto para zincirlerinden birisi olan Voxel Coin’in sahibi Steven  ve ekip arkadaşlarının Unisoft ve EA Games gibi şirketlerin içerisinde çalışmış olması projenin yenilikçi, ilgi çekici ve güvenli bir oyun kazan bölümü olarak kabul edilmesini sağlıyor.

Voxies Voxel Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

Voxel Coin, 2021 yılı içerisinde Binance piyasası içerisinde yer almaya başladı. Ardından OpenSea Exchange piyasasında yer aldı. Bu iki güçlü piyasa içerisinde listelenmeye başlanması ile birlikte çok hızlı bir şekilde ilerleme göstermeyi başardı.

1 Voxel Coin piyasa 0.2 Dolar olarak listelenmeye başladığı andan itibaren çok hızlı bir artış gösterdi.  %1300 oranında artış sağlayan piyasa da 1 Voxel Coin Aralık ayı ortasından sonra 3 Dolar seviyesinin üzerine çıkıp, tekrar geri geldi. Bu kadar hızlı bir artış sağlaması ve bunun piyasada kırıklık varken yaşaması, bir anda tüm ilgileri üzerine çekmeyi başarması ile dikkat çektir. Verimli, güvenilir bir yapı olması ilerleyen süreçte ilginin de artmasını sağlayacağını tahmin ediliyor.

Voxies Voxie Coin Yorum

Voxie Coin bir oyna-kazan yapısı olarak piyasaya sürülen, ancak diğerlerinden farklı olarak tur bazlı olarak sunulan bir oyun olarak görülüyor. NFT, oyun karakterleri ve ekipmanların alınıp, satılabildiği bir piyasa olan yapı içerisinde kısa sürede ciddi bir ilgi toplaması normal olarak kabul edildi.

Birçok yatırımcı ve oyuncunun, sunmuş olduğu farklılıklar sebebiyle standartlaşan yapının dışına çıkması amaçladıkları için heyecanlandığı biliniyor. Binance Global tarafından sağlanan desteğin etkisi, aynı zamanda bir oyun token seçeneği olması sebebiyle yatırımcılarına ciddi bir geri dönüş sağlayacağı yorumlanıyor. Tabi yatırım yapmadan önce gerekli grafik ve derinlik araştırmalarının yapılması gerekiyor.

İlginizi çekebilir  MBL Coin geleceği , fiyat analizi 2022, 2023,2025,2030
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.